Dajemy więcej

Zapewniamy swoim klientom liczne, innowacyjne rozwiązania, które wspierają ochronę środowiska, jednocześnie pozwalając ograniczyć koszty eksploatacyjne.

Smart House
w cenie mieszkania

Smart House ROBYG by Keemple to innowacyjne, ekologiczne rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższy komfort w nowym mieszkaniu. Inteligentny dom umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem, multimediami oraz kontrolę nad bezpieczeństwem za pomocą urządzeń mobilnych. Bez żadnych dodatkowych kosztów możesz monitorować temperaturę swojego mieszkania lub sprawdzać, czy wszystkie drzwi są zamknięte. Dzięki zaawansowanej technologii możesz ograniczyć rachunki nawet o 30%. Jako pierwszy deweloper w Polsce zaoferowaliśmy klientom taką opcję w standardzie.

Więcej

Karta rabatowa
ROBYG CLUB

Program ROBYG Club stworzyliśmy w trosce o komfort i wygodę naszych klientów. Dzięki programowi klienci ROBYG mogą skorzystać z atrakcyjnych upustów cenowych w sklepach budowlanych i wnętrzarskich. Jest to doskonały sposób na urządzenie nowego mieszkania w przystępnej cenie - z rabatem nawet do 25%. Program obejmuje partnerów takich jak Bricoman, Leroy Merlin czy Komfort.

Ekologiczne
rozwiązania

Mieszkańcom naszych osiedli zapewniamy liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne. Stawiamy na rozwiązania przyjazne środowisku. Na naszych osiedlach projektujemy tereny zielone tak, aby ograniczyć oddziaływanie promieniowania słonecznego i nie dopuścić do przegrzania środowiska.

Osiedla przyjazne
środowisku

Wdrażamy ideę ogrodów deszczowych, wprowadzamy oszczędzanie energii dzięki oświetleniu LED sterowanymi czujnikami ruchu, systemowi Smart House i panelom fotowoltaicznym instalowanym na dachach budynków. Przestrzenie między budynkami obsadzamy bujną różnorodną roślinnością, a pionowe ściany budynków pokrywamy pnączami które dodatkowo izolują termicznie.

Ugruntowana 
pozycja na rynku

Jesteśmy jednym z najwiekszych deweloperów w Polsce, aktywnie inwestujemy w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Od 19 lat zmieniamy polską architekturę i kształtujemy trendy w branży mieszkaniowej. Sprzedaliśmy już przeszło 25 000 lokali. Każdą inwestycję rozpoczynamy od analizy jej wpływu na bezpośrednie otoczenie, dzielnicę i samo miasto. Wiele lat doświadczenia pozwala na idealne dostosowanie budowanych osiedli do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Wysoka
jakość wykonania

Nowoczesna architektura, elegancka bryła budynku i funkcjonalne wnętrza to główne atuty inwestycji mieszkaniowych ROBYG. Dbamy o to, by nasze osiedla były kompletne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców, a nowe mieszkania spełniały najwyższe wymagania. Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski. Na elewacjach stosujemy m.in. klinkier, stal, szkło. Części wspólne projektujemy indywidualnie z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

Kompleksowa
obsługa

Doradcy w Biurach Sprzedaży ROBYG przeprowadzą Państwa przez cały proces zakupu, zaczynając od wyboru mieszkania, poprzez pomoc w uzyskaniu kredytu, po wykończenie pod klucz. Dzięki pomocy ekspertów finansowych Notus, mogą Państwo uzyskać atrakcyjne warunki kredytowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, pozwalamy na elastyczne wykończenie wnętrz poprzez zmiany lokatorskie. Każdy może dostosować swoje M do indywidualnych potrzeb i wymagań, tak aby pasowało do jego stylu życia.

Ulubione ()

Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50

Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.

ONEbutton