Zakup mieszkania
na kredyt

Oferujemy bezpłatną pomoc Ekspertów Finansowych obecnych w naszych Biurach Sprzedaży.

Eksperci finansowi
w Biurach Sprzedaży

Dodatkowym komfortem dla klientów ROBYG jest usługa kredytowa oferowana przez Ekspertów Finansowych Notus lub mFinanse, którzy wspierają cały proces i pomagają uzyskać atrakcyjne warunki kredytowe.

Darmowa usługa - Usługi naszych Ekspertów Finansowych są całkowicie bezpłatne dla klientów ROBYG.

Ocena zdolności kredytowej - Ekspert Finansowy rzetelnie sprawdzi jaką masz zdolność kredytową w 16 bankach, a następnie dobierze rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich możliwości.

Dobór najlepszych warunków kredytowych -  Po sprawdzeniu warunków i możliwości związanych z kredytem, przygotowana zostanie oferta kredytowa najbardziej odpowiadająca Twoim możliwościom i wymaganiom.

Asysta przy negocjacjach warunków kredytowych -  Ekspert Finansowy wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki umowy kredytowej oraz pomoże w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, co pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas.

Ekspert poprowadzi proces kredytowy - Ekspert będzie nadzorował proces pozyskiwania kredytu na mieszkanie, poprowadzi negocjacje z bankiem – pozwoli to na jak najszybsze uzyskanie środków na zakup wypatrzonego mieszkania.

Pakiet korzyści
Notus Finanse

  • Opłacenie pierwszej, rocznej składki ubezpieczenia nieruchomości i na życie
  • Zwrot 1% za kredyt gotówkowy 
  • Zwrot 0,5% za zrefinansowanie kredytu hipotecznego
  • Zwrot 20% rocznej składki z polisy ubezpieczeniowej 

Banki
partnerskie

Klienci ROBYG mają możliwość w krótkim czasie uzyskać decyzję kredytową. Wnioski zarejestrowane w mBanku podlegają specjalnej procedurze weryfikacji. Oprócz przyspieszenia procedur dodatkową korzyścią jest brak konieczności dostarczania do banku kompletu dokumentów inwestycyjnych i operatu wyceny nieruchomości a także brak opłaty za wycenę nieruchomości. Klienci ROBYG mogą więc liczyć na oszczędność: zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Formularz kontaktowy

Ulubione ()
Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50
Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.
System dla deweloperów OneButton