Nowy standard na rynku

Naszym celem jest budowa mieszkań i osiedli wykonanych w wyższym standardzie niż produkty porównywalne rynkowo: cenowo i lokalizacyjnie. Oferujemy wyższą jakość bez podnoszenia ceny wykorzystując nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania.

Twoje mieszkanie

Budujemy przestronne mieszkania o różnorodnych metrażach, które doskonale wpisują się w wymagania współczesnego budownictwa. Nowe mieszkania ROBYG to przemyślane projekty, funkcjonalność i wysoki standard deweloperski. Oferujemy nowoczesne technologie, które sprzyjają środowisku i znacząco obniżają rachunki.

Zobacz jak powstaje Twoje nowe mieszkanie

Kliknij w cyferki by zobaczyć poszczególne elementy i zapoznać się ze standardem

Zobacz jak powstaje Twoje nowe mieszkanie

Kliknij w cyferki by zobaczyć poszczególne elementy i zapoznać się ze standardem

3

Ściany pomalowane na biało

W trosce o komfort Klientów, w każdym przekazywanym przez nas mieszkaniu dwukrotnie malujemy na biało ściany i sufity.

4

Dźwiękoszczelność mieszkań

Stosujemy murowane ściany działowe o właściwościach wygłuszających. Użyte do ich wykonania materiały o wysokiej nośności umożliwiają również przytwierdzanie do ścian elementów o większym ciężarze.

5

Balkony, loggie, tarasy i ogródki

Mieszkania na parterach mają własne ogródki, a pozostałe przestronne balkony, loggie lub tarasy. Do ich wykończenia stosujemy m.in. nowoczesne, mrozoodporne oraz antypoślizgowe płyty tarasowe.

1

Antywłamaniowe drzwi wejściowe

Oferujemy wysokiej jakości antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC4, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też gwarantują zabezpieczenie przed włamaniem i komfort akustyczny.

2

Instalacje światłowodowe w mieszkaniu

Budynki są wyposażone w instalację światłowodową doprowadzoną wprost do każdego lokalu, zapewniającą najszybszy możliwy dostęp do Internetu.

Twój budynek

Nasze projekty wyróżnia nowoczesna architektura, prosta bryła budynków i elewacje utrzymane w klasycznej bieli z odcieniami szarości lub beżu. Części wspólne są indywidualnie projektowane i wykończone materiałami wysokiej jakości. Ich elegancki charakter podkreślają m.in. szykowne lustra, oryginalne tapety i odpowiednio dobrane oświetlenie.

Twoje osiedle

Tworzymy nie tylko budynki, ale i przyjazne, zintegrowane z otoczeniem osiedla. Budownictwo to dla nas część procesu powstawania nowego społeczeństwa na którą składa się wznoszenie budynków, budowa infrastruktury, kształtowanie zieleni oraz przestrzeni do rekreacji, integracji i relaksu. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu dajemy początek nie tylko nowym osiedlom, ale i wspólnotom ludzi będących dla siebie kimś więcej niż tylko sąsiadami.

Poznaj najwyższy standard

Ulubione ()

Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50

Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.

Administratorem Danych Osobowych jest ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie: Inspektor Ochrony Danych, al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych". Ze względu na charakter formularza podanie danych w nim oznaczonych jest niezbędne do prawidłowej identyfikacji osoby składającej zapytanie oraz sprawnego przeprocesowania tego zapytania w Dziale Sprzedaży ROBYG. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Spółek z Grupy ROBYG w formie elektronicznej oraz telefonicznej bądź w celu udostępnienia danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail do NOTUS Finanse S.A. ul. Marszałkowska 76, 00-517 Warszawa, w celu przygotowania ofert kredytu hipotecznego uzyskiwanego za pośrednictwem NOTUS Finanse na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Jeżeli chcesz skontaktować się z nami i zapytać o ofertę wyłącznie e-mailowo lub telefonicznie, bądź chciałbyś zapytać o konkretną ofertę w danym Biurze Sprzedaży, skorzystaj z podanych danych kontaktowych na stronie: https://robyg.pl/kontakt. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia (w szczególności w zakresie wsparcia IT, utrzymania narzędzia do wysyłki e-mail, SMS). Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.
ONEbutton