11.03.2016

ROBYG zaprezentuje swoją ofertę podczas Dzielnicowych Targów Nieruchomości w Warszawie!

Myślisz o zakupie mieszkania i poszukujesz oferty, która spełni Twoje oczekiwania?


Okazją do tego może być już najbliższy weekend – 12 i 13 marca 2016 roku – i trwające w tym czasie Dzielnicowe Targi Nieruchomości w Warszawie oraz Targi Nieruchomości i Wnętrz w Pruszkowie. Podczas obu wydarzeń swoją ofertę prezentować będzie także Grupa ROBYG. Odwiedź w tych dniach stoisko dewelopera w Hali Koło lub pruszkowskiej Hali Znicz, znajdź swoje wymarzone M i skorzystaj z atrakcyjnych promocji cenowych przygotowanych właśnie z tej okazji! „Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard wykończenia oraz łatwy dostęp do otaczającej infrastruktury – to najważniejsze czynniki, które cechują wszystkie inwestycje realizowane przez Grupę ROBYG. Dla naszych klientów tworzymy nie tylko budynki, ale przede wszystkim miejsca, w których będą czuli się oni komfortowo i bezpiecznie. Mieszkania, które oferujemy wyróżniają się funkcjonalnością oraz otoczonymi zielenią miejscami do wypoczynku dla dorosłych i zabawy dla dzieci. Jestem przekonany, że to właśnie dbałość o detal przy jednoczesnym zachowaniu dobrej relacji między ceną i jakością, zachęci odwiedzających targi do zapoznania się z ofertą Grupy ROBYG. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy szereg promocji cenowych na zakup mieszkania w naszych inwestycjach” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA. Tegoroczne Dzielnicowe Targi Nieruchomości są pierwszym tego rodzaju wydarzeniem, podczas którego odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą nieruchomości zlokalizowanych wyłącznie w północno-zachodniej części Warszawy. Wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy weekend i potrwa od 12 do 13 marca 2016. Wszyscy zainteresowani, którzy chcą w tych dniach odwiedzić warszawską Halę Koło przy ul. Obozowej 60 i zapoznać się z ofertą mieszkaniową na Woli, Bemowie, Żoliborzu lub Bielanach, powinni zarezerwować sobie czas godz. 10:00 – 16:00. Z kolei osoby zainteresowane zakupem mieszkania w jednej z zachodnich dzielnic Warszawy będą mogły przyjrzeć się bieżącej ofercie miejscowych deweloperów podczas trwających równolegle Targów Nieruchomości i Wnętrz w pruszkowskiej Hali Znicz przy ul. Bohaterów Warszawy 4. W obu tych wydarzeniach udział weźmie także Grupa ROBYG, oferująca – oprócz przygotowanych z tej okazji promocji – także lokale kwalifikujące się do rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Wszystkie lokale oferowane przez Grupę ROBYG budowane są w technologii SMART HOUSE, która pozwala na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. klimatyzacji, żaluzji czy gniazdek elektrycznych. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Warszawska oferta Grupy ROBYG obecnie obejmuje m.in osiedla:

Young City to inwestycja znajdująca się w bardzo bliskim sąsiedztwie planowanej nowej stacji metra na warszawskim Bemowie. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstał z myślą o młodych mieszkańcach i oferuje szereg lokali kwalifikujących się do rządowego programu MdM. Projekt osiedla uwzględnia także rozległe tereny zielone i przestrzeń rekreacyjno-usługową. Inwestycja jest również objęta dostępem do sieci Wi-Fi. Docelowo w ramach kompleksu mieszkaniowego ma powstać łącznie 3000 lokali.

Park Wola Residence to inwestycja sprzyjająca aktywnemu wypoczynkowi. Projekt przewiduje wybudowanie 318 lokali mieszkaniowych, a zlokalizowane w pobliżu tereny rekreacyjne – m.in. Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy – sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla osób młodych, jak i rodzin z dziećmi. Bogata infrastruktura i łatwy dojazd do centrów Warszawy doskonale łączą dynamikę metropolii z kameralną atmosferą domowego zacisza.

Stacja Nowy Ursus zlokalizowana jest w Ursusie przy ul. Posagu 7 Panien, gdzie I etap liczy 136 mieszkań. Inwestycja oferuje lokale kwalifikujące się do programu MdM. Osiedle będzie wyróżniać nowoczesna architektura połączona z bogatą infrastrukturą społeczną. Na uwagę zasługuje także lokalizacja, umożliwiająca szybki dojazd samochodem lub komunikacją miejską do centrum Warszawy.

Osiedle Kameralne to inwestycja, którą tworzy kompleks budynków o nowoczesnej architekturze. Doskonała lokalizacja pozwala oraz bliskość linii tramwajowych i autobusowych zapewnia łatwy dojazd do Centrum Warszawy w zaledwie 20 minut. Z kolei położenie w starej części Bemowa – na Jelonkach – gwarantuje spokój i komfort rodzinom z dziećmi oraz singlom ceniącym sobie dostęp do terenów rekreacyjnych i odpoczynek na łonie natury. W ramach projektu powstanie w sumie 580 lokali o różnorodnych metrażach.

Green Mokotów to inwestycja Grupy ROBYG, która łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnego projektu mieszkaniowego. W ramach siedmiu etapów powstanie tu około 900 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 123 m2. Dostępność terenów zielonych, place zabaw oraz strefa aktywnego wypoczynku sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i rodzin z dziećmi. Dzięki doskonałej lokalizacji w samym sercu Mokotowa, bliskiemu sąsiedztwu linii metra, licznych linii autobusowych oraz tramwajowych, dojazd do każdej części stolicy jest szybki i wygodny.

Królewski Park to inwestycja składająca się z 549 mieszkań o zróżnicowanym metrażu wyposażonych w funkcjonalne balkony i tarasy. Osiedle tworzy kompleks niskich i eleganckich budynków otoczonych licznymi terenami zielonymi. Dbałość o detal połączona z estetyką i najwyższej jakości materiałami wykończeniowymi gwarantują komfort i prestiż związany z mieszkaniem.

Apartamenty Villa Nobile to połączenie eleganckiej architektury z funkcjonalnością i łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się baseny, centra fitness oraz boiska i atrakcyjnie zaaranżowane tereny zielone. Dzięki przemyślanemu projektowi, wysokiej jakości materiałom wykończeniowym, a także kameralnej zabudowie inwestycja jest komfortowa dla osób ceniących sobie prestiż i estetykę. W ramach osiedla powstanie około 650 lokali o powierzchni od 28 m2 do 140 m2.