11.07.2016

Samsung nowym partnerem w programie ROBYG Club

Rabat nawet do 30% na sprzęt do mieszkania!


Samsung jest nowym partnerem w programie lojalnościowym ROBYG Club. Od teraz zakup sprzętów może być znacznie tańszy dzięki karcie ROBYG Club i atrakcyjnym rabatom na zakup produktów Samsung w salonach firmowych w gdańskiej Galerii Bałtyckiej i warszawskiej Arkadii. Karta ROBYG Club upoważnia do rabatów na produkty Samsung w wysokości nawet do 30%. W ramach programu ze specjalnych promocji można skorzystać także w innych sklepach m.in. Leroy Merlin, Home&you, Eurofirany, Tubądzin, Omnicom, Meblik oraz Praktiker.

„Samsung to lider nie tylko w branży elektronicznej, ale również sprzętu AGD i RTV. Jesteśmy dumni, że nasi klienci – za sprawą karty ROBYG Club – mogą kupować produkty Samsung z rabatem sięgającym nawet 30%. Właściciele mieszkań wybudowanych przez ROBYG mają możliwość do korzystania z atrakcyjnych upustów także w: Leroy Merlin, Home&you, Tubądzin oraz wielu innych sklepach. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów – właśnie to jest dla nas największym impulsem do tworzenia nowych możliwości podnoszenia ich komfortu. Budując inwestycje wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania takie, jak  Smart House. Wdrożyliśmy także programy lojalnościowe, które pozwalają nam na troszczenie się o wygodę mieszkańców naszych osiedli w Warszawie i Gdańsku również na etapie wykańczania mieszkania. Dzięki naszym propozycjom mogą kupić wszystkie niezbędne sprzęty i wyposażenie w korzystniejszych cenach” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Atrakcyjna oferta rabatowa salonu firmowego Samsung w Galerii Bałtyckiej i Arkadii obejmuje cały asortyment marki Samsung:

  • do 10% na sprzęt AGD i RTV,
  • do 8% na smartfony,
  • do 5% na tablety,
  • do 30% na akcesoria.

Specjalnie z myślą o swoich wyjątkowych klientach ROBYG stworzył program w dwóch odsłonach: lojalnościowej – „Poleć Nas” oraz podarunkowej – „Karta Rabatowa”, dzięki którym można wygrać wspaniałe nagrody lub skorzystać ze specjalnych promocji w wybranych sklepach.

  • W ramach programu lojalnościowego „Poleć Nas” – polecający znajomym kupno mieszkania w inwestycji Grupy ROBYG otrzymują atrakcyjne nagrody – rowery miejskie, iPad’y mini lub vouchery na wykończenie mieszkania.
  • Z kolei Karta Rabatowa umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych upustów cenowych – nawet do 30% – w sklepach na terenie Warszawy i Gdańska, które są partnerami ROBYG Club: Samsung, Leroy Merlin, Ruckzuck, Tubądzin, Home&you, Bartico, Omnicom, Neo-Art, Praktiker, Meblik, Gust Meble, Idea Projekt Forma, Interior Park, Dekorian, Elmax, Ramko, Femax, Praxis, Fachowiec, Unitherm oraz Kraina Parkietu, Eurofirany i Romax.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii SMART HOUSE i to bez opłat dodatkowych. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.