Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

23.05.2016

Żyj inteligentnie, zamieszkaj z ROBYG

Technologia SMART HOUSE, czyli nowy standard w cenie mieszkania


Jeszcze do niedawna zastosowanie inteligentnych technologii w budownictwie mieszkaniowym wydawało się bardzo kosztowne, a w związku z tym decydowało się na nie niewielu deweloperów. Dziś coraz więcej nowych inwestycji jest wyposażona w funkcje, które oferują szeroka paletę możliwości i udogodnień związanych z codzienna eksploatacja energii elektrycznej oraz funkcjonalnością przestrzeni użytkowej ich mieszkańców. Inteligentna usługa Smart House jest dostępna we wszystkich etapach inwestycji Grupy ROBYG. Dzięki niej sterowanie zużyciem energii i bezpieczeństwem mieszkania możliwe jest za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Nowoczesna technologia zapewnia m.in. zarządzanie kinem domowym, ekspresem do kawy, gniazdkami elektrycznymi czy czujnikami, które w razie potrzeby poinformują o nieprawidłowym poziomie dymu i wody.

Nowopowstające inteligentne budynki Grupy ROBYG są wyposażone w system oświetlenia LED, czujniki ruchu oraz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne – to wszystko pozwala na ograniczenie przyszłych kosztów eksploatacyjnych. Ponadto instalacje światłowodowe zastosowane na osiedlach Grupy – na których oparty jest Smart House – gwarantują również najnowszej generacji internet oraz najwyższej jakości sygnał telewizyjny. Z kolei wysoki poziom bezpieczeństwa mieszkań możliwy jest za sprawa czujników zainstalowanych w drzwiach i oknach balkonowych – to dzięki nim system Smart House poinformuje domowników o ich każdorazowym otwarciu.

„Grupa ROBYG wprowadziła nowoczesna usługę Smart House w swoich inwestycjach, ponieważ chce wyznacza nowe trendy na polskim rynku mieszkaniowym. Innowacyjne rozwiązania technologiczne to również odpowiedz na rosnące oczekiwania klientów. Naszym celem jest zapewnienie klientom ROBYG najwyższego komfortu i elastyczności w zakresie kształtowania swojego najbliższego otoczenia. Postanowiliśmy zastosować rozwiązania Smart House w realizowanych przez nas inwestycjach ponieważ dzięki nim zapewniamy niespotykana dotąd funkcjonalność mieszkań, ale przede wszystkim optymalizujemy koszty zużycia energii. Usługa jest bezpłatna a koszt jej utrzymania ogranicza się jedynie do standardowej umowy z dostarczycielem internetu” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży w Grupie ROBYG.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkowa wygodę mieszkania.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

20.04.2017

4 inwestycje i 600 mieszkań do wyboru – Grupa ROBYG na Targach Dzielnicowych Koło

Mieszkania Grupy ROBYG już od 6 300 zł/m 2

+

14.04.2017

Grupa ROBYG rewitalizuje zachodnią część Bemowa

Mieszkania w osiedlu Young City 2 do nabycia już od 6 300 zł

+

07.04.2017

IV edycja Dni Otwartych Grupy ROBYG w 6 warszawskich dzielnicach w 2017 roku

Ponad 2 000 mieszkań do nabycia już od 5 899 zł za metr kwadratowy

+

06.04.2017

Grupa ROBYG: ok. 320 lokali przekazanych w Q1 2017

Deweloper zakłada uznanie w przychodach za 2017 rok ok. 2 500 lokali