04.11.2016

Stacja Nowy Ursus – pociąg do przyszłości


Stacja Nowy Ursus to inwestycja Grupy ROBYG znajdująca się w perspektywicznej dzielnicy Warszawy. Jeszcze do niedawna Ursus był „brzydkim kaczątkiem” stolicy. Dzisiaj jest to atrakcyjna część miasta posiadająca dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną i oferująca bogaty wachlarz atrakcji społeczno-kulturalnych. W ramach pierwszego etapu projektu znajdującego się przy ul. Posagu 7 Panien 10 powstaje 140 lokali, z czego niespełna 30 jest jeszcze dostępnych w ofercie. Osiedle Stacja Nowy Ursus to krok w przyszłość, który dzięki swojej cenie dostępny jest dla każdego.

ROBYG realizuje w Warszawie 12 projektów mieszkaniowych w 7 dzielnicach: Mokotów, Wilanów, Wola, Bemowo, Ursus, Żoliborz oraz Praga Południe. W Gdańsku spółka posiada 7 inwestycji w 5 rejonach miasta: Jasień, Letnica, Wrzeszcz, Zaspa i Morena.

Ursus to perspektywiczna dzielnica ciesząca się rosnącym uznaniem wśród aktywnych młodych ludzi. Na jej terenie planowana jest budowa II linii metra – to przedsięwzięcie jest niezwykle istotne nie tylko dla osiedla ale przede wszystkim dla całego Ursusa. Trasa metra będzie przebiegała w bliskim sąsiedztwie inwestycji Grupy ROBYG, umożliwiając mieszkańcom korzystanie z kolejnego wygodnego środka transportu. Nie jest to jednak jedyna zaleta mieszkań w Ursusie. Znajduje się tutaj wiele miejsc idealnych do aktywnego spędzania czasu, a panujące w dzielnicy cisza i spokój, nadają jej pozamiejski charakter” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Stacja Nowy Ursus to najnowsza część szybko rozwijającej się, młodej dzielnicy Warszawy jaką jest Ursus. Osiedle Grupy ROBYG to doskonałe miejsce dla wszystkich ceniących sobie współczesny design i komfort zamieszkania w zacisznej okolicy. Stale powiększająca się sieć połączeń komunikacyjnych oraz bliskość stacji kolejki SKM zapewniają szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy – jedynie 12 minut. Powstające w okolicy nowe inwestycje dostarczają kolejnych wysokiej jakości usług oraz atrakcyjnych, idealnych do wypoczynku miejsc. Lokale Stacji Nowy Ursus są świetnym wyborem „na każdą kieszeń”. Ich ceny zaczynają się już od 5899 zł za metr kwadratowy. Każdy kto pragnie korzystać z nowoczesnych rozwiązań, w młodej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy powinien zapoznać się ze Stacją Nowy Ursus Grupy ROBYG.

Teraz w ROBYG dajemy więcej! Oznacza to, że mieszkania z osiedla Stacja Nowy Ursus kwalifikują się do programu MdM, a wszystkie wyposażone są w technologię Smart House w standardzie – klienci nie ponoszą za to żadnych dodatkowych kosztów. Niewątpliwą zaletą mieszkań Stacji Nowy Ursus jest ich atrakcyjna cena – niska w porównaniu do średniego kosztu lokali w Warszawie. Warto zamieszkać w Ursusie i czerpać korzyści z jego usytuowania oraz spokojnego charakteru, a także z programu lojalnościowego ROBYG Club, który jest podziękowaniem za powierzone nam zaufanie” – dodaje Joanna Chojecka.

W ramach kampanii „Dajemy więcej!”, Grupa ROBYG oferuję całą gamę dodatkowych korzyści dla Klientów. Nowe mieszkania nie tylko zaskakują nowoczesnym wzornictwem, wyposażone są również w rozwiązanie technologiczne – system Smart House – pozwalające na zdalne zaprogramowanie i kontrolowanie domowych sprzętów elektrycznych i elektronicznych za pomocą urządzenia mobilnego lub skorzystanie z gotowych konfiguracji. Komfort i bezpieczeństwo zagwarantowane dzięki najnowszym technologiom oferowane są w standardzie co oznacza, że innowacyjny system dostępny jest bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.