11.02.2016

Spędź walentynkowy weekend na Stadionie PGE Narodowym!

Odwiedź Targi „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE” i zapoznaj się z aktualną ofertą Grupy ROBYG


Urokliwe Bemowo, wielkomiejski Mokotów, prestiżowy Wilanów, kameralny Ursus, a może zielony Żoliborz? Jeśli zastanawiasz się nad kupnem nowego mieszkania w stolicy i szukasz idealnej oferty, odwiedź Targi „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE”. W nadchodzący weekend – 13 i 14 lutego 2016 roku – będziesz mógł lepiej poznać atrakcyjne osiedla Grupy ROBYG na Bemowie, Żoliborzu, Ursusie, Woli, Mokotowie i Wilanowie. Przedstawiciele ROBYG będą do dyspozycji Klientów w godzinach 10.00–17.00. Specjalnie dla odwiedzających targi zostały przygotowane atrakcyjne oferty cenowe.

Zamierzasz kupić własne mieszkanie? Wybór idealnego lokalu powinien być przemyślany. Ważna jest zarówno dogodna lokalizacja, dobra jakość połączeń komunikacyjnych, sąsiedztwo obiektów użyteczności publicznej czy bliskość terenów rekreacyjnych. Goście odwiedzający stoisko Grupy ROBYG staną przed wyjątkowo bogatym wyborem nowych i nowoczesnych mieszkań, a przedstawiciele dewelopera szczegółowo opowiedzą o inwestycjach i aktualnej ofercie. „Wysoki standard wykonania, kompleksowe projektowanie przestrzeni oraz atrakcyjna relacja ceny do jakości – to właśnie te czynniki od lat zapewniają nam wiodącą pozycję na rynku nieruchomości. Grupa ROBYG projektując swoje inwestycje przykłada dużą wagę do aranżowania lokalnej infrastruktury – dba o dostępność sklepów, lokali usługowych, przedszkoli, placów zabaw oraz terenów zielonych. Nasza szeroka gama mieszkań o zróżnicowanych metrażach z pewnością będzie jedną z najbardziej interesujących ofert prezentowanych w trakcie nadchodzących targów. Na odwiedzających nasze stoisko na Stadionie Narodowym czekają atrakcyjne promocje cenowe. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona zadowolonych Klientów Grupy ROBYG” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA Targi „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE” to największe i najważniejsze tego rodzaju wydarzenie w Warszawie. Wszyscy, którzy planują zakup nieruchomości w stolicy, powinni zaplanować swoją wizytę na Stadionie Narodowym PGE w najbliższy, walentynkowy weekend. Obecność na targach umożliwia pełen przegląd ofert nowych nieruchomości na terenie Warszawy. Poznaj wszystkie inwestycje ROBYG i wykorzystaj szansę na tańszy zakup mieszkania dzięki atrakcyjnym promocjom przygotowanym specjalnie z myślą o Targach „Nowy DOM Nowe MIESZKANIE”. Deweloper oferuje także lokale kwalifikujących się do rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart House – wyposażone w gamę produktów firmy Keemple. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami Dodatkowe informacje: GENESIS PR: Eliza Misiecka, Łukasz Borkowski tel. 601-367-771, (22) 327-16-90, e-mail: robyg@genesispr.pl

znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania. Warszawska oferta Grupy ROBYG obecnie obejmuje m.in osiedla:

Green Mokotów – łączący w sobie wszystkie aspekty nowoczesnego projektu mieszkaniowego. Doskonała lokalizacja w sercu Mokotowa – bliskość linii metra, licznych linii autobusowych oraz tramwajowych w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą społeczną powoduje, że jest idealna propozycja dla osób chcących korzystać z uroków życia w wielkim mieście.

Green Mokotów urzeka również dostępnością licznych terenów zielonych – na terenie inwestycji zaplanowano specjalną strefę aktywnego wypoczynku oraz place zabaw dla dzieci.

Apartamenty Villa Nobile wyróżniają się wysoko rozwiniętą infrastrukturą miejską o rozbudowanej ofercie edukacyjnej, usługowej i rekreacyjnej. W pobliżu znajdują się też nowoczesne baseny, centra fitness czy boiska. Ciekawa forma architektoniczna osiedla, kameralna zabudowa oraz atrakcyjnie zaaranżowana zieleń są największymi zaletami inwestycji.

Osiedle Villa Nobile to prestiż w najlepszym wydaniu – szlachetne połączenie surowości kamienia z ciepłem drewna nadaje projektowi niezwykłej elegancji.

Stacja Nowy Ursus – znajduje się przy ul. Posagu 7 Panien. Osiedle będzie wyróżniać się całościowym podejściem do projektowania przestrzeni osiedla, ciekawą architekturą, doskonale zaaranżowaną zielenią miejską oraz bogatą infrastrukturą. Inwestycja Grupy ROBYG – ze względu na idealną lokalizację – pozwala na szybki dojazd samochodem do obwodnicy Warszawy – a jednocześnie posiada wszystkie zalety mieszkania w zacisznej okolicy. Wszystkie lokale kwalifikują się do programu MdM.

Osiedle Kameralne położone w starej części Bemowa – na Jelonkach – to zespół nowoczesnych budynków o zróżnicowanej architekturze. Jest to inwestycja przyjazna rodzinom z dziećmi oraz singlom ceniącym sobie spokój i bliskość natury. Harmonijne zestawienie piaskowca, drewna czy kostki granitowej sprawia, że jest to miejsce prestiżowe i stylowe. Natomiast ogródki na parterach i balkony ze szklanymi balustradami dają wrażenie, że otaczająca zieleń jest częścią aranżacji mieszkania. Osiedle położone jest w dogodnym punkcie komunikacyjnym – do dyspozycji mieszkańców jest wiele linii autobusowych i tramwajowych pozwalających na dojazd do Centrum w 20 min.
Dodatkowe informacje: GENESIS PR: Eliza Misiecka, Łukasz Borkowski tel. 601-367-771, (22) 327-16-90, e-mail: robyg@genesispr.pl

Young City jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym zlokalizowanym w bardzo bliskiej odległości od planowanej nowej stacji metra na warszawskim Bemowie. Projekt obejmuje tereny zielone, place zabaw oraz inne udogodnienia, a także lokale handlowe dla wygody mieszkańców. Dodatkowo Grupa ROBYG planuje objęcie inwestycji dostępem do Wi-Fi z myślą o młodych ludziach ceniących sobie innowacje. W ramach oferty dostępne są mieszkania kwalifikujące się do rządowego programu MdM.

Królewski Park to osiedle składające się z 549 mieszkań zlokalizowanych w niskich, kameralnych budynkach. Inwestycja posiada szeroką ofertę ustawnych mieszkań o różnych metrażach, które urzekają także funkcjonalnymi balkonami i tarasami. Cała inwestycja będzie otoczona licznymi terenami zielonymi. Ponadto najwyższej jakości materiały wykończeniowe i gustowne fasady sprawiają, że inwestycja jest prestiżowa, a mieszkanie w niej jest komfortowe.

Park Wola Residence dzięki doskonałej komunikacji i bogatej infrastrukturze osiedle łączy dynamikę metropolii z kameralnym charakterem typowym dla domowego zacisza. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu licznych terenów rekreacyjnych – m.in. Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy – które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Jednocześnie znajduje się blisko centrów handlowych, sklepów, restauracji, pubów czy instytucji kulturalnych.

Młody Wilanów to inwestycja dla wszystkich ceniących nowoczesność w otoczeniu przyjaznej zielonej przestrzeni. Osiedle tworzą budynki doskonale wpisujące się w charakter Miasteczka Wilanów – zaprojektowane z dbałością o szczegóły i zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze z dogodnym dojazdem do centrum miast. W ramach projektu powstanie w sumie 255 lokali o różnorodnych metrażach.