Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

14.10.2016

ROBYG: rusza sprzedaż 3. etapu inwestycji Apartamenty Villa Nobile

 


W związku z popularnością projektu oraz wynikami sprzedaży Apartamentów Villa Nobile w Wilanowie – dzielnicy, w której Grupa ROBYG dotychczas sprzedała ponad 3.800 mieszkania – oferta dewelopera została powiększona o dodatkowe lokale w kolejnym etapie inwestycji. Na klientów czekają 153 przestronne mieszkania o metrażach od 27 do 112 m2 . Natomiast docelowo na osiedlu – w rejonie ulicy Sarmackiej i al. Wilanowskiej – powstanie 630 mieszkań oraz lokali usługowych. ROBYG realizuje w Warszawie 12 projektów mieszkaniowych w 7 dzielnicach: Mokotów, Wilanów, Wola, Bemowo, Ursus, Żoliborz oraz Praga Południe. W Gdańsku spółka posiada 7 inwestycji w 5 rejonach miasta: Jasień, Letnica, Wrzeszcz, Zaspa i Morena.

Wilanów od wielu lat cieszy się niesłabnącą estymą wśród mieszkańców Warszawy i nieustannie przyciąga uwagę osób planujących zakup swojego „M” w prestiżowym sąsiedztwie. ROBYG był obecny w Miasteczku Wilanów jako jeden z pierwszych deweloperów – w 2002 r. rozpoczęła się budowa Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki. Obecnie blisko ¾ tej części Warszawy składa się z projektów spółki – znajdują się tu Osiedla Zdrowa, Osiedle Królewskie i Królewski Park, a także popularny Młody Wilanów oraz powstające Apartamenty Villa Nobile.

Grupa ROBYG zaplanowała Apartamenty Villa Nobile z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Osiedle wyróżnia się stylową, nowoczesną architekturą dopasowaną jednocześnie do prestiżowego charakteru wyjątkowej warszawskiej dzielnicy, jaką jest Wilanów. Zaletą apartamentów w tej inwestycji jest ich wysokość – nawet do 3,20 m – a także funkcjonalny rozkład mieszkań. Dodatkowo, są one wyposażone w duże tarasy. Wszystkie lokale Villa Nobile wykonane zostaną przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych i wyposażone będą w nowoczesną technologię Smart House. To wygodne rozwiązanie umożliwia kontrolowanie domowych sprzętów elektronicznych za pomocą smartfona i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat – ROBYG jako jedyny deweloper oferuje je w standardzie. W ramach przemyślanego projektu Grupy ROBYG powstaną tu również liczne lokale usługowe oraz strefy wypoczynku i rekreacji – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Nowe mieszkania ROBYG na warszawskim Wilanowie cieszą się dużym zainteresowaniem za sprawą doskonałej lokalizacji oraz bardzo dobrego połączenia komunikacyjnego z centrum miasta. Apartamenty Villa Nobile to nowoczesne osiedle otoczone terenami zielonymi zaaranżowanymi przez specjalistów. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura miejska z szeroką ofertą edukacyjną, usługową i rekreacyjną. Podobnie jak wszystkie inwestycje ROBYG, Apartamenty Villa Nobile wyposażone będą w standardzie w nowoczesny system Smart House. Innowacyjna technologia pozwala sterować systemem bezpieczeństwa oraz wszystkimi sprzętami elektrycznymi i elektronicznymi w mieszkaniu za pomocą smartfona czy tabletu – bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Usługa umożliwia kontrolowanie m.in. zużycia energii elektrycznej, co pozwala obniżyć domowe rachunki.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

20.04.2017

4 inwestycje i 600 mieszkań do wyboru – Grupa ROBYG na Targach Dzielnicowych Koło

Mieszkania Grupy ROBYG już od 6 300 zł/m 2

+

14.04.2017

Grupa ROBYG rewitalizuje zachodnią część Bemowa

Mieszkania w osiedlu Young City 2 do nabycia już od 6 300 zł

+

07.04.2017

IV edycja Dni Otwartych Grupy ROBYG w 6 warszawskich dzielnicach w 2017 roku

Ponad 2 000 mieszkań do nabycia już od 5 899 zł za metr kwadratowy

+

06.04.2017

Grupa ROBYG: ok. 320 lokali przekazanych w Q1 2017

Deweloper zakłada uznanie w przychodach za 2017 rok ok. 2 500 lokali