Rytm Mokotowa

Mokotów ul. Antoniewska

Rytm Mokotowa

Rodzinne mieszkania na Dolnym Mokotowie

Dostępne mieszkania

Powierzchnia

m2
m2

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:

Galeria inwestycji

Budynek od Antoniewskiej
Alejka spacerowa
Parking
Z lotu ptaka 1
Parking 2
Z lotu ptaka 2
Lobby 2
Lobby 1

Opis inwestycji

Nasza nowa inwestycja ROBYG - Rytm Mokotowa - usytuowana jest w malowniczym zakątku Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W ramach projektu wybudujemy nowoczesne, otoczone zielenią, osiedle w wysokim standardzie, bogate w wiele udogodnień i innowacji wspierających ochronę środowiska. Jego wyróżnikiem będzie indywidualnie zaprojektowany mural wykonany farbami antysmogowymi. Na osiedlu nie zabraknie stacji ładowania samochodów elektrycznych i stojaków na rowery. Do dyspozycji mieszkańców oddamy również strefę fitness z sauną i pokojem jogi, place zabaw dla dzieci i klub malucha. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą nową inwestycją i zachęcamy do zakupu mieszkania.

Moje osiedle

Strefa fitness z sauną

Do dyspozycji mieszkańców oddamy wewnętrzną strefę fitness z sauną.

Lokal gastronomiczny

Wśród osiedlowych lokali usługowych zaplanowaliśmy lokal przystosowany do usług gastronomicznych.

Place zabaw

Dla najmłodszych wybudujemy bezpieczne place zabaw.

Stacja ładowania aut elektrycznych

Na terenie osiedla zamontujemy ogólnodostępną ładowarkę samochodów elektrycznych.

Klub malucha

Mieszkańcom osiedla udostępnimy całoroczny klub malucha oraz pokój do jogi.

Zielone tereny rekreacyjne

Osiedle otaczają tereny zielone idealne do wycieczek, spacerów i relaksu na świeżym powietrzu.

Panele fotowoltaiczne

Na dachach budynków zamontujemy instalacje odnawialnych źródeł energii, zasilające części wspólne.

Budki dla ptaków i domki dla owadów

Ustawimy budki lęgowe i domki dla owadów, zwiększając tym samym różnorodność ekosystemową.

Najwyższy standard w okolicy

Wśród
zieleni

Wielką zaletą Mokotowa jest duża ilość zieleni, parków miejskich i zbiorników wodnych, zwłaszcza w dolinie Wisły. Urokliwe starorzecza z jeziorami Czerniakowskim, Sielanka i Wilanowskim to idealne miejsca na spacery, czy wycieczki rowerowe. Spokojny charakter dzielnicy oraz obecność licznych terenów zielonych sprawiają, że mieszkańcy mogą odetchnąć od zgiełku miasta i codziennie cieszyć się rekreacją na świeżym powietrzu.

Segregacja śmieci

Segregacja
odpadów

Z myślą o ochronie środowiska i komforcie mieszkańców zaplanowaliśmy specjalne pomieszczenia do segregacji odpadów. Znajdą się w nich pojemniki dostosowane do segregacji odpadów z podziałem na 5 frakcji. Zadbaliśmy też o wygodny dostęp do koszy oraz o osobny wyciąg wentylacyjny.

Najbliższa okolica

Dolny Mokotów
Modne miejsce

Dolny Mokotów jest malowniczo położony w zakolu Wisły. Mieszkańców przyciąga spokojny i prestiżowy charakter tej części dzielnicy. Dominuje niska, willowa zabudowa oraz liczne tereny zielone. To idealne miejsce na spacery i wycieczki. Znajduje się tu również wiele zabytków, a w bliskim sąsiedztwie inwestycji usytuowany jest Fort Augustówka z kanałem fortecznym oraz drogą z dawnego bruku.

Wypoczynek i rekreacja

Idealne miejsce 
dla Twojej rodziny

Bogata infrastruktura, dobra komunikacja oraz obecność licznych szkół, przedszkoli i żłobków sprawiają, że jest to dzielnica chętnie wybierana przez rodziny z dziećmi. Codzienne sprawunki ułatwiają liczne sklepy oraz galerie handlowe, nie brakuje też atrakcji dla dzieci- nowoczesnych placów zabaw i ścieżek rowerowych. Dzielnica posiada bogatą ofertę kulturalną- znajdziesz tu teatry, kina i muzea.

Doskonała
komunikacja

Mokotów swoją popularność zawdzięcza wspaniałej lokalizacji- jest położony blisko Śródmieścia i posiada doskonałą komunikację z innymi częściami Warszawy. W pobliżu inwestycji znajduje się most Siekierkowski łączący dzielnicę z prawobrzeżną Warszawą oraz trasa szybkiego ruchu. Kolejnym atutem są liczne ścieżki rowerowe, które pozwalają dostać się do centrum w zaledwie 20 minut.

Lokalizacja inwestycji

Panorama 360

Formularz kontaktowy
ROBYG i VANTAGE łączą kompetencje w ramach grupy TAG Immobilien. Jeżeli interesują Cię nasze oferty, potwierdź nam to w poniższych zgodach lub zadzwoń pod numer 22 888 50 50.
Współadministratorami Danych Osobowych są ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa, dalej jako „Współadministrator 1”, kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie... Wyświetl całość
Ulubione ()
Formularz kontaktowy
ROBYG i VANTAGE łączą kompetencje w ramach grupy TAG Immobilien. Jeżeli interesują Cię nasze oferty, potwierdź nam to w poniższych zgodach lub zadzwoń pod numer 22 888 50 50.
Współadministratorami Danych Osobowych są ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa, dalej jako „Współadministrator 1”, kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie... Wyświetl całość
CRM dla deweloperów - OneButton