20.04.2016

Zamieszkaj w Warszawie wybierając ROBYG

Warszawa to nie tylko szybkie tempo życia, ale także możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.


Jesteś jedną z tych osób, które przyjechały do stolicy, szukają własnego miejsca i nie wiedzą od czego zacząć? Własne mieszkanie to idealny start! Nie czekaj i odwiedź biura sprzedaży ROBYG. Stołeczna oferta dewelopera obejmuje nie tylko przestronne i komfortowe, ale także doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta mieszkania w najpopularniejszych dzielnicach. Villa Nobile w Wilanowie, Osiedle Kameralne na Bemowie, a może Stacja Nowy Ursus? Każda z tych inwestycji ROBYG jest już na wyciągnięcie Twojej ręki! Przyjdź, zapytaj konsultantów o dostępne możliwości finansowania zakupu własnego mieszkania!

„Warszawa co roku przyciąga tysiące studentów oraz młodych osób, które decydując się w niej zamieszkać, najczęściej wybierają wynajem krótko lub długoterminowy. Zapominają tym samym, że stołeczny rynek nieruchomości jest wyjątkowo zróżnicowany, a zakup własnego mieszkania często dużo bardziej opłacalny niż wynajem. Wybór takiego rozwiązania to także pewna inwestycja, której stopa zwrotu jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku tradycyjnej bankowej lokaty. Dzięki niej mamy pewność, że nasze oszczędności zostały zainwestowane w sposób bezpieczny oraz perspektywiczny – zawsze bowiem możemy wynająć lokal komuś innemu i zwiększyć tym samym nasz miesięczny budżet. Zachęcamy wszystkie osoby, które zastanawiają się nad zakupem mieszkania do odwiedzania biur sprzedaży ROBYG. Jesteśmy wiarygodny deweloperem o ugruntowanej pozycji finansowej, a nasi konsultanci zapewnią profesjonalną opiekę na każdym etapie zakupu lokalu. Jestem przekonany, że warszawska oferta nieruchomości ROBYG to okazja dla wielu młodych osób, którzy dzięki niej zyskają możliwość usamodzielnienia się i skorzystania z ostatniej szansy na dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w standardzie Smart House, bez dodatkowych opłat. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Warszawska oferta Grupy ROBYG obecnie obejmuje m.in osiedla:

Osiedle Kameralne stanowi cześć Bemowa i jest usytuowane na warszawskich Jelonkach. Dzięki bliskiej odległości do linii autobusowych oraz tramwajowych, dojazd do Centrum stolicy zajmuje zaledwie 20 minut. Tym samym jest to doskonała propozycja zarówno dla zapracowanych i szukających odpoczynku singli, jak i rodzin z dziećmi. W ramach projektu powstanie w sumie 900 lokali o różnorodnych metrażach. Osiedle zdobyło także prestiżowa nagrodę Złote VILLE 2016.

Stacja Nowy Ursus łączy w sobie cisze, spokój przy jednoczesnym łatwym dojeździe do Centrum miasta – zarówno samochodem, jak i komunikacja miejska. Inwestycje charakteryzuje funkcjonalność, szeroki wybór metraży oraz dostęp do terenów zielonych. Osiedle powstaje przy ul. Posagu 7 Panien, gdzie I etap liczy 136 lokali i oferuje eleganckie oraz przestronne mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM.

Apartamenty Villa Nobile cechują nowoczesna architektura i szczegółowo zaaranżowana przestrzeń zielona. Kameralna zabudowa i dbałość o detal sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób o wysokim poczuciu estetyki i ceniących sobie komfort. Łatwy dostęp do placówek edukacyjnych, punktów usługowych oraz licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych to tylko niektóre z zalet inwestycji. W ramach osiedla powstanie około 650 lokali o powierzchni od 28 m2 do 140 m2. W II etapie w sprzedaży jest 300 nowych mieszkań.