13.05.2016

Wyprzedaż mieszkań 21-22 maja

Poznaj warszawskie inwestycje Grupy ROBYG podczas wyprzedaży mieszkań i kup mieszkanie w ramach rządowego dofinansowania MdM! Odwiedź nas w weekend 21 – 22 maja i skorzystaj ze specjalnej oferty promocyjnej.


Poznaj warszawskie inwestycje Grupy ROBYG podczas wyprzedaży mieszkań i kup mieszkanie w ramach rządowego dofinansowania MdM! Odwiedź nas w weekend 21 – 22 maja i skorzystaj ze specjalnej oferty promocyjnej. Eksperci ROBYG będą czekać w biurach sprzedaży na Bemowie, Woli, Mokotowie, w Ususie oraz Wilanowie w godzinach 10.00 – 15.00. Pamiętaj, że kupując mieszkanie Grupy ROBYG, otrzymujesz nie tylko przyjemne miejsce do życia, ale także możliwość wykończenia swojego lokalu w promocyjnej cenie dzięki Karcie ROBYG Club! Odwiedzający biura w tych dniach będą mieli szansę wygrania bonu o wartości 3.000 zł na wyposażenie mieszkania.

Poszukujący mieszkania mają idealna okazję do zapoznania się z szeroką ofertą osiedli ROBYG w ciągu jednego weekendu. Ponadto będą mogli skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie finansowania zakupu lokalu czy aranżacji wnętrz. Istnieje również możliwość obejrzenia wybranych lokali zlokalizowanych w budynkach gotowych do odbioru. Grupa ROBYG przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne programy w ramach ROBYG Club. Dzięki dwóm odsłonom: lojalnościowej – „Poleć Nas” oraz podarunkowej – „Karta Rabatowa”, można wygrać wspaniałe nagrody lub skorzystać ze specjalnych promocji w wybranych sklepach. Zniżki w ramach Karty Rabatowej ROBYG Club można otrzymać w m.in. Leroy Merlin, Home&you, Tubądzin, Omnicom, Meblik oraz Praktiker.

Warto podkreślić, że wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart House, która gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania. Poszczególne moduły tego nowoczesnego rozwiązania pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji.

Adresy biur sprzedaży:

Wilanów: al. Rzeczypospolitej 27 – Villa Nobile, Młody Wilanów, Osiedle Królewski Park

Mokotów: róg al. Wilanowskiej i ulicy Lubaszki Green Mokotów

Ursus: ul. Posag 7 Panien – Stacja Nowy Ursus

Wola: ul. Sowińskiego 25 – Park Wola

Bemowo:

ul. Batalionów Chłopskich 87 – Young City

ul. Połczyńska 34 – Osiedle Kameralne

Regulamin promocji