05.10.2016

Stacja Nowy Ursus: przejażdżka Monster Truckiem na Dniach Otwartych dla każdego

Nawet plac budowy może być placem zabawy!


Dni Otwarte na osiedlu Stacja Nowy Ursus to doskonała okazja, aby w atmosferze rodzinnego pikniku zapoznać się z promocyjną ofertą Grupy ROBYG. W dniach 8 i 9 października w godzinach 10.00 – 15.00 deweloper zaplanował dla odwiedzających takie atrakcje, jak zapierające dech w piersiach pokazy oraz przejażdżki Monster Truckami, liczne konkursy z nagrodami, a także wspólne grillowanie. Na wszystkie wydarzenia – które odbędą się na terenie inwestycji przy ulicy Posagu 7 Panien 10 – jest wstęp wolny dla każdego. Spędź ten wyjątkowy weekend z Grupą ROBYG i przekonaj się, dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Stacja Nowy Ursus!

ROBYG organizuje Dni Otwarte z myślą o osobach, które już zdecydowały się na zakup mieszkania w Stacji Nowy Ursus lub planują znaleźć tu swoje „M” – aby wszyscy mogli w atmosferze rodzinnego pikniku poznać powstające osiedle. Chcemy udowodnić, że nawet plac budowy może być świetnym placem zabawy. Dlatego odwiedzającym zapewnimy moc darmowych atrakcji – od możliwości przejażdżki Monster Truckiem, przez pokaz tratowania wraków aut, po liczne konkursy z nagrodami. Co więcej, specjalnie na ten weekend przygotowaliśmy również wyjątkowe promocje” - mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Szczególną zaletą Stacji Nowy Ursus jest jej lokalizacja – dotarcie na przystanek autobusowy czy stację PKP zajmuje tylko 5 minut. Oprócz świetnej komunikacji niewątpliwym atutem jest to, że osiedle znajduje się w zacisznej okolicy. W Ursusie jest dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, co powinno przypaść do gustu szczególnie młodym ludziom, którzy planują lub już mają dzieci. Dodatkową zaletą jest fakt, że mieszkania w Stacji Nowy Ursus kwalifikują się do rządowego programu MdM. Do sprzedaży wprowadzono szeroki wybór ponad 300 mieszkań – o powierzchni od 29 m2 do 78 m2.

Inwestycja budowana jest w technologii Smart House, która jest standardowym wyposażeniem wszystkich mieszkań ROBYG, a ponadto nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów. Poszczególne elementy systemu pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami elektrycznymi znajdującymi się w mieszkaniu, dzięki czemu w łatwy sposób można oszczędzić na rachunkach m.in. za prąd. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Więcej informacji www.robyg.pl