03.04.2017

ROBYG: Green Mokotów – łącznie 800 lokali trafi do sprzedaży

Lokale Grupy na Mokotowie już od 7 500 zł za metr kwadratowy


Mokotów to jedna z najatrakcyjniejszych części stolicy pod względem warunków życia – dzielnica zajęła 2 miejsce w raporcie przygotowanym przez Urząd Statystyczny w Warszawie1 . Na pozytywną ocenę złożyły się m. in.: dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna, nowoczesna architektura oraz zieleń. Mokotów łączy w sobie komfort miejskiego życia ze spokojnym, zacisznym charakterem – rejon ten to „zielone serce stolicy”. Grupa ROBYG na realizację swoich inwestycji wybiera najbardziej dogodne lokalizacje, dlatego to właśnie na Mokotowie – w obrębie al. Wilanowskiej i ul. Lubaszki – powstaje Green Mokotów, jeden z czołowych projektów spółki. Osiedle finalnie składać się będzie z ponad 800 lokali, z czego do nabycia obecnie jest około 150 mieszkań o powierzchni od 33 do 105 m2 w wersji standard oraz premium. Ponadto klienci za darmo otrzymają system Smart House – technologię inteligentnego domu – bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Green Mokotów to projekt skierowany do klientów indywidualnych oraz inwestorów. Prestiżowa lokalizacja inwestycji sprawia, że cieszy się ona popularnością wśród kupujących, którzy szukają własnego mieszkania, jak i okazji na lokatę kapitału. Ponadto osiedle posiadać będzie ogólnodostępny park, co sprawia, że inwestycja doskonale wpisuje się w zielony charakter dzielnicy. ROBYG zadbał także o komfort mieszkańców – projekt realizowany jest blisko głównych szlaków komunikacyjnych – m. in. przystanków transportu miejskiego, trasy S2 czy lotniska. Green Mokotów wyróżnia także wysoki standard, który spotyka się z uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów – bogate wyposażenie, m. in. technologia Smart House, którą instalujemy za darmo, zapewni dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z przebywania w swoim wymarzonym „M” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Mokotów jest prestiżową dzielnicą, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania. Decydują o tym w głównej mierze piękne parki i tereny rekreacyjne, jak Park Morskie Oko, Królikarnia czy Park Dolinka Służewiecka. Znajduje się tu także miejski rezerwat przyrody Jeziorko Czerniakowskie. Jednocześnie Mokotów jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta – zarówno dla osób zmotoryzowanych, jak i preferujących komunikację miejską. Green Mokotów, realizowany na terenie dzielnicy projekt Grupy ROBYG, idealnie odzwierciedla naturalny charakter Mokotowa – znacząca część inwestycji to tereny zielone. Osiedle jest bardzo dobrze zlokalizowane – dotarcie do pobliskiego parku Arkadia zajmuje jedynie 15 minut, natomiast do metra tylko 10 minut spacerem. Osoby preferujące ruch także docenią lokalizację osiedla – liczne ścieżki rowerowe oraz znajdujące się w dzielnicy tor wyścigów Stegny czy Park Dolinka Służewiecka to idealne miejsca do aktywnego wypoczynku. Ta południowa część warszawy cieszy się uznaniem mieszkańców również za sprawą dużej liczby szkół i przedszkoli.

„Grupa ROBYG oferuje Green Mokotów również w wersji Premium – ponadwymiarowe okna sprawią, że do mieszkań docierało będzie dużo światła słonecznego, zaś antywłamaniowe drzwi i system monitoringu osiedla w HD zapewnią dodatkowe bezpieczeństwo. Lokale posiadają pełną instalację teletechniczna i światłowodową, dzięki czemu są nowoczesne i komfortowe” – dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG czynnie włącza się w społeczne inicjatywy w stołecznych dzielnicach, w których znajdują się inwestycje Grupy. Doskonałym tego przykładem jest wspieranie wydarzeń na Mokotowie – cyklicznego koncertu „Klasycznie na trawie” w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Narodowej czy największej wystawy architektonicznej w Polsce „Plany na przyszłość”. Obydwa wydarzenia organizowane są przez Centrum Łowicka.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – na Pradze Południe, Białołęce oraz we Włochach.