Poznaj nas

Jesteśmy deweloperem który od 20 lat zmienia polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Wiele lat doświadczenia w sprzedaży mieszkań i tworzeniu przestrzeni życiowej pozwala na idealne dostosowanie budowanych osiedli do potrzeb współczesnego odbiorcy.

Nasza misja

Pragniemy być naturalnym wyborem dla każdego, kto szuka mieszkania w dobrym standardzie i lokalizacji za satysfakcjonującą cenę. Chcemy tworzyć przyjazne i bezpieczne miejsca do życia. Dlatego projektujemy je w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, z myślą o środowisku naturalnym oraz potrzebach poszczególnych osób i całych społeczności. Na naszych osiedlach tworzymy funkcjonalne, bogate w roślinność przestrzenie zachęcające do zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. W budynkach stosujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania sprzyjające ekologii i oszczędzaniu. Wierzymy, że odpowiedzialne budownictwo jest elementem budowania wspólnoty, w której każdy jest ważny. Nasze inwestycje to nie tylko budynki do mieszkania — to dobre miejsce do życia w Twoim stylu.

26 000

sprzedanych
mieszkań

20

lat
doświadczenia

100 000

zadowolonych
klientów

Doświadczenie
i historia

W ROBYG od 20 lat zmieniamy polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej. Wiele lat doświadczenia w sprzedaży mieszkań i tworzeniu przestrzeni życiowej pozwala na idealne dostosowanie budowanych osiedli do potrzeb współczesnego odbiorcy. Jako pierwszy deweloper w Polsce zaoferowaliśmy naszym klientom system inteligentnego domu w standardzie.

W okresie 2010 – 2018 byliśmy notowani na GPW. Aktywnie inwestujemy w czterech dużych aglomeracjach: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu.

2021

Wdrożyliśmy innowacyjną technologię dezynfekcji powietrza (skutecznie walczącą z COVID-19) w Biurach ROBYG -  Aura AIR by Keemple.

2020

Zakupiliśmy Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane - WPB.

2020

Wdrożyliśmy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo w dobie pandemii - zdalne formy kontaktu, elektroniczne podpisy, regularne badania pracowników i dodatkowo środki ostrożności w Biurach ROBYG zgodne z wytycznymi GIS.

2019

Uzyskaliśmy ekologiczny certyfikat BREEAM dla budynku Biurowego ROBYG Business Center w warszawskim Wilanowie.

2019

Rozpoczęliśmy działalność w Poznaniu.

2018

Rozpoczęliśmy działalność we Wrocławiu.

2010

Debiutują akcję ROBYG na GPW.

2009

Rozpoczęliśmy działalność w Gdańsku

2000

Inauguruje pierwszy projekt Grupy ROBYG w Polsce.

2000

Rozpoczynamy działalność Grupy ROBYG.

Zrealizowane inwestycje

Ogrody Wilanów

Ogrody Wilanów
rok ukończenia: 2019

Forum Wola

Forum Wola
rok ukończenia: 2020

Green Mokotów

Green Mokotów
rok ukończenia: 2019

Stacja Nowy Ursus

Stacja Nowy Ursus
rok ukończenia: 2019

City Apartments

City Apartments
rok ukończenia: 2015

Młody Wilanów

Młody Wilanów
rok ukończenia: 2017

Modern Żoliborz

Modern Żoliborz
rok ukończenia: 2016

Apartamenty Villa Nobile

Apartamenty Villa Nobile
rok ukończenia: 2017

Standard

Inwestycje ROBYG to wysoki standard deweloperski, nowoczesna architektura, eleganckie bryły budynków i funkcjonalne wnętrza. Kompleksowo projektujemy przestrzenie naszych inwestycji, dbając by osiedla były funkcjonalne, kompletne i przyjazne dla przyszłych mieszkańców, a nowe mieszkania spełniały najwyższe wymagania. Na elewacjach stosujemy m.in. klinkier, stal, szkło. Części wspólne inwestycji ROBYG projektujemy indywidualnie z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości.

Równie ważna jest dla nas ochrona zasobów naturalnych, dlatego na naszych osiedlach wdrażamy ekologiczne rozwiązania. Dzięki temu chronimy środowisko, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji mieszkań dla naszych klientów.

 

Zaufanie

ROBYG to deweloper o ugruntowanej pozycji, pionier w wyznaczaniu nowych kierunków na rynku. Od 20 lat z zachowaniem najwyższej staranności i dbałości o detal - działamy na rynku mieszkaniowym i zmieniamy polską architekturę, kształtując trendy w branży mieszkaniowej.  W ciągu całej działalności sprzedaliśmy 26 000 lokali co przekłada się na 100 000 zadowolonych klientów.

Działamy
odpowiedzialnie

Dziś ESG jest coraz bardziej istotnym elementem działania firm na świecie. W ROBYG bardzo dużo uwagi poświęcamy ekologii, społecznemu zaangażowaniu oraz ładowi korporacyjnemu. Kładziemy duży nacisk na odpowiedzialne zarządzanie. Kierujemy się trzema filarami naszego zrównoważonego kodeksu postępowania: troską, wsparciem i odpowiedzialnością. Wspieramy fundacje, współpracujemy z lokalnymi biznesami oraz bierzemy udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Dla miast wykonujemy bezpłatne projekty infrastrukturalne.

Więcej

Ulubione ()

Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50

Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.

System dla deweloperów OneButton