Nowy standard na rynku

Naszym celem jest budowa mieszkań i osiedli wykonanych w wyższym standardzie niż produkty porównywalne rynkowo: cenowo i lokalizacyjnie. Oferujemy wyższą jakość bez podnoszenia ceny wykorzystując nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania.

Twoje mieszkanie

Budujemy przestronne mieszkania o różnorodnych metrażach, które doskonale wpisują się w wymagania współczesnego budownictwa. Nowe mieszkania ROBYG to przemyślane projekty, funkcjonalność i wysoki standard deweloperski. Oferujemy nowoczesne technologie, które sprzyjają środowisku i znacząco obniżają rachunki.

Zobacz jak powstaje Twoje nowe mieszkanie

Kliknij w cyferki by zobaczyć poszczególne elementy i zapoznać się ze standardem

Zobacz jak powstaje Twoje nowe mieszkanie

Kliknij w cyferki by zobaczyć poszczególne elementy i zapoznać się ze standardem

3

Ściany pomalowane na biało

W trosce o komfort Klientów, w każdym przekazywanym przez nas mieszkaniu dwukrotnie malujemy na biało ściany i sufity.

4

Dźwiękoszczelność mieszkań

Stosujemy murowane ściany działowe o właściwościach wygłuszających. Użyte do ich wykonania materiały o wysokiej nośności umożliwiają również przytwierdzanie do ścian elementów o większym ciężarze.

5

Balkony, loggie, tarasy i ogródki

Mieszkania na parterach mają własne ogródki, a pozostałe przestronne balkony, loggie lub tarasy. Do ich wykończenia stosujemy m.in. nowoczesne, mrozoodporne oraz antypoślizgowe płyty tarasowe.

1

Antywłamaniowe drzwi wejściowe

Oferujemy wysokiej jakości antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC4, które nie tylko ładnie wyglądają, ale też gwarantują zabezpieczenie przed włamaniem i komfort akustyczny.

2

Instalacje światłowodowe w mieszkaniu

Budynki są wyposażone w instalację światłowodową doprowadzoną wprost do każdego lokalu, zapewniającą najszybszy możliwy dostęp do Internetu.

Twój budynek

Nasze projekty wyróżnia nowoczesna architektura, prosta bryła budynków i elewacje utrzymane w klasycznej bieli z odcieniami szarości lub beżu. Części wspólne są indywidualnie projektowane i wykończone materiałami wysokiej jakości. Ich elegancki charakter podkreślają m.in. szykowne lustra, oryginalne tapety i odpowiednio dobrane oświetlenie.

Twoje osiedle

Tworzymy nie tylko budynki, ale i przyjazne, zintegrowane z otoczeniem osiedla. Budownictwo to dla nas część procesu powstawania nowego społeczeństwa na którą składa się wznoszenie budynków, budowa infrastruktury, kształtowanie zieleni oraz przestrzeni do rekreacji, integracji i relaksu. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu dajemy początek nie tylko nowym osiedlom, ale i wspólnotom ludzi będących dla siebie kimś więcej niż tylko sąsiadami.

Poznaj najwyższy standard

Ulubione ()

Sprzedaż mieszkań 22 888 50 50

Zapytaj o ofertę, wypełniając poniższy formularz.

System dla deweloperów OneButton