24.02.2016

Nowa odsłona ROBYG Club – rabaty nawet do 25% na wykończenie mieszkania!

Zniżki do Leroy Merlin, Home&you oraz wielu innych sklepów Kupiłeś mieszkanie w inwestycji Grupy ROBYG i jesteś na etapie jego wykończenia? Od teraz możesz skorzystać z atrakcyjnych programów przygotowanych przez dewelopera w ramach ROBYG Club.


Zniżki do Leroy Merlin, Home&you oraz wielu innych sklepów Kupiłeś mieszkanie w inwestycji Grupy ROBYG i jesteś na etapie jego wykończenia? Od teraz możesz skorzystać z atrakcyjnych programów przygotowanych przez dewelopera w ramach ROBYG Club. Specjalnie z myślą o swoich wyjątkowych klientach ROBYG stworzył program w dwóch odsłonach: lojalnościowej – „Poleć Nas” oraz podarunkowej – „Karta Rabatowa”, dzięki którym można wygrać wspaniałe nagrody lub skorzystać ze specjalnych promocji w wybranych sklepach. Zniżki w ramach Karty Rabatowej ROBYG Club można otrzymać w m.in. Leroy Merlin, Home&you, Tubądzin, Omnicom, Meblik oraz Praktiker.

„Troszcząc się o komfort i wygodę mieszkańców na każdym etapie zakupu stworzyliśmy ROBYG Club. Dzięki temu umożliwiamy wszystkim właścicielom mieszkań w naszych inwestycjach skorzystanie z dwóch programów: lojalnościowego oraz podarunkowego. Pierwszy z nich – lojalnościowy – „Poleć Nas” pozwala na otrzymanie nagród za skuteczne polecenie zakupu mieszkania na naszych osiedlach. Z kolei Karta Rabatowa – w ramach programu podarunkowego – uprawnia ona do wielu atrakcyjnych zniżek w wybranych sklepach na terenie Warszawy i Gdańska. Dzięki niej można urządzić mieszkanie w korzystniejszych cenach – nasi partnerzy oferują rabaty nawet do 25%” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA. W ramach programu lojalnościowego „Poleć Nas” – polecający znajomym kupno mieszkania w inwestycji Grupy ROBYG otrzymują atrakcyjne nagrody – rowery miejskie, iPad’y mini lub vouchery o wartości 5.000 złotych na wykończenie mieszkania. Z kolei Karta Rabatowa umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych upustów cenowych – nawet do 25% – w sklepach na terenie Warszawy i Gdańska, które są partnerami ROBYG Club: Leroy Merlin, Ruckzuck, Tubądzin, Home&you, Bartico, Omnicom, Neo-Art, Praktiker, Meblik, Gust Meble, Idea Projekt Forma, Interior Park, Dekorian, Elmax, Ramko, Femax, Praxis, Fachowiec oraz Unitherm. Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii SMART HOUSE. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje Dodatkowe informacje: GENESIS PR: Eliza Misiecka, Łukasz Borkowski tel. 601-367-771, (22) 327-16-90, e-mail: robyg@genesispr.pl 2 wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.