Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.

Zdjęci z inwestycji Apartamenty Villa Nobile

18.05.2016

ROBYG wspiera nowoczesną architekturę

Deweloper sponsorem wystawy PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ!


Innowacyjne koncepcje architektoniczne, rewitalizacja przestrzeni miejskiej, makiety, filmy i animacje – wszystko to będzie można podziwiać podczas 21. wystawy „Plany na Przyszłość” organizowanej przez Centrum ŁOWICKA. Sponsorem tegorocznej edycji wydarzenia jest Grupa ROBYG, która dba o wysoką wartość architektoniczną realizowanych projektów. ROBYG to również pierwszy deweloper, który wprowadził do swoich inwestycji technologię SMART HOUSE i to bez żadnych opłat dodatkowych. Otwarcie ekspozycji nastąpi już 20 maja, a odwiedzający będą mogli podziwiać ją w pawilonie Stowarzyszenia Architektów Polskich aż do 7 czerwca 2016 roku!

Ekspozycja PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ, której organizatorem jest Centrum ŁOWICKA to jedno z najważniejszych i największych tego typu wydarzeń w Polsce. Tradycja wystawiennicza obejmująca 21 lat potwierdza nie tylko duże zainteresowanie odwiedzających, ale także potrzebę dla organizowania takich przedsięwzięć. To dla nas ogromny zaszczyt, że możemy uczestniczyć w inicjatywie, która dokumentuje historię przemian polskiego krajobrazu architektonicznego obejmujących ponad dwie dekady. Naszym celem jest zarówno kształtowanie rynku budownictwa mieszkaniowego, jak i tworzenie rozwiązań infrastrukturalnych przyjaznych mieszkańcom naszych osiedli. Przykładem projektów uwzględniających te założenia są właśnie inwestycje ROBYG – realizowane w zgodzie z najwyższymi standardami jakościowymi i wykorzystującymi najnowocześniejsze trendy w architekturze” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart House – i to w standardzie, bez dodatkowych opłat. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Więcej informacji www.robyg.plWIĘCEJ AKTUALNOŚCI

+

20.04.2017

4 inwestycje i 600 mieszkań do wyboru – Grupa ROBYG na Targach Dzielnicowych Koło

Mieszkania Grupy ROBYG już od 6 300 zł/m 2

+

14.04.2017

Grupa ROBYG rewitalizuje zachodnią część Bemowa

Mieszkania w osiedlu Young City 2 do nabycia już od 6 300 zł

+

07.04.2017

IV edycja Dni Otwartych Grupy ROBYG w 6 warszawskich dzielnicach w 2017 roku

Ponad 2 000 mieszkań do nabycia już od 5 899 zł za metr kwadratowy

+

06.04.2017

Grupa ROBYG: ok. 320 lokali przekazanych w Q1 2017

Deweloper zakłada uznanie w przychodach za 2017 rok ok. 2 500 lokali