Dajemy więcej

Zapewniamy swoim klientom liczne, innowacyjne rozwiązania, które wspierają ochronę środowiska, jednocześnie pozwalając ograniczyć koszty eksploatacyjne.

Smart House
w cenie mieszkania

Smart House ROBYG by Keemple to innowacyjne, ekologiczne rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższy komfort w nowym mieszkaniu. Inteligentny dom umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem, multimediami oraz kontrolę nad bezpieczeństwem za pomocą urządzeń mobilnych. Bez żadnych dodatkowych kosztów możesz monitorować temperaturę swojego mieszkania lub sprawdzać, czy wszystkie drzwi są zamknięte. Dzięki zaawansowanej technologii możesz ograniczyć rachunki nawet o 30%. Jako pierwszy deweloper w Polsce zaoferowaliśmy klientom taką opcję w standardzie.

Więcej

Karta rabatowa
ROBYG CLUB

Program ROBYG Club stworzyliśmy w trosce o komfort i wygodę naszych klientów. Dzięki programowi klienci ROBYG mogą skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych w sklepach budowlanych i wnętrzarskich. Jest to doskonały sposób na urządzenie nowego mieszkania w przystępnej cenie - z rabatem nawet do 25%. Program obejmuje partnerów takich jak Bricoman, Leroy Merlin czy Komfort.

Budujemy
w zgodzie z naturą

Ochrona zasobów naturalnych i troska o środowisko są dla nas bardzo ważne, czego wyraz dajemy poprzez ekologiczne rozwiązania stosowane na naszych osiedlach. W standardzie oferujemy system Smart House, stosujemy panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED, projektujemy budynki wyposażone w instalację umożliwiającą podłączenie ładowarek dla aut elektrycznych, dbamy o retencjonowanie wody i projektujemy tereny zielone tak, aby nie dopuścić do przegrzania środowiska.

Przeczytaj więcej

Wysoka
jakość wykonania

Nowoczesna architektura, elegancka bryła budynku i funkcjonalne wnętrza to główne atuty inwestycji mieszkaniowych ROBYG. Dbamy o to, by nasze osiedla były kompletne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców, a nowe mieszkania spełniały najwyższe wymagania. Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski. Na elewacjach stosujemy m.in. klinkier, stal, szkło. Części wspólne projektujemy indywidualnie z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

Ugruntowana 
pozycja na rynku

Jesteśmy jednym z najwiekszych deweloperów w Polsce, aktywnie inwestujemy w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Od 19 lat zmieniamy polską architekturę i kształtujemy trendy w branży mieszkaniowej. Sprzedaliśmy już przeszło 25 000 lokali. Każdą inwestycję rozpoczynamy od analizy jej wpływu na bezpośrednie otoczenie, dzielnicę i samo miasto. Wiele lat doświadczenia pozwala na idealne dostosowanie budowanych osiedli do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Kompleksowa
obsługa

Doradcy w Biurach Sprzedaży ROBYG przeprowadzą Państwa przez cały proces zakupu, zaczynając od wyboru mieszkania, poprzez pomoc w uzyskaniu kredytu, po wykończenie pod klucz. Dzięki pomocy ekspertów finansowych Notus, mogą Państwo uzyskać atrakcyjne warunki kredytowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pozwalamy na elastyczne wykończenie wnętrz poprzez zmiany lokatorskie. Każdy może dostosować swoje M do indywidualnych potrzeb i wymagań, tak aby pasowało do jego stylu życia.

Ulubione ()

Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50

Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.

Administratorem Danych Osobowych jest ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie: Inspektor Ochrony Danych, al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych". Ze względu na charakter formularza podanie danych w nim oznaczonych jest niezbędne do prawidłowej identyfikacji osoby składającej zapytanie oraz sprawnego przeprocesowania tego zapytania w Dziale Sprzedaży ROBYG. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Spółek z Grupy ROBYG w formie elektronicznej oraz telefonicznej bądź w celu udostępnienia danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail do NOTUS Finanse S.A. ul. Marszałkowska 76, 00-517 Warszawa, w celu przygotowania ofert kredytu hipotecznego uzyskiwanego za pośrednictwem NOTUS Finanse na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Jeżeli chcesz skontaktować się z nami i zapytać o ofertę wyłącznie e-mailowo lub telefonicznie, bądź chciałbyś zapytać o konkretną ofertę w danym Biurze Sprzedaży, skorzystaj z podanych danych kontaktowych na stronie: https://robyg.pl/kontakt. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia (w szczególności w zakresie wsparcia IT, utrzymania narzędzia do wysyłki e-mail, SMS). Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.
ONEbutton