14.09.2016

Promocyjna oferta Grupy ROBYG na Dzielnicowych Targach Nieruchomości w Warszawie

Równocześnie deweloper zaprasza na DNI OTWARTE we wszystkich prezentowanych inwestycjach


Dzielnicowe Targi Nieruchomości WOLA, BEMOWO, ŻOLIBORZ i BIELANY to doskonałe miejsce dla osób szukających nowoczesnego lokum w północnozachodniej części stolicy. Wszyscy, którzy odwiedzą stoisko Grupy ROBYG podczas wydarzenia będą mogli zapoznać się z pełną ofertą dewelopera oraz skorzystać z promocji i rabatów przygotowanych na tę okazję. ROBYG zaprasza w dniach 17-18 września do Hali Koło na ulicy Obozowej 60 w Warszawie każdego, kto myśli o własnym mieszkaniu. Hala otwarta będzie dla odwiedzających w godzinach od 10.00 do 16.00. Stoisko Grupy ROBYG można odwiedzać przez cały czas trwania wydarzenia, aby przekonać się jak atrakcyjna jest prezentowana oferta. Najnowsze motto „Dajemy więcej!” doskonale oddaje jej bogactwo, ponieważ ROBYG w standardzie oferuje liczne udogodnienia, jak technologia Smart House, ROBYG Club oraz możliwość skorzystania z programu MdM. Równolegle deweloper zaprasza na DNI OTWARTE we wszystkich warszawskich inwestycjach. Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji będą mogły na miejscu porozmawiać z ekspertami ROBYG, którzy udzielą szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi, oraz na własne oczy zobaczyć, gdzie w przyszłości będą mieszkać.

Dzielnicowe Targi Nieruchomości to idealna okazja do znalezienia swojego wymarzonego mieszkania. Podczas wydarzenia Grupa ROBYG zaprezentuje swoje najlepsze inwestycje z północno-zachodniej części Warszawy. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą mieszkań w portfolio Grupy m. in. Park Wola Residence, a także ujrzeć najnowsze etapy inwestycji Osiedle Kameralne oraz Stacja Nowy Ursus. Równocześnie deweloper zaprasza na DNI OTWARTE w trakcie których będzie można osobiście odwiedzić miejsce powstawania swojego domu, a czekający na miejscu fachowcy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania przyszłego mieszkańca. Przyjdź i na własne oczy przekonaj się dlaczego inwestycje ROBYG to trafny wybór.

Prezentowane lokale będzie można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Wielką zaletą apartamentów Grupy ROBYG jest – dostępna w standardzie, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów – technologia Smart House. Inteligentny dom to nowoczesne udogodnienie, które pozwala na kontrolowanie elektroniki znajdującej się w lokalu za pomocą urządzenia mobilnego. Jeśli jesteś fanem nowoczesnych rozwiązań oraz szukasz wygodnego mieszkania w stolicy, koniecznie odwiedź stoisko Grupy ROBYG podczas wrześniowych targów nieruchomości w warszawskiej Hali Koło.

„Dla Grupy ROBYG bezpośredni kontakt z klientem jest niezwykle istotny. Możliwość osobistego spotkania pozwala firmie nawiązać dialog i przede wszystkim wsłuchać się w oczekiwania kupujących. Przekłada się to na jakość oferty Grupy – jest ona skrojona z uwzględnieniem uwag klientów i dostosowana do ich oczekiwań. Takie podejście umożliwiło spółce osiągnięcie pozycji lidera na rynku mieszkaniowym, ale przede wszystkim jest wyrazem szacunku dla wszystkich, którzy postanowili zaufać marce ROBYG. Dlatego też Grupa ROBYG przygotowała na Dzielnicowe Targi Nieruchomości atrakcyjne promocje i rabaty. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy w najbliższy weekend i przekonania się osobiście, dlaczego ROBYG jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych deweloperów w Warszawie” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Dzielnicowe Targi Nieruchomości WOLA, BEMOWO, ŻOLIBORZ i BIELANY dedykowane są osobom, które szukają własnego M w północno-zachodniej części Warszawy. Wydarzenie to okazja na bliższe zapoznanie się z zaletami życia w tych dzielnicach oraz ich ofertą mieszkaniową. Klienci znajdą na targach wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o zakupie własnego lokum oraz o jego wykończeniu. Dzielnicowe Targi Nieruchomości to także fantastyczna możliwość do skorzystania z licznych promocji oferowanych przez wystawców.

Warszawska oferta Grupy ROBYG obecnie obejmuje m.in osiedla:

Stacja Nowy Ursus łączy w sobie ciszę, spokój przy jednoczesnym łatwym dojeździe do Centrum miasta – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Inwestycję charakteryzuje funkcjonalność, szeroki wybór metraży oraz dostęp do terenów zielonych. Osiedle powstaje przy ul. Posagu 7 Panien, gdzie I etap liczy 136 lokali i oferuje eleganckie oraz przestronne mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM. 

Osiedle Young City to inwestycja, która łączy w sobie funkcjonalność, dbałość o jakość wykończenia, a także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. Ten usytuowany na warszawskim Bemowie nowoczesny kompleks mieszkaniowy jest idealnym miejscem zarówno dla młodych i dynamicznych osób, jak i rodzin z dziećmi. W ramach oferty dostępne są lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM. Docelowo w ramach kompleksu mieszkaniowego ma powstać łącznie 3000 mieszkań.

Osiedle Kameralne stanowi część Bemowa i jest usytuowane na warszawskich Jelonkach. Dzięki bliskiej odległości do linii autobusowych oraz tramwajowych, dojazd do Centrum stolicy zajmuje zaledwie 20 minut. Tym samym jest to doskonała propozycja zarówno dla zapracowanych i szukających odpoczynku singli, jak i rodzin z dziećmi. W ramach projektu powstanie w sumie 900 lokali o różnorodnych metrażach. Osiedle zdobyło także prestiżową nagrodę Złote VILLE 2016.

Park Wola Residence dzięki doskonałej komunikacji i bogatej infrastrukturze osiedle łączy dynamikę metropolii ze spokojnym charakterem najbliższego sąsiedztwa. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają z kolei sąsiadujące z inwestycją liczne tereny rekreacyjne – m.in. Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy. Jednocześnie znajduje się blisko centrów handlowych, sklepów, restauracji, pubów czy instytucji kulturalnych. Projekt przewiduje wybudowanie 307 lokali mieszkaniowych.