19.01.2017

ROBYG: 50% trzeciego etapu Green Mokotów sprzedane

Sukces Grupy ROBYG na Mokotowie


Projekt Green Mokotów cieszy się rekordowo dużym zainteresowaniem wśród klientów – Grupa ROBYG sprzedała już 50% lokali dostępnych w 3. etapie inwestycji wprowadzonej do oferty w Q3 2016. Na klientów czeka jeszcze ok. 30 mieszkań, a liczba ta będzie szybko maleć biorąc pod uwagę dotychczasowe, błyskawiczne tempo sprzedaży. Trzeci etap Green Mokotów, na który składają się łącznie 63 lokale o metrażu od 38 m2 do 112 m2, powstaje w standardzie PREMIUM – zapewni on jeszcze większy komfort mieszkania. Prace konstrukcyjne już trwają, a ich zakończenie planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

„Projekt Green Mokotów to wzór nowoczesnego osiedla, którego założenia skoncentrowane są przede wszystkim na komforcie mieszkańców – m. in. dlatego znacząca część powierzchni inwestycji to tereny zielone. Osiedle zdecydowanie przypadło do gustu klientom – sprzedaż 50% lokali w tak krótkim czasie jest tego niewątpliwym dowodem. ROBYG z dumą może powiedzieć, że Grupa po raz kolejny wprowadziła na rynek rozwiązanie wyprzedzające konkurencję. Firma jest również jedynym deweloperem, który oferuje kupującym technologię Smart House – w standardzie bez dodatkowych kosztów. W projekcie Green Mokotów PREMIUM Smart House będzie instalowany w rozszerzonej wersji PLATINIUM – mówi Eyal Keltsh, Wiceprezes Zarządu ROBYG SA.

Green Mokotów PREMIUM to wyjątkowa pozycja w ofercie dewelopera. Mieszkańców na wejściu przywita concierge w gustownym, wyłożonym naturalnym kamieniem lobby. Ponadto apartamenty cechuje wysoka jakość wykończenia oraz bogate wyposażenie: klimatyzacja, wysokie na 2,4 m drzwi wejściowe do mieszkań oraz wideodomofon łączący bezpośrednio z ochroną i lobby. Lokale są niezwykle ciche – dzięki trzyszybowym oknom o ponadstandardowych rozmiarach – oraz przestronne – wysokość mieszkań dochodzi aż do 3,5 m.

„Kupujący chwalą sobie niezwykły urok oraz kameralny charakter tego etapu Green Mokotów. Inwestycja powstaje w prestiżowej dzielnicy miasta, cenionej przez warszawiaków od pokoleń. Sukces i szybkie tempo sprzedaży III etapu osiedla utwierdziły ROBYG w przekonaniu, że założenia projektu są słuszne, a na stołecznym rynku nieruchomości jest miejsce dla lokali o podwyższonym standardzie – dodaje Eyal Keltsh, Wiceprezes Zarządu ROBYG SA.

Sukces Green Mokotów to także efekt m. in. starannego doboru lokalizacji inwestycji – osiedle powstaje w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Na jej terenie znajdują się piękne parki i tereny rekreacyjne, takie jak: Park Morskie Oko, Królikarnia czy Park Dolinka Służewiecka. Dodatkowo, usytuowanie Green Mokotów w pobliżu Al. Sikorskiego sprawia, że dojazd do centrum miasta lub poza jego granice to kwestia kilkunastu minut.

Smart House jest rozwiązaniem, które pozwala na zdalne sterowanie systemem bezpieczeństwa oraz urządzeniami w domu. Dzięki niemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. W ten sam sposób można zarządzać pracą urządzeń elektrycznych, co pozwala wygenerować oszczędności w rachunkach sięgające nawet 30% miesięcznych opłat.