Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu – Apartamenty Krakowska, wizualizacja osiedla, widok na Oławkę

Przedmieście Oławskie ul. Krakowska

Apartamenty Krakowska

Garaż gratis do mieszkań dwupokojowych. Harmonogram płatności 20/80

Panorama na mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu – Apartamenty Krakowska

PromocjaApartamenty Krakowska - garaż gratis!

Odkryj wyjątkową ofertę i kup mieszkanie tuż przy rzece, w zielonej okolicy przedmieścia oławskiego! Teraz do mieszkań 2-pokojowych w 8 etapie inwestycji Apartamenty Krakowska otrzymasz garaż gratis – to idealna okazja, by zyskać komfort i oszczędność w jednym. Nie przegap szansy i połącz wygodę życia z harmonią spokojnego, podmiejskiego otoczenia.

Oferujemy również korzystny harmonogram płatności 20/80 i mieszkania dostępne już w wakacje!
Regulamin promocji dostępny w Biurach Sprzedaży

Nowoczesne osiedle nad Oławką blisko centrumZamieszkaj bliżej natury w nowym rejonie Wrocławia

Nowoczesne i energooszczędne rozwiązania Podwyższony standard mieszkań i budynków

Wizualizacje osiedla Galeria inwestycji

Widok na las z osiedla – Apartamenty Krakowska Wrocław
Osiedle otoczone zielenią – Apartamenty Krakowska Wrocław
Widok na Oławkę z balkonu
Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu – wizualizacja osiedla Apartamenty Krakowska
Przestronne osiedle – Apartamenty Krakowska Wrocław
Przestrzeń i zieleń na osiedlu – Apartamenty Krakowska Wrocław
Szerokie aleje na osiedlu – Apartamenty Krakowska Wrocław
Osiedle w otoczeniu przyrody – Apartamenty Krakowska Wrocław z lotu ptaka
Luksusowe wykończenie wnętrz – Apartamenty Krakowska Wrocław
Elegancki design wnętrz osiedla – Apartamenty Krakowska Wrocław

Lista lokali Dostępne mieszkania na sprzedaż

Powierzchnia

m2
m2

Status
66.22 m2
Balkon 5.32 m2
2
3
867 482,00 zł
13 100,00 zł/m²
Dostępne
39.00 m2
Balkon 3.29 m2
3
2
618 150,00 zł
15 850,00 zł/m²
Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką: 618 150,00 zł
Dostępne
38.79 m2
Balkon 3.29 m2
4
2
626 458,50 zł
16 150,00 zł/m²
Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką: 626 458,50 zł
Dostępne
40.99 m2
Balkon 3.29 m2
4
2
647 642,00 zł
15 800,00 zł/m²
Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką: 647 642,00 zł
Dostępne
39.00 m2
Balkon 3.29 m2
5
2
627 900,00 zł
16 100,00 zł/m²
Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką: 627 900,00 zł
Dostępne
40.99 m2
Balkon 3.29 m2
5
2
647 642,00 zł
15 800,00 zł/m²
Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką: 647 642,00 zł
Dostępne
35.50 m2
Ogród 32.49 m2
0
2
585 750,00 zł
16 500,00 zł/m²
Dostępne
25.39 m2
Ogród 27.76 m2
0
1
439 247,00 zł
17 300,00 zł/m²
Dostępne
57.56 m2
Ogród 56.63 m2
0
3
817 352,00 zł
14 200,00 zł/m²
Dostępne
62.81 m2
Ogród 55.00 m2
0
3
860 497,00 zł
13 700,00 zł/m²
Dostępne
57.56 m2
Balkon 5.70 m2
1
3
782 816,00 zł
13 600,00 zł/m²
Dostępne
29.79 m2
Balkon 3.53 m2
1
1
476 640,00 zł
16 000,00 zł/m²
Dostępne
65.49 m2
Balkon 9.95 m2
1
3
818 625,00 zł
12 500,00 zł/m²
Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką: 851 370,00 zł
Dostępne
78.82 m2
Balkon 7.54 m2
2
4
1 079 834,00 zł
13 700,00 zł/m²
Dostępne
36.66 m2
Balkon 3.53 m2
2
2
586 560,00 zł
16 000,00 zł/m²
Dostępne
57.56 m2
Balkon 5.70 m2
2
3
782 816,00 zł
13 600,00 zł/m²
Dostępne
62.77 m2
Balkon 5.70 m2
2
3
834 841,00 zł
13 300,00 zł/m²
Dostępne
77.45 m2
Balkon 6.10 m2
2
4
1 045 575,00 zł
13 500,00 zł/m²
Dostępne
78.82 m2
Balkon 7.54 m2
3
4
1 091 657,00 zł
13 850,00 zł/m²
Dostępne
36.61 m2
Balkon 3.53 m2
3
2
585 760,00 zł
16 000,00 zł/m²
Parking hala pojedyncze
KR6/G160
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G161
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G162
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G163
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G164
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G165
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G166
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G167
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G168
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G169
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G170
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G171
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G172
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G173
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G174
44 000,00 zł
Dostępne
Parking hala pojedyncze
KR6/G175
44 000,00 zł
Dostępne
Parking zew. pojedyncze
KR6/PZ5
29 000,00 zł
Dostępne
Parking zew. pojedyncze
KR6/PZ8
29 000,00 zł
Dostępne
Parking zew. pojedyncze
KR6/PZ9
29 000,00 zł
Dostępne
Parking zew. pojedyncze
KR6/PZ10
29 000,00 zł
Dostępne

Brak lokali spełniających kryteria.

Prospekt informacyjnyDane spółki

Apartamenty Krakowska

Etap 6

Krakowska Project sp. z o.o.
Aleja Rzeczypospolitej 1
02-972 Warszawa
NIP: 9512585445
Prospekt informacyjny | JLL

Apartamenty Krakowska

Etap 8

Krakowska Project sp. z o.o.
Aleja Rzeczypospolitej 1
02-972 Warszawa
NIP: 9512585445