16.05.2016

Grupa ROBYG: nowa inwestycja Young City 2 na Bemowie już w sprzedaży

Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży I etap nowej inwestycji Young City II. 


W ramach I etapu osiedla zlokalizowanego na warszawskim Bemowie na rynek trafiły trzy budynki z 263 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 85 mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziane jest na III kwartał 2016, a zakończenie na IV kwartał 2017. Miasteczko ROBYG Young City łącznie obejmie ok. 3000 mieszkań.

Popyt na mieszkania na warszawskim Bemowie nieustannie rośnie – tendencję tę potwierdza dynamiczny wzrost liczby jego mieszkańców w ciągu ostatnich kilku lat. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie lokalami oferowanymi w ramach poprzedniej odsłony projektu, Grupa ROBYG zdecydowała o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnej inwestycji w tej części stolicy. Warto podkreślić, że Young City II to przede wszystkim konkurencyjna relacja ceny do jakości, kompleksowe i estetyczne projektowanie przestrzeni, atrakcyjna lokalizacja oraz zrównoważone kształtowanie przestrzeni miejskiej. Jestem przekonany, że mieszkania I etapu inwestycji Young City II będą cieszyły się dużym powodzeniem wśród chcących zamieszkać na urokliwym Bemowie. Szczególnie, że w bliskiej okolicy znajduje się rozbudowana oferta lokali usługowych, terenów rekreacyjnych i zielonych. Zaletą naszego osiedla jest także jego lokalizacja, dzięki której dojazd do każdej części stolicy jest szybki i komfortowy– powiedziała Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży w Grupie ROBYG.

Osiedle Young City II to inwestycja, która łączy w sobie funkcjonalność, dbałość o jakość wykończenia, a także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. Na osiedlu, zlokalizowanym w bardzo bliskiej odległości od planowanej nowej stacji metra na warszawskim Bemowie, powstaną w I fazie 263 lokale o metrażach od ok. 30 m do ok. 85 m. W ramach oferty dostępne są lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM. Miasteczko Young City II jest idealnym miejscem zarówno dla młodych i dynamicznych osób, jak i rodzin z dziećmi. Projekt inwestycji obejmuje tereny zielone, place zabaw, lokale handlowe, a także inne udogodnienia. Dodatkowo Grupa ROBYG objęła inwestycję dostępem do Wi-Fi z myślą o młodych ludziach ceniących sobie innowacje.

Warto podkreślić że wszystkie lokale w inwestycji oferowane są w standardzie Smart House gratis w ramach ceny mieszkania. Zastosowane rozwiązanie technologiczne gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższy komfort. Zaawansowane systemy obejmujące czujniki, wskaźniki, a także inne urządzenia sterujące pozwalają na zdalne zaprogramowanie i kontrolowanie sprzętów elektrycznych i elektronicznych.

Więcej informacji www.robyg.pl