11.10.2018

ROBYG: Życzliwa Praga z pozwoleniem na budowę

Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę I etapu Życzliwa Praga – nowoczesnej inwestycji Grupy w Warszawie. W ramach tej fazy projektu – zlokalizowanego przy ul. Życzliwej – wybudowane zostaną 93 lokale o metrażach od 28 m2 do 81 m2.


Inwestycja Życzliwa Praga powstaje w doskonale rozwiniętej infrastrukturalnie części Warszawy – na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej. Osiedle docelowo składać się będzie z około 1000 mieszkań. Rozpoczęcie prac budowlanych w tym etapie zaplanowane jest na Q4 2018 roku i mają one potrwać do Q2 2020. Z pełną ofertą Grupy ROBYG można zapoznać się podczas Dni Otwartych już w najbliższą sobotę, 13 października (w godzinach 10.00-17.00) we wszystkich biurach sprzedaży.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, bliski Tarchomin, Włochy i Praga, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

Na warszawskim rynku mieszkaniowym od kilku lat obserwujemy rosnący popyt, zwłaszcza na lokale o dobrym stosunku jakości do ceny. Warszawa to nieustannie rozwijająca się aglomeracja, która jest atrakcyjna dla nowych mieszkańców – m.in. pod względem liczby miejsc pracy oraz dostępu do placówek edukacyjnych i kulturalnych. Osoby te poszukują lokali w rejonach dogodnych infrastrukturalnie i komunikacyjnie, dlatego ROBYG zdecydował się na realizację projektu na bliskim Tarchominie, gdzie istnieje taka rozbudowana sieć. Życzliwa Praga to nowy kierunek, w którym powinno podążać budownictwo 

mieszkaniowe. Osiedle skoncentrowane jest na komforcie mieszkańców i tworzone z myślą o ich wygodzie. W ramach tego etapu powstaną 93 lokale, a cała inwestycja zakłada wybudowanie łącznie ok. 1000 mieszkań – otoczonych zielenią i nawiązujących do tradycji dzielnicy – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Osiedle Życzliwa Praga to ostoja spokoju dla tych, którzy cenią miejsca zaprojektowane kompleksowo. Niska zabudowa – zaledwie pięć kondygnacji oraz jasne elewacje powodują, że osiedle jest kameralne. W lokalach na parterze przewidziano ogródki dla mieszkańców, a zieleń na osiedlu i mała architektura wraz z placem zabaw sprawiają, że będzie można tu wypocząć. Dodatkowo szkoły, przedszkola i szlaki komunikacyjne w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji podnoszą komfort życia.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Każde mieszkanie będzie jednocześnie inteligentnym domem – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat.

Najważniejsze zalety Osiedla Życzliwa Praga:

 • lokalizacja na bliskim Tarchominie – w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy
 • w pobliżu: Galeria Północna, liczne sklepy oraz bazarki, kameralne plaże nad Wisłą oraz Most Północny
 • zaledwie 10 minut jazdy tramwajem do metra
 • ciekawa forma architektoniczna
 • ekologiczne rozwiązania – każdy budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne i w pełną instalację światłowodową
 • kameralna zabudowa
 • atrakcyjnie zaaranżowana zieleń
 • czujniki detekcji, CO i LPG w garażach i stały nadzór ochrony i system monitoringu

Zapraszamy na Dni Otwarte do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

 • Praga Arte (22) 888-50-50
  03-144 Warszawa
  Ul. Modlińska 119
 • Bemowo – Young City (22) 888-50-50
  01-307 Warszawa
  Batalionów Chłopskich 87
  bemowo@robyg.com.pl
 • Galeria Blue City (22) 888-50-50
  02-222 Warszawa
  Al. Jerozolimskie 179, poziom -1
  wlochy@robyg.com.pl