Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

Zdjęci z inwestycji Młody Wilanów

30.05.2016

Takiej oferty jeszcze nie było – 10 prestiżowych mieszkan w Wilanowie w atrakcyjnej cenie

Limitowana oferta mieszkań od 6.100 zł/m2


Grupa ROBYG przygotowała specjalną ofertę cenową na zakup 10 apartamentów zlokalizowanych w inwestycjach w Wilanowie – Młody Wilanów oraz Apartamenty Villa Nobile. Dla osób szukających wymarzonego mieszkania jest to idealna okazja, by nabyć własne „M” w atrakcyjnej cenie. Odwiedź biuro sprzedaży Grupy ROBYG i skorzystaj z promocji – pracownicy dewelopera udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat inwestycji oraz przedstawią aktualną ofertę.

Specjalnie z myślą o osobach poszukujących mieszkania w stolicy stworzyliśmy atrakcyjną promocję – Młody Wilanów oraz Apartamenty Villa Nobile już od 6 100 zł/m2 i od 7 200 zł/m2. Jest to jedyna tego typu okazja, by nabyć mieszkanie w prestiżowej części Wilanowa w tak niskiej cenie. W ramach promocji istnieje możliwość zakupu jednego z dziesięciu przestronnych i ekskluzywnych apartamentów w metrażach od 44 m2 do 150 m2. Największymi zaletami obu osiedli jest ich nowoczesna architektura oraz bliskość terenów rekreacyjnych. Udogodnieniem, które oferuje ROBYG w cenie lokalu jest także usługa SMART HOUSE, umożliwiająca zdalne sterowanie zużyciem energii elektrycznej oraz systemem bezpieczeństwa w mieszkaniu”– mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Apartamenty Villa Nobile łączą w sobie ciekawą formę architektoniczną osiedla, estetyczną zabudowę oraz atrakcyjnie zaaranżowane tereny zielone. Z różnorodnej oferty każdy może wybrać lokal najbardziej odpowiadający jego preferencjom.W okolicy inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura miejska z szeroką ofertą edukacyjną, usługową i rekreacyjną. W pobliżu zlokalizowane są również nowoczesne baseny, centra fitness czy boiska.

Młody Wilanów to kompleks mieszkaniowy dla wszystkich ceniących nowoczesność w otoczeniu przyjaznej zielonej przestrzeni. Osiedle tworzą budynki doskonale wpisujące się w charakter Miasteczka Wilanów – zaprojektowane z dbałością o szczegóły i zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze oraz z dogodnym dojazdem do centrum miasta.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych warszawskich biur sprzedaży na Wilanowie – jest to doskonała okazja do zapoznania się z naszymi inwestycjami i skorzystania z korzystnej promocji na zakup mieszkania.WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

20.04.2017

4 inwestycje i 600 mieszkań do wyboru – Grupa ROBYG na Targach Dzielnicowych Koło

Mieszkania Grupy ROBYG już od 6 300 zł/m 2

+

14.04.2017

Grupa ROBYG rewitalizuje zachodnią część Bemowa

Mieszkania w osiedlu Young City 2 do nabycia już od 6 300 zł

+

07.04.2017

IV edycja Dni Otwartych Grupy ROBYG w 6 warszawskich dzielnicach w 2017 roku

Ponad 2 000 mieszkań do nabycia już od 5 899 zł za metr kwadratowy

+

06.04.2017

Grupa ROBYG: ok. 320 lokali przekazanych w Q1 2017

Deweloper zakłada uznanie w przychodach za 2017 rok ok. 2 500 lokali