23.09.2016

ROBYG: Green Mokotów – wzór nowoczesnego osiedla

Kierunek zieleń!


Green Mokotów to przykład inwestycji skrojonej idealnie do potrzeb i oczekiwań kupujących. Deweloper swoim flagowym projektem wyznacza standard nowoczesnego osiedla, gdzie blisko 2/3 powierzchni GM zostanie oddane we władanie przyrody. Docelowo całość będzie się składać z 900 lokali w 8 etapach. Prace konstrukcyjne już trwają – 23 sierpnia nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod inwestycję, a już w połowie września ROBYG uzyskał pozwolenie na budowę pod – oferowany w standardzie PREMIUM – III etap projektu Green Mokotów.

Ponadto trwa akcja „Dajemy więcej!”, która ma na celu zapoznanie klientów z atrakcyjna ofertą Grupy ROBYG. Inwestycja Green Mokotów to dowód i szczególny przykład na potwierdzenie słów hasła, w ramach którego ROBYG proponuje ciekawe bonusy:

  •  technologię Smart House dostępną bez żadnych dodatkowych kosztów;
  • ROBYG Club, czyli program lojalnościowy z promocjami i prezentami dla uczestników;

oraz nową jakość w ofercie ROBYG:

  •  Green Mokotów Premium Apartments, czyli wysoki standard GM wzbogacony o dodatkowe udogodnienia jak m. in.: przestronne reprezentacyjne lobby, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne, lokale z dwoma balkonami, wysokie drzwi wejściowe (2,4m), trzyszybowe okna, mieszkania o wysokości do 3,5m czy połączenie wszystkich apartamentów z ochroną i lobby;

„Projekt Green Mokotów to propozycja nowego kierunku, w którym powinno podążać budownictwo mieszkaniowe. Koncepcja osiedla skoncentrowana jest na mieszkańcu i tworzona z myślą o jego wygodzie. Wszechobecna zieleń – zarówno na terenie inwestycji, jak i w otaczającej je dzielnicy – pozytywnie wpłynie na poziom zadowolenia mieszkańców GM. Osiedle cechuje także wysoki standard, który spotka się z uznaniem wymagających klientów – bogate wyposażenie, w postaci m. in. Dodatkowe informacje: GENESIS PR: Eliza Misiecka, Magdalena Karpienko tel. 601-367-771, (22) 327-16-90, e-mail: robyg@genesispr.pl 2 technologii Smart House, dodatkowo przyczyni się do odczuwanego komfortu i satysfakcji z przebywania w swoim własnym „M” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Mokotów tętni życiem! Dzielnica, w której powstaje Green Mokotów, jest jedną z najpopularniejszych w Warszawie. Południowa część stolicy oferuje szereg atrakcji – od miejsc poświęconych kulturze po liczne parki czy atrakcyjne cele na weekendowe wycieczki. W bezpośrednim sąsiedztwie GM znajduje się rozległy park Dolinka Służewiecka, a dodatkowych doznań dostarczą popularne: tor łyżwiarski Stegny, Wodny Park Warszawianka oraz tor wyścigów konnych Służewiec. Dzielnica Mokotów to także dobra komunikacja, lokale usługowe, bliskie sąsiedztwo szkół przedszkoli i żłobków, centra handlowe, apteki, salony fryzjerskie, sklepy spożywcze oraz piekarnie.

„Grupa ROBYG oferuje Green Mokotów również w wersji Premium – wyselekcjonowane etapy są wyposażone w dodatkowe udogodnienia. Ta inwestycja to przełomowy krok ROBYG – 64% jej powierzchni będą stanowić tereny zielone i rekreacyjne. Taka aranżacja osiedla spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem przez klientów – GM cieszy się ich dużym zainteresowaniem. Grupa ROBYG jest głęboko przekonana, że Green Mokotów będzie służyć za wzór nowoczesnej, przyjaznej dla mieszkańców inwestycji” – dodaje Joanna Chojecka.

SMART HOUSE to technologia, którą Grupa ROBYG oferuje w standardzie – beż dodatkowych kosztów. Smart house powstał w oparciu o ideę inteligentnego domu, czyli domu który współpracuje ze swoim właścicielem w celu podniesienia jego jakości życia. Technologia pozwala na zdalnie sterowanie domowymi sprzęta elektrycznymi i elektronicznymi, co przekłada się następnie na bezpieczeństwo, komfort, a także pozytywnie wpłynie na domowy portfel – dzięki Smart House można zaoszczędzić na rachunkach za światło nawet do 30%!

Program ROBYG Club dostępny jest w dwóch formach: lojalnościowej – „Poleć Nas” oraz podarunkowej – „Karta Rabatowa”, dzięki nim można wygrać wspaniałe nagrody lub skorzystać ze specjalnych promocji w wybranych sklepach. Zniżki w ramach Karty Rabatowej ROBYG Club można otrzymać w m.in. Leroy Merlin, Home&You, Tubądzin, Omnicom, Meblik, Samsung Brand Store oraz Praktiker.