infolinia sprzedażowa 22 888 50 50
Stop COVID
Smart House
Play

Smart House
by Keemple

Smart House ROBYG by Keemple to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które zagwarantuje Tobie oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo i najwyższy komfort w nowym mieszkaniu.

Jak to działa?

  • System Smart House otrzymasz za darmo podczas odbioru mieszkania.
  • Po zakończonych pracach wykończeniowych, skontaktuj się ekipą montażową systemu Smart House ROBYG by Keemple.
  • Montaż odbywa się w sposób bezinwazyjny (system działa bezprzewodowo). Konieczny jest dostęp do Internetu.
  • Pobierz na telefon aplikacje Keemple.
  • Ciesz się pełną funkcjonalnością i obniżonymi rachunkami.
Jak to działa?

Elementy systemu

Smart House ROBYG by Keemple to zestaw inteligentnych urządzeń, które całkowicie odmieniają sposób w jaki mieszkasz. Elementy systemu sterują wyposażeniem Twojego mieszkania oraz komunikują się między sobą.
W skład inteligentnego systemu wchodzą:

Czujniki światła i przełączniki
Czujniki światła
i przełączniki
Kontroler multimedialny
Kontroler
multimedialny
Czujniki drzwi i okien
Czujniki drzwi
i okien
Czujniki ruchu
Czujniki ruchu
Głowica termostatyczna
Głowica
termostatyczna
Gniazdko elektryczne
Gniazdko
elektryczne
Kamera bezprzewodowa
Kamera
bezprzewodowa
Centrala sterująca
Centrala
sterująca

Rachunki
niższe do 30%

Steruj pracą urządzeń elektronicznych, zdalnie reguluj temperaturę i ogrzewanie. Dzięki tym funkcjom zaoszczędzisz do 30% na rachunkach. Twoje ogrzewanie wyłączy się, kiedy pozostawisz otwarte okno. Może też włączyć się samoczynnie na godzinę przed Twoim powrotem do domu, ograniczając czas ogrzewania pustego mieszkania. Podczas Twojej nieobecności w domu, system wyłączy też wszystkie urządzenie elektryczne, które biernie pobierają prąd.

Jak to działa?
Jak to działa?

Wpływ
na środowisko

Ogrzewaj świadomie, zasilaj inteligentnie, nie świeć tam, gdzie nie jest to potrzebne. Dzięki temu zmniejszysz swój ślad węglowy i pomożesz naszej planecie.

Wygoda
i funkcjonalność

Zwiększ komfort i wygodę mieszkania dzięki funkcji sterowania multimediami. Wystarczy Ci smartfon, by zastąpić wszystkie piloty w domu i kompleksowo zarządzać sprzętem RTV.

Jak to działa?
Jak to działa?

100% kontrola
bezpieczeństwa

Kontroluj zdalnie bezpieczeństwo w mieszkaniu dzięki inteligentnej kamerze przekazującej obraz do smartfona lub tabletu. W każdej chwili i z każdego miejsca możesz zobaczyć, co dzieje się w Twoim domu. System informuje o wykryciu ruchu i rozpoczyna nagrywanie. Poinformuje Cię także, kiedy Twoje dziecko wybudzi się ze snu.

Steruj swoim mieszkaniem

Steruj całym systemem za pomocą jednej prostej aplikacji. Aplikacja Keemple to intuicyjne i wygodne rozwiązanie o wielkich możliwościach. Wystarczy szybka instalacja na smartfonie lub tablecie, a uzyskasz dostęp do panelu sterowania. Wybierz urządzenie, którym chcesz sterować i ustaw swój własny scenariusz działania, monitoruj zużycie energii, ogrzewania i zaplanuj pracę urządzeń. Aplikacja jest dostępna na systemy iOS i Android.

Szybki i łatwy montaż

Montaż systemu nie wymaga kucia ścian i ingerencji w strukturę mieszkania. Jest bezinwazyjny i szybki, ponieważ system jest bezprzewodowy. Instalacją systemu zajmują się wykwalifikowani technicy, którzy pomogą Ci poznać zasady jego działania i zacząć przygodę z Twoim smart mieszkaniem.

Stwórz swój własny scenariusz

Wyobraź sobie sobotni poranek, kiedy zamiast budzika budzi cię ulubiona muzyka, wychodzisz z sypialni, a Twój ekspres do kawy sam przygotowuje ulubione cappuccino. Albo powrót do domu, gdy samo przekroczenie progu wystarczy, by w salonie zaświeciły lampy, a system audio zaczął odtwarzać ulubioną muzykę. Tak działają scenariusze Smart House by Keemple. Stwórz swój własny!

Pobierz aplikację

Zgoda na utrwalenie wizerunku Rozmowa wideo

Oferujemy Klientom możliwość zdalnego spotkania z naszym doradcą w formie wideorozmowy. Jeżeli Klient decyduje się na wideorozmowę, to klikając „Rozpocznij rozmowę wideo” zgadza się na utrwalenie swojego wizerunku w celu udokumentowania nagrania.

Więcej w naszej polityce prywatności >>>

Zapewniamy także alternatywne formy kontaktu zdalnego – telefonicznie oraz elektronicznie, a wybór formy pozostawiamy Klientowi.