infolinia sprzedażowa 22 888 50 50
Stop COVID

Smart House by Keemple

To innowacyjne rozwiązanie technologiczne firmy KEEMPLE, które zagwarantuje Tobie oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo i najwyższy komfort mieszkania. Zaawansowane systemy obejmujące czujniki, wskaźniki, a także inne urządzenia sterujące, pozwolą Ci w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w Twoim mieszkaniu.

Gdziekolwiek jesteś,cokolwiek robisz...
możesz sterować swoim domem
SMART HOUSE by KEEMPLE

Pozwoli Ci w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w Twoim mieszkaniu.

Bezpieczeństwo, wygoda i komfort.
Lepsza wydajność i oszczędność dla twojego budżetu.
W cenie mieszkania.
Dla innych to jeszcze innowacja.
Dla nas to standard.

Dzięki naszym rozwiązaniom – zastosowanym m.in. w oknach i drzwiach – zyskasz gwarancję wysokiej wydajności energetycznej, a także zminimalizujesz bieżące koszty użytkowania. Prawdziwą wygodę zagwarantuje również możliwość sterowania bramą garażową z pozycji mieszkania.

Regulaminy SMART HOUSE

RACHUNKI ZA ŚWIATŁO
30 %

KONTROLA BEZPIECZEŃSTWA
100 %

ŚWIATŁOWODOWE SIECI

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII
50 %
Światło

Inteligentny system sterowania oświetleniem to nowy wymiar komfortu.

+
Ochrona

Inteligentne rozwiązania zastosowane w celu monitorowania mieszkania.

+
Światłowodowe sieci

Nasze inwestycje standardowo wyposażone w nowoczesne instalacje sieci światłowodowych gwarantują najlepsze parametry sygnału TV i transferu danych. Przy wyborze dostawcy JMDI korzystasz z nowoczesnej technologii pozwalającej m.in. na nagrywanie, odtwarzanie i przywołanie archiwalnych programów telewizyjnych w funkcji Catch-up, dostęp do Internetu, możliwość oglądania TV na urządzeniach przenośnych typu tablet, smartphone*. W standardzie antena satelitarna z możliwością adaptacji na własne potrzeby.

+
Udogodnienia

Oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu i zmierzchowymi.

+

SMART HOUSE JEST W CENIE MIESZKAŃ ROBYG

Sprawdź oferty zawierające usługę w pakiecie

Firma Robyg stosuje systemy smart house marki Keemple Polska. [www.keemple.pl]
Oficjalnym dystrybutorem produktów Keemple w Polsce jest firma Keemple Polska z siedzibą w Warszawie.

Zgoda na utrwalenie wizerunku Rozmowa wideo

Oferujemy Klientom możliwość zdalnego spotkania z naszym doradcą w formie wideorozmowy. Jeżeli Klient decyduje się na wideorozmowę, to klikając „Rozpocznij rozmowę wideo” zgadza się na utrwalenie swojego wizerunku w celu udokumentowania nagrania.

Więcej w naszej polityce prywatności >>>

Zapewniamy także alternatywne formy kontaktu zdalnego – telefonicznie oraz elektronicznie, a wybór formy pozostawiamy Klientowi.