16.11.2016

ROBYG: V etap Green Mokotów w sprzedaży

106 nowych lokali dostępnych w ofercie Grupy ROBYG na Mokotowie


ROBYG rozpoczyna sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji zlokalizowanej na Mokotowie. Green Mokotów to flagowy projekt dewelopera znajdujący się w obrębie al. Wilanowskiej. Prace nad osiedlem, które docelowo będzie składać się z około 820 lokali
w 8 etapach, dynamicznie postępują – na początku listopada Grupa otrzymała pozwolenie na budowę kolejnej już fazy projektu. W nowym etapie wprowadzonym do sprzedaży ROBYG udostępnia 106 lokali – o powierzchni od 31 m2 do 111 m2 – w bardzo korzystnych cenach, które zaczynają się od 7 000 zł za metr kwadratowy. Klienci otrzymują również Smart House, czyli technologię inteligentnego domu w cenie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów – ROBYG jako jedyny deweloper oferuje to rozwiązanie w standardzie we wszystkich swoich inwestycjach.

ROBYG realizuje w Warszawie 13 projektów mieszkaniowych w 8 dzielnicach: Mokotów, Wilanów, Wola, Bemowo, Białołęka, Ursus, Żoliborz oraz Praga Południe.

Green Mokotów jest popularny wśród naszych klientów, dlatego uruchomiliśmy kolejny etap inwestycji. Powodem jest nie tylko lokalizacja na Mokotowie, ale również szeroki wybór metraży mieszkań – od jednopokojowych lokali dla młodych ludzi o powierzchni 31 m2 do wielopokojowych apartamentów do 111 m2 – dla rodzin z dziećmi, które nie są często spotykane na rynku. Ceny za metr kwadratowy w inwestycji zaczynają się już od 7000 zł” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Mokotów jest prestiżową dzielnicą, chętnie wybieraną przez Warszawiaków na miejsce do życia. Decyduje o tym nie tylko historia dzielnicy, ale także piękne parki i tereny rekreacyjne, jak Park Morskie Oko, Królikarnia czy Park Dolinka Służewiecka. Jednocześnie dzielnica jest świetnie skomunikowana z innymi częściami miasta zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i preferujących komunikację miejską.

Green Mokotów to także jasne przestrzenie dzięki ponadwymiarowym oknom, antywłamaniowe drzwi, system monitoringu osiedla w HD oraz pełna instalacja teletechniczna i światłowodowa. Staramy się, żeby nasi przyszli mieszkańcy dostawali nie tylko mieszkanie w pięknej dzielnicy, ale także komfort i bezpieczeństwo we własnym M w standardzie. Dodatkowo, ROBYG – jako lider rynku deweloperskiego, który wyznacza nowe kierunki – w cenie mieszkania oferuje Smart House, czyli nowoczesną technologię umożliwiającą zdalne sterowanie domowymi urządzeniami oraz pozwalającą obniżyć rachunki za prąd nawet o 30%. Gdy tworzymy osiedle myślimy nie tylko o wnętrzach, ale również dbamy o pełną infrastrukturę dla wygody naszych mieszkańców – dodaje Joanna Chojecka.

Mokotów jest także dzielnicą sportu i kultury. Znajdują się tu tor łyżwiarski Stegny, Wodny Park Warszawianka czy tor wyścigów konnych Służewiec. Mieszkańcy Green Mokotów uzyskają także wygodny dostęp do licznych sklepów, centrów handlowych oraz lokali usługowych i restauracji.

V etap Green Mokotów konstruowany będzie w standardzie BASIC. Oznacza to, że lokale oferowane
w jego ramach cechować się będą bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Standard ten charakteryzuje się:

 • systemem monitoringu osiedla w jakości HD
 • optymalnym rozplanowaniem lokalu
 • drzwiami antywłamaniowymi klasy C
 • instalacją światłowodową
 • panelami fotowoltaicznymi
 • pełną instalacją teletechniczną
 • doprowadzeniem telewizji naziemnej i satelitarnej
 • technologią SMART HOUSE w cenie mieszkania – jedyna taka oferta na rynku
 • dwuszybowymi oknami o ponadstandardowych rozmiarach
 • zdalnie sterowaną bramą garażową
 • czujnikami detekcji CO i LPG w garażach podziemnych
 • pomieszczeniem na rowery i wózki
 • małą architekturą wokół budynków (plac zabaw, ławki, ogródki, energooszczędne oświetlenie LED)