Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

Zdjęci z inwestycji Apartamenty Villa Nobile

18.04.2016

Villa Nobile ROBYG: sprzedano ponad 40% lokali I etapu

Grupa ROBYG sprzedała już ponad 40% mieszkań w I etapie Villa Nobile. W tej fazie projektu w sprzedaży jest ok. 100 mieszkań o powierzchni od 28 m2 do 140 m2.


W połowie kwietnia br. do sprzedaży trafił już II etap osiedla z 300 lokalami. Inwestycja zlokalizowana jest w Warszawie w obrębie al. Wilanowskiej i ul. Sarmackiej. Osiedle składać się będzie z ok. 650 mieszkań oraz apartamentów o podwyższonym standardzie. Zakończenie realizacji I etapu inwestycji zaplanowano na III kwartał 2017.

„Ze względu na duże zainteresowanie osiedlem uruchomiliśmy już sprzedaż II etapu Villa Nobile i to zaledwie 3 miesiące po starcie I fazy projektu. Nasza wilanowska inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach szukających nowoczesnego i komfortowego osiedla. Mieszkania i apartamenty w Villa Nobile charakteryzują się wysokim standardem i najwyższej jakości materiałami. To osiedle dla osób ceniących sobie mieszkanie w niedalekiej odległości od centrum metropolii. Projekt inwestycji zakłada budowę ok. 650 przestronnych mieszkań o funkcjonalnych rozkładach. Założenie architektoniczne Villa Nobile jest zgodne z najnowszymi trendami i odpowiada współczesnym wzorcom osiedli mieszkaniowych” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Apartamenty Villa Nobile wyróżniają się bliskością wysoko rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Znajdują się tutaj szkoły, przedszkola oraz liczne lokale usługowe i miejsca do rekreacji. W pobliżu znajdują się też nowoczesne baseny, centra fitness czy boiska. Ciekawa forma architektoniczna osiedla, spójna zabudowa inwestycji oraz atrakcyjnie zaaranżowana zieleń są największymi zaletami projektu. Osiedle Villa Nobile to prestiż w najlepszym wydaniu – szlachetne połączenie surowości kamienia z ciepłem drewna nadaje projektowi niezwykłej elegancji. Dzięki położeniu Villa Nobile w Miasteczku Wilanów przyszli mieszkańcy mają m.in. łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Ta nowoczesna część stolicy uwodzi także bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. Liczne place zabaw, a także bogata infrastruktura publiczna to odpowiedź na potrzeby rodzin z dziećmi, a także singli poszukujących ciszy, spokoju oraz aktywnego trybu życia. Wilanów to także symbol na kulturalnej mapie Warszawy. Znajdujące się tutaj Muzeum Pałac Króla Jana III Sobieskiego jest bowiem miejscem wydarzeń plenerowych, wystaw oraz festiwali filmowych. Villa Nobile – tak jak wszystkie inwestycje Grupy ROBYG – budowany jest w technologii Smart House. I to bez dodatkowych opłat. Poszczególne moduły systemu pozwalają na zdalne sterowanie multimediami oraz sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

06.07.2017

Atrakcyjne oferty podczas Dni Otwartych ROBYG 8 i 9 lipca

Biura sprzedaży Grupy ROBYG czekają na Ciebie – mieszkania już od 5489 zł za metr kwadratowy!

+

27.06.2017

100 mln zł w ramach MdM dostępne od sierpnia 2017 r.

Szansa na dopłatę do kupna mieszkania od ROBYG

+

22.06.2017

Rusza nowa inwestycja ROBYG – Ogrody Wilanów

Blisko 230 mieszkań powstanie w projekcie Grupy w Wilanowie

+

20.06.2017

ROBYG: 360 nowych lokali w Young City 2

ROBYG: 360 nowych lokali w Young City 2