06.09.2016

ROBYG: kolejny etap Stacji Nowy Ursus trafia do sprzedaży

Ceremonia wmurowania kamienia węgielnego


Z uwagi na sukces sprzedażowy I etapu (ponad 60% sprzedanych lokali) Grupa ROBYG rozszerza swoją warszawską ofertę o mieszkania w kolejnym etapie Stacji Nowy Ursus. Około 98 przestronnych lokali o metrażach od 29 m2 do 75 m2 jest już dostępnych w sprzedaży – wszystkie mieszkania kwalifikują się do rządowego programu MdM. Szczególną zaletą Stacji Nowy Ursus jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta przy jednoczesnym komforcie mieszkania w zacisznej okolicy. Wszystkie mieszkania w kolejnym etapie inwestycji są w jednakowej cenie – 5.899 zł/m2. Stacja Nowy Ursus jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy marzyli o własnym mieszkaniu w stolicy w rozsądnej cenie.

Rozpoczęcie budowy kolejnej fazy Stacji Nowy Ursus planowane jest na IV kwartał 2016, natomiast zakończenie realizacji inwestycji na IV kwartał 2017.

Niesłabnące zainteresowanie Ursusem oraz mieszkaniami kwalifikującymi się do programu MdM sprawiły, że uruchamiamy sprzedaż kolejnego etapu Stacji Nowy Ursus. Nasza propozycja skierowana przede wszystkim do młodych osób, które marzą o zakupie własnego mieszkania, ale mają niewysoki budżet. Ceny lokali w Stacji Nowy Ursus są niezwykle atrakcyjne – biorąc pod uwagę średni koszt metra kwadratowego w Warszawie. Nasza oferta w Ursusie w pełni kwalifikuje się do rządowego programu MdM. Inwestycja została tak zaplanowana, żeby nasi klienci mogli skorzystać z ostatniej odsłony programu, który kończy się w 2018 roku. Ursus to niezwykle dynamiczna dzielnica, która w zawrotnym tempie zmienia swoje oblicze. Za sprawą rewitalizacji tkanki miejskiej staje się atrakcyjnym miejscem zamieszkania, które za sprawą rozbudowanej sieci kolejowej jest doskonale skomunikowana ze Śródmieściem Warszawy” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Stacja Nowy Ursus stanowi trafny wybór dla młodych i aktywnych osób – w pobliżu znajdują się liczne tereny rekreacyjne, takie jak park Czechowicki czy Staw Koziorożca wraz z otaczającymi go terenami zielonymi. Osiedle jest również bardzo dobrze skomunikowane pozostałymi częściami stolicy. Dogodna lokalizacja pozwala na sprawny dojazd do obwodnicy Warszawy, a tylko 5 minut zajmuje dotarcie z inwestycji na przystanek autobusowy – z niego szybko dotrzesz w każde miejsce na terenie Warszawy – czy stację PKP – stąd komfortowo dojedziesz do centrum. Bliskie sąsiedztwo szkół sprawia, że Twoje pociechy będą miały blisko do placówki edukacyjnej. Ponadto w okolicy inwestycji dostępny jest szeroki wachlarz punktów usługowych.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG są tworzone w oparciu o innowacyjne i przemyślane koncepcje oraz w technologii SMART HOUSE i to bez dodatkowych opłat. Dla dewelopera ważne jest, aby stworzyć nie tylko osiedla, ale także infrastrukturę pozwalającą na budowanie społeczności. Stacja Nowy Ursus łączy w sobie najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie budownictwa, ekologii, organizacji kultury i oświaty, multimediów oraz komunikacji, by stworzyć miejsce o najwyższej jakości życia w Warszawie.