Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

14.10.2016

ROBYG: rusza sprzedaż 3. etapu inwestycji Apartamenty Villa Nobile

 


W związku z popularnością projektu oraz wynikami sprzedaży Apartamentów Villa Nobile w Wilanowie – dzielnicy, w której Grupa ROBYG dotychczas sprzedała ponad 3.800 mieszkania – oferta dewelopera została powiększona o dodatkowe lokale w kolejnym etapie inwestycji. Na klientów czekają 153 przestronne mieszkania o metrażach od 27 do 112 m2 . Natomiast docelowo na osiedlu – w rejonie ulicy Sarmackiej i al. Wilanowskiej – powstanie 630 mieszkań oraz lokali usługowych. ROBYG realizuje w Warszawie 12 projektów mieszkaniowych w 7 dzielnicach: Mokotów, Wilanów, Wola, Bemowo, Ursus, Żoliborz oraz Praga Południe. W Gdańsku spółka posiada 7 inwestycji w 5 rejonach miasta: Jasień, Letnica, Wrzeszcz, Zaspa i Morena.

Wilanów od wielu lat cieszy się niesłabnącą estymą wśród mieszkańców Warszawy i nieustannie przyciąga uwagę osób planujących zakup swojego „M” w prestiżowym sąsiedztwie. ROBYG był obecny w Miasteczku Wilanów jako jeden z pierwszych deweloperów – w 2002 r. rozpoczęła się budowa Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki. Obecnie blisko ¾ tej części Warszawy składa się z projektów spółki – znajdują się tu Osiedla Zdrowa, Osiedle Królewskie i Królewski Park, a także popularny Młody Wilanów oraz powstające Apartamenty Villa Nobile.

Grupa ROBYG zaplanowała Apartamenty Villa Nobile z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Osiedle wyróżnia się stylową, nowoczesną architekturą dopasowaną jednocześnie do prestiżowego charakteru wyjątkowej warszawskiej dzielnicy, jaką jest Wilanów. Zaletą apartamentów w tej inwestycji jest ich wysokość – nawet do 3,20 m – a także funkcjonalny rozkład mieszkań. Dodatkowo, są one wyposażone w duże tarasy. Wszystkie lokale Villa Nobile wykonane zostaną przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych i wyposażone będą w nowoczesną technologię Smart House. To wygodne rozwiązanie umożliwia kontrolowanie domowych sprzętów elektronicznych za pomocą smartfona i nie wymaga żadnych dodatkowych opłat – ROBYG jako jedyny deweloper oferuje je w standardzie. W ramach przemyślanego projektu Grupy ROBYG powstaną tu również liczne lokale usługowe oraz strefy wypoczynku i rekreacji – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Nowe mieszkania ROBYG na warszawskim Wilanowie cieszą się dużym zainteresowaniem za sprawą doskonałej lokalizacji oraz bardzo dobrego połączenia komunikacyjnego z centrum miasta. Apartamenty Villa Nobile to nowoczesne osiedle otoczone terenami zielonymi zaaranżowanymi przez specjalistów. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura miejska z szeroką ofertą edukacyjną, usługową i rekreacyjną. Podobnie jak wszystkie inwestycje ROBYG, Apartamenty Villa Nobile wyposażone będą w standardzie w nowoczesny system Smart House. Innowacyjna technologia pozwala sterować systemem bezpieczeństwa oraz wszystkimi sprzętami elektrycznymi i elektronicznymi w mieszkaniu za pomocą smartfona czy tabletu – bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Usługa umożliwia kontrolowanie m.in. zużycia energii elektrycznej, co pozwala obniżyć domowe rachunki.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

06.07.2017

Atrakcyjne oferty podczas Dni Otwartych ROBYG 8 i 9 lipca

Biura sprzedaży Grupy ROBYG czekają na Ciebie – mieszkania już od 5489 zł za metr kwadratowy!

+

27.06.2017

100 mln zł w ramach MdM dostępne od sierpnia 2017 r.

Szansa na dopłatę do kupna mieszkania od ROBYG

+

22.06.2017

Rusza nowa inwestycja ROBYG – Ogrody Wilanów

Blisko 230 mieszkań powstanie w projekcie Grupy w Wilanowie

+

20.06.2017

ROBYG: 360 nowych lokali w Young City 2

ROBYG: 360 nowych lokali w Young City 2