22.04.2016

ROBYG wzmacnia sprzedaż Stacji Nowy Ursus

Otwarcie nowego biura sprzedaży w Ursusie.


Grupa ROBYG w najbliższy weekend otwiera nowe biuro sprzedaży dla inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Ursusie przy ulicy Posagu 7 Panien. W sprzedaży jest I etap osiedla z ok. 140 mieszkaniami o powierzchniach od 28 m2 do 78 m2. Ceny zaczynają się już od 5.700 zł/m2. Pracownicy biura sprzedaży Stacji Nowy Ursus będą dostępni dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 10-15.

Ursus to prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy, która za kilka lat będzie kojarzyła się jako miejsce nowoczesne. Powstają tutaj m.in. osiedla mieszkaniowe, które całkowicie zmieniają przestrzeń tej części Warszawy.

„Spokojna okolica, pobliskie tereny rekreacyjne i łatwy dostęp do centrum miasta – to właśnie sprawia, że nasza oferta na warszawskim Ursusie cieszy się rosnącą popularnością szczególnie wśród młodych i dynamicznych ludzi. Jako jeden z pierwszych deweloperów zlokalizowaliśmy swoją inwestycję w tej dzielnicy, która obecnie podlega intensywnej rewitalizacji i z roku na rok staje się coraz piękniejsza. Jestem przekonany, że każda osoba poszukująca przyjemnego miejsca do życia przy jednoczesnym komforcie szybkiego dojazdu do pracy dostrzeże zalety, które oferuje Ursus. Właśnie ze względu na rosnące zainteresowanie naszym osiedlem zdecydowaliśmy się uruchomić nowe biuro sprzedaży, by dać wszystkim zainteresowanym kupnem mieszkania w tej części stolicy możliwość zapoznania się z bogatą ofertą Grupy ROBYG” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży.

Stacja Nowy Ursus to nowoczesne osiedle stworzone z myślą o młodych i aktywnych ludziach – wszystkie mieszkania kwalifikują się do rządowego programu MdM. Projekt inwestycji zakłada budowę około 140 przestronnych lokali o metrażach od 28 m2 do 78 m2 w ramach pierwszego etapu osiedla. Szczególną zaletą Stacji Nowy Ursus jest jej lokalizacja – tylko 5 minut zajmuje dotarcie na przystanek autobusowy czy stację PKP. Dzięki temu inwestycja łączy w sobie bardzo dobre skomunikowanie z centrum miasta i komfort mieszkania w zacisznej okolicy. Z kolei bliskość licznych terenów zielonych i rekreacyjnych (m.in. park Czechowicki czy Staw Koziorożca) pozwala na aktywne spędzanie czasu wolnego na łonie natury.

Warto podkreślić, że kupując mieszkanie w Stacji Nowy Ursus nabywca otrzyma gratis rozwiązanie Smart House. Usługa inteligentny dom to innowacyjna technologia obejmująca czujniki, wskaźniki, a także inne urządzenia sterujące, dzięki którym można zdalnie zarządzać sprzętami elektrycznymi i elektronicznymi znajdującymi się w lokalu. Osiedle jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy marzyli o własnym mieszkaniu w przystępnej cenie – już od 5.700 zł/m2.