23.02.2016

Ursus – dzielnica młodych ludzi

Planujesz kupno własnego mieszkania? Szukasz idealnego osiedla by zamieszkać „na swoim”? Chciałbyś skorzystać z MdM? Jeśli ważna jest dla Ciebie bliskość centrum miasta, duża ilość terenów zielonych oraz liczne punkty usługowe i rekreacyjne.


Planujesz kupno własnego mieszkania? Szukasz idealnego osiedla by zamieszkać „na swoim”? Chciałbyś skorzystać z MdM? Jeśli ważna jest dla Ciebie bliskość centrum miasta, duża ilość terenów zielonych oraz liczne punkty usługowe i rekreacyjne, mamy dla Ciebie idealną propozycję – dzielnica Ursus spełnia wszystkie powyższe kryteria. Od wielu lat podlega intensywnej przemianie tworząc przestrzeń, która jest nowoczesna i atrakcyjna. Dodatkowo w tej części stolicy dostępna jest również szeroka oferta mieszkań kwalifikujących się do rządowego Programu MdM.

„Dla młodych osób, które planują zakup swojego pierwszego mieszkania szczególnie ważną rolę odgrywa kilka kluczowych czynników. Oprócz wielkości i rozkładu lokalu istotna jest także jego cena i lokalizacja osiedla. Dogodny dojazd do pracy czy centrum miasta oraz bliska odległość do przestrzeni rekreacyjnej i usługowej jest tym, co często wpływa na zakup. Właśnie dlatego idealną odpowiedź na oczekiwania młodych ludzi stanowi oferta dzielnicy Ursus, w której także ROBYG uruchomił swoją inwestycję – Stację Nowy Ursus. Ta część stolicy od lat 90. podlega intensywnej przemianie – pojawia się tu coraz więcej obiektów usługowych, parków i miejsc rekreacyjnych. Mam pewność, że za kilka lat Ursus będzie kojarzył się z miejscem nowoczesnym i atrakcyjnym dla młodych oraz dynamicznych ludzi” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.