01.02.2018

ROBYG wprowadził do sprzedaży 5 etap osiedla Stacja Nowy Ursus

259 lokali na warszawskim osiedlu już od 6 200zł za mkw.


Grupa ROBYG rozpoczęła sprzedaż mieszkań w ramach kolejnego etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus. Nowa faza projektu – zlokalizowanego przy ul. Posagu 7 Panien w Warszawie – obejmuje 259 mieszkań o powierzchni od 33 m2 do 77 m2 i 6 lokali usługowych. Pięcioetapowe osiedle będzie docelowo składać się z ponad 1000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 51,6 tys. m2. Wprowadzenie nowego etapu do sprzedaży jest wynikiem sukcesu sprzedażowego wcześniejszych faz projektu. Prowadzenie prac budowlanych zaplanowane jest od Q1 2018 do Q3 2019. Wszystkie budynki Stacji Nowy Ursus – realizowane w nowoczesnej technologii Smart House – charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną zapewnioną dzięki ekologicznym rozwiązaniom, takim jak oświetlenie LED czy instalacje fotowoltaiczne.

„Grupa ROBYG dynamicznie reaguje na potrzeby rynku i dostosowuje ofertę do potrzeb klientów. Wobec bardzo wysokiej kontraktacji w 2017 roku, która wyniosła około 3 470 lokali zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do sprzedaży kolejnych etapów inwestycji, żeby odpowiedzieć na niesłabnący popyt. Stacja Nowy Ursus to duża inwestycja, która cieszy się popularnością – dobry dojazd samochodem i komunikacją miejską, zaciszny charakter i bliskość pełnej infrastruktury z placówkami edukacyjnymi i sklepami sprawia, ze to wybór idealny dla rodzin z dziećmi i młodych ludzi szukających – często pierwszego – mieszkania, które będzie pasowało do ich trybu życia. Inwestycja dzięki komunikacji daje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta i jednocześnie umożliwia relaks po pracy w zacisznej okolicy” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Mieszkania w inwestycji są w standardzie, bez dodatkowych opłat wyposażone w system Smart House, w ramach którego mieszkańcy otrzymują możliwość zdalnego sterowania urządzeniami elektronicznymi, które pozwalają obniżyć rachunki za energię nawet o 30%. Stosujemy też panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED żeby zminimalizować koszty eksploatacyjne części wspólnych. Nie bez znaczenia jest też otoczenie budynków – zaplanowaliśmy małą architekturę i tereny zielone z nasadzeniami, żeby w Ursusie oddychało się jeszcze zdrowiej” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG.

Stacja Nowy Ursus posiada wszelkie zalety mieszkania w zacisznej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji – w tym bliskość obwodnicy Warszawy. Ursus posiada też dobre połączenie drogowe z Krajowym i Międzynarodowym Portem Lotniczym "Okęcie". W pobliżu są liczne tereny rekreacyjne (Park Czechowicki, Staw Koziorożca) i ścieżki rowerowe, a w 2017 ruszyły prace nad budową niezwykłego eko parku (polany piknikowe, place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i wybieg dla psów), który idealnie wpisze się w koncepcję rewitalizacji tej postindustrialnej części Warszawy. Stacja Nowy Ursus to doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli również tych, którzy po raz pierwszy zamieszkają we własnym lokum. W otoczeniu osiedla znajdują się szkoły i przedszkola, centra handlowe, które stanowią udogodnienie w codziennym życiu.