20.09.2016

ROBYG: Dajemy więcej!

Voucher na wyposażenie mieszkania dla nowych klientów


Grupa ROBYG rozpoczęła kampanię pod hasłem: „Dajemy więcej!”. Ma ona na celu podkreślenie bogatej oferty, którą ROBYG proponuje klientom. Sam zakup lokum jest dopiero pierwszym krokiem do stworzenia wymarzonego domu. Właśnie dlatego ROBYG oferuje w standardzie must-have nowoczesnego komfortowego „M” – technologię Smart House, a tym, którzy podpiszą umowę rezerwacyjną wręcza voucher na wyposażenie mieszkania. Klienci mogą także otrzymywać nagrody oraz korzystać w sklepach ze zniżek w ramach programu ROBYG Club. Dla osób, które dopiero startują na nowej drodze życia Grupa ROBYG przygotowała mieszkania kwalifikujące się do programu MdM.

„Wszystkie działania ROBYG mają na celu zapewnienie naszym klientom jak najlepszej oferty mieszkaniowej. Zakup nowego lokum to poważna decyzja, a osoba która się na to zdecyduje, pozostanie z nami na lata. Nasza firma pragnie, aby to była partnerska relacja, powstała na najlepszych możliwych fundamentach. Właśnie dlatego ROBYG daje więcej! Jako jeden z topowych deweloperów chcemy, aby oferowane apartamenty były przyjazne dla swoich mieszkańców – m. in. dzięki oferowanej w standardzie technologii Smart House. Dajemy więcej! dotyczy również samych budynków, które są wyposażone w panele fotowoltaiczne oraz energooszczędne oświetlenie LED. Taki układ pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji powierzchni wspólnych. Dodatkowo, większość inwestycji ROBYG posiada trójfazowe szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej i termicznej, które jeszcze bardziej zwiększają komfort mieszkańców. W podziękowaniu za zaufanie, Grupa ROBYG również oferuje Klientom program lojalnościowy ROBYG Club, który daje dostęp do wielu atrakcyjnych promocji i prezentów” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Program ROBYG Club dostępny jest w dwóch formach, lojalnościowej – „Poleć Nas” oraz podarunkowej – „Karta Rabatowa”, dzięki nim można wygrać wspaniałe nagrody lub skorzystać ze specjalnych promocji w wybranych sklepach. Zniżki w ramach Karty Rabatowej ROBYG Club można otrzymać w m.in. Leroy Merlin, Samsung, Home&You, Tubądzin oraz Praktiker.

„Konstruując ofertę ROBYG bierze pod uwagę także młode osoby, które dopiero chcą się usamodzielnić. Chcemy ułatwić im ten krok, dlatego firma zadbała o to, żeby mieszkania w ofercie kwalifikowały się do programu MdM. Nowa kampania „Dajemy więcej!” powstała jako odpowiedź na faktyczne potrzeby i oczekiwania naszych klientów, przez co inwestycje Grupy ROBYG to obecnie jeden z najlepszych wyborów na rynku” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

„Dajemy więcej!” to nowa kampania Grupy ROBYG, w ramach której deweloper udostępnia Klientom:

        • Technologię Smart House w standardzie – bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat

        • Program lojalnościowy ROBYG Club – atrakcyjne promocje i prezenty

        • Mieszkania w programie MdM

SMART HOUSE to innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwalające zdalnie zaprogramować oraz kontrolować domowe sprzęty elektryczne i elektroniczne za pomocą jednego urządzenia mobilnego. Ma na celu jedną rzecz – zagwarantować mieszkańcom bezpieczeństwo i najwyższy komfort. Grupa ROBYG oferuje je w standardzie co oznacza, że jest ono wliczone w cenę apartamentu – klient nie ponosi za nie żadnych dodatkowych opłat.

Mieszkanie dla Młodych (MdM) to program pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez ludzi młodych, mający na celu zachęcenie ich do przeprowadzki „na swoje”. W jego ramach ludziom do 35 roku życia udziela się kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Dopłaty mają charakter jednorazowej dotacji i sięgają od 10 do 20 proc. iloczynu metrażu i kosztu odtworzenia 1 metra kwadratowego lokalu mieszkalnego.

Regulamin promocji