11.05.2017

Weekend Ofert – Grupa ROBYG zaprasza do warszawskich inwestycji

Pełen relaks tylko u siebie – mieszkania już od 5899 zł/m


Mieszkania w specjalnych cenach przygotował ROBYG na Weekend Ofert, który odbędzie się 13-14 maja w stołecznych inwestycjach Grupy. Lokale dewelopera to idealna propozycja dla każdego – rodzin z dziećmi, par oraz singli. Ponadto projekty ROBYG to również dobry sposób na lokatę kapitału dla osób poszukujących atrakcyjnych inwestycji. Dodatkowo, kupujący wraz z mieszkaniem otrzymują za darmo nowoczesną technologię Smart House – bez dodatkowych kosztów. W celu przekonania się o wszystkich zaletach projektów ROBYG, deweloper zaprasza do warszawskich biur sprzedaży 13 i 14 maja w godz. 10.00-15.00. Na miejscu czekać będą specjaliści, którzy posłużą radą w zakresie finansowania zakupu oraz przedstawią propozycję ciekawych aranżacji wnętrz.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – we Włochach oraz na Białołęce.

Weekend Ofert ROBYG upływa pod hasłem „pełen relaks tylko u siebie”, ponieważ nic nie zapewnia takiego komfortu, jak przebywanie we własnym, wymarzonym „M”. Szczególnie, jeśli to mieszkanie jest dobrze rozplanowane, posiada doskonałą lokalizację i jest w standardzie wyposażone w Smart House. Ta nowoczesna technologia pozwala na niezwykłą wygodę – możliwość sterowania urządzeniami wewnątrz lokalu. Dodatkowo, za pomocą aplikacji na smartfonie, można regulować ogrzewanie czy oświetlenie, co daje wymierne korzyści – dzięki Smart House można obniżyć miesięczne rachunki nawet o 30%. Grupa ROBYG to obecnie jedyny deweloper na rynku, który daje system Smart House za darmo” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Mieszkania ROBYG – tutaj swoje miejsce do relaksu znajdą zarówno rodziny z dziećmi, pary planujące wspólne życie, jak i aktywni single. Nowoczesne i funkcjonalne projekty oraz dobra lokalizacja – blisko centrów biurowych i węzłów komunikacyjnych – gwarantują komfort mieszkania, a także sprawny dojazd do pracy. Na relaks wśród najbliższych pozwolą otaczające osiedla tereny zielone, do których ROBYG przywiązuję szczególną wagę. Deweloper angażuje się m.in. w tworzenie siłowni plenerowych na Mokotowie i Wilanowie oraz w rewitalizację parków, czego najlepszym przykładem jest ogólnodostępny Pak Odolany.

Wszystkie mieszkania Grupy ROBYG wyposażone są w standardzie w system Smart House. Jest to technologia, która pozwala na sterowanie i regulowanie pracy domową elektroniką i systemem bezpieczeństwa za pomocą smartfona lub tabletu. Smart House podnosi komfort mieszkania oraz może przyczynić się do obniżenia rachunków za prąd. ROBYG udostępnia to nowoczesne rozwiązanie zupełnie za darmo – klient nie musi za nie dodatkowo płacić.

Zapraszamy na Weekend Ofert do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

1. Bemowo – Young City2, Osiedle Kameralne

  • YOUNG CITY

01-307 Warszawa ul. Batalionów Chłopskich 87
Tel. +48 22 416 98 44
E-mail: bemowo@robyg.com.pl

  • OSIEDLE KAMERALNE

01-310 Warszawa ul. Połczyńska 34
Tel. +48 22 532 15 20
E-mail: bemowo@robyg.com.pl

2. Mokotów – Green Mokotów, Green Mokotów PREMIUM

  • BIURO SPRZEDAŻY MOKOTÓW:

02-720 Warszawa al. Wilanowska/Lubaszki
Tel. +48 22 300 52 23
E-mail: mokotow@robyg.com.pl

3. Ursus – Stacja Nowy Ursus

  • BIURO SPRZEDAŻY URSUS:

02-495 Warszawa ul. Posag 7 Panien 10
Tel. +48 22 185 59 95
E-mail: ursus@robyg.com.pl

4. Wilanów – Apartamenty Villa Nobile, Młody Wilanów

  • BIURO SPRZEDAŻY WILANÓW:

02-972 Warszawa al. Rzeczypospolitej 27
Tel. +48 22 885-41-55
E-mail: bsprzedazy@robyg.com.pl

5. Wola – Forum Wola

  • BIURO SPRZEDAŻY WOLA:

01-262 Warszawa ul. Sowińskiego 25
Tel. +48 22 535 32 86
E-mail: wola@robyg.com.pl