Ekologia w ROBYG
rozwiązania przyjazne środowisku

Troska o środowisko jest dla nas bardzo ważna, dlatego we wszystkich osiedlach mieszkaniowych wdrażamy ekologiczne rozwiązania, przyczyniając się tym samym do ochrony zasobów naturalnych.

Tereny zielone
wokół osiedla

Projektując osiedla mieszkaniowe, uwzględniamy na nich w odpowiedzialny sposób obszary zielone. Poprzez odpowiedni dobór roślin, nie tylko tworzymy zielone enklawy ale również ograniczamy oddziaływanie promieniowania słonecznego oraz zapobiegamy przegrzewaniu się środowiska. Różnorodna, bujna roślinność zachęca również do spędzania czasu na świeżym powietrzu i pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców.

Ogrody deszczowe
i zielone ściany

Ideą ogrodów deszczowych tworzonych na osiedlach ROBYG jest zatrzymywanie wody zamiast odprowadzania jej do kanalizacji deszczowej. Takie rozwiązania zmniejszają ryzyko czasowych i lokalnych powodzi w przypadku obfitych opadów. Przestrzenie między budynkami obsadzamy bujną, różnorodną roślinnością która nie dopuszcza do przegrzania otoczenia, a pionowe ściany budynków pokrywamy pnączami które dodatkowo izolują termicznie.

Izolacja
zewnętrzna

Przy budowie używamy wysokiej jakości materiałów izolacyjnych. W niektórych projektach stosujemy okna trzyszybowe w celu zmniejszenia zużycia ciepła i obniżenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Stosujemy dachy w technologii stropodachu odwróconego z powierzchnią żwirową która doskonale retencjonuje wodę deszczową, izoluje termicznie i zmniejsza przegrzewanie budynku.

Zrealizowaliśmy łącznie 52 ha terenów zielonych,
to ponad 70 boisk piłkarskich!

Smart House
ekologiczna technologia

Oferujemy w standardzie, bez dodatkowych opłat system, Smart House by Keemple. Inteligentne, przyjazne dla środowiska, rozwiązanie technologiczne, które pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, multimediami i bezpieczeństwem przy użyciu urządzeń mobilnych. W rezultacie pozwala na znaczne ograniczenie zużycia energii, dzięki czemu możesz zaoszczędzić do 30% na rachunkach za media.

Oszczędzanie
energii

W pomieszczeniach wspólnych montujemy oświetlenie LED, które znacząco obniża koszty energii elektrycznej. Zapewniamy pełną instalację światłowodową, doprowadzoną wprost do mieszkania - takie rozwiązanie oferuje najszybszy możliwy przesył danych, który zużywa znacznie mniej energii niż tradycyjne połączenia miedziane. Panele fotowoltaiczne montowane na dachach budynków, obniżają znacząco opłaty za energię elektryczną części wspólnych.  Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne.

Na naszych osiedlach, położyliśmy przeszło 600 km światłowodów,
to odległość z Krakowa do Gdańska!

Umożliwiamy
montaż szybkich
ładowarek dla aut
elektrycznych

Coraz częściej myślimy o ekologii, chcemy żyć w przyjaznym otoczeniu i oddychać świeżym powietrzem. Świadomie wybieramy rozwiązania, które chronią nasze środowisko. Samochody elektryczne przestały już być rzadkością i wzrasta zapotrzebowanie na infrastrukturę do ich ładowania. Właśnie dlatego postanowiliśmy umożliwić mieszkańcom naszych osiedli ładowanie samochodów elektrycznych. Jesteśmy jednym z niewielu deweloperów w Polsce, oferujących takie rozwiązanie we wszystkich nowych inwestycjach mieszkaniowych.

Przyczyniamy się
do rozwoju elektromobilności

Projektowane w ROBYG budynki zostaną wyposażone w instalację umożliwiającą podłączenie szybkich ładowarek dla samochodów elektrycznych - tzw. wallboxów. Dodatkowo niektóre nasze inwestycje będą posiadały zewnętrzne miejsca do ładowania, ogólnodostępne dla mieszkańców.

Dbamy o jakość
powietrza!

Wszystkie nasze biura zostały wyposażone w innowacyjną technologię Aura Air by Keemple, która dezynfekuje powietrze i ochrania przed rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Jakość powietrza w Biurach Sprzedaży można sprawdzić na stronie robyg.pl, gdzie zaimplementowaliśmy funkcjonalność pokazującą aktualny stan powietrza. Dane są odświeżane co 5 min.

Ulubione ()

Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50

Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.

Administratorem Danych Osobowych jest ROBYG Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa (dalej jako „Spółka”). Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się mailowo: iod@robyg.com.pl oraz korespondencyjnie: Inspektor Ochrony Danych, al. Rzeczypospolitej 1, 02-972 Warszawa z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych". Ze względu na charakter formularza podanie danych w nim oznaczonych jest niezbędne do prawidłowej identyfikacji osoby składającej zapytanie oraz sprawnego przeprocesowania tego zapytania w Dziale Sprzedaży ROBYG. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących ofert Spółek z Grupy ROBYG w formie elektronicznej oraz telefonicznej bądź w celu udostępnienia danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail do NOTUS Finanse S.A. ul. Marszałkowska 76, 00-517 Warszawa, w celu przygotowania ofert kredytu hipotecznego uzyskiwanego za pośrednictwem NOTUS Finanse na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Jeżeli chcesz skontaktować się z nami i zapytać o ofertę wyłącznie e-mailowo lub telefonicznie, bądź chciałbyś zapytać o konkretną ofertę w danym Biurze Sprzedaży, skorzystaj z podanych danych kontaktowych na stronie: https://robyg.pl/kontakt. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia (w szczególności w zakresie wsparcia IT, utrzymania narzędzia do wysyłki e-mail, SMS). Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody na poszczególny cel przetwarzania.
ONEbutton