22.08.2017

ROBYG wprowadza do sprzedaży 73 lokale w Ogrodach Wilanów

ROBYG wprowadza do sprzedaży 73 lokale w Ogrodach Wilanów


W związku z ogromnym powodzeniem, jakim cieszy się kameralna inwestycja Grupy ROBYG na warszawskim Wilanowie, Grupa wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji. W ramach nowego budynku Ogrodów Wilanów powstaną 73 lokale o metrażach od 30-119 m2. Rozpoczęcie budowy tej fazy projektu planowane jest w Q3 2018, a zakończenie w Q4 2019. To kolejna inwestycja ROBYG w miasteczku Wilanów, w którym Grupa jest obecna od samego początku i tworzy jedną z ulubionych przez warszawiaków przestrzeni do życia z lokalami usługowymi i pełną infrastrukturą. Wszystkie mieszkania w nowej inwestycji wyposażone będą w system Smart House umożliwiający zdalną kontrolę nad urządzeniami domowymi.

W ramach całego projektu Ogrody Wilanów powstanie w sumie 225 lokali o zróżnicowanym metrażu.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, w Ursusie, Wilanowie, Woli, bliskim Tarchominie oraz Żoliborzu, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.

„Kameralna inwestycja Ogrody Wilanów jest realizowana szybciej, niż planowaliśmy w harmonogramie. Wynika to z niesłabnącego popytu – zwłaszcza w tej dzielnicy Warszawy. W ostatnich miesiącach wprowadziliśmy do sprzedaży kilka nowych inwestycji w różnych, bardzo atrakcyjnych lokalizacjach – to dobra zapowiedź kontraktacji na kolejne kwartały, zakładającej w całym 2017 roku sprzedaż na poziomie 3300 lokali. Będzie to dopełnienie pierwszego półrocza, które zakończyło się rekordowym wynikiem 1693 lokali, co uplasowało nas – po raz kolejny – jako lidera wśród deweloperów giełdowych. Naszym priorytetem jest dostosowanie do potrzeb klientów, dlatego Ogrody Wilanów łączą cechy zielonej ostoi z łatwym dostępem do wszystkich atrakcji Miasteczka Wilanów oraz bliskiego komunikacyjnie Centrum Warszawy. Metraże mieszkań zostały pomyślane tak, żeby miejsce dla siebie znalazły zarówno osoby młode, single czy też nabywający pierwsze lokum, jak i rodziny z dziećmi – dla których dedykowane są większe metrażowo, bardzo funkcjonalnie rozplanowane lokale” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG.

W rankingu atrakcyjności stołecznych dzielnic Wilanów zajął pierwsze miejsce1 – według wielu obiektywnych wskaźników jest on najbardziej atrakcyjnym rejonem do życia w Warszawie. Przyszli lokatorzy osiedla Ogrody Wilanów będą mogli korzystać z sąsiedztwa wyjątkowych zabytków (jak np. Pałac w Wilanowie), rozwiniętej sieci punktów usługowych oraz energii młodej, rozwijającej się części miasta. Wilanów to lokalizacja pożądana przez wielu kupujących, zarówno poszukujących wyjątkowych warunków mieszkalnych, jak i tych zainteresowanych perspektywiczną lokatą kapitału.

Miasteczko Wilanów to wymarzone miejsce zamieszkania wielu osób, ale też pewien styl życia. Historyczna dzielnica zobowiązuje do projektowania w duchu elegancji i z użyciem naturalnych, wysokiej jakości materiałów – tak jak w Ogrodach Wilanów. Jednocześnie Miasteczko Wilanów tętni życiem – liczne kawiarnie, restauracje, punkty usługowe i tereny rekreacyjne sprawiają, że wszystko co potrzebne do relaksu i życia w wielkim mieście dostępne jest pod ręką. Wszystkie te cechy oraz bardzo dobre skomunikowanie z resztą miasta zarówno pod względem położenia tras samochodowych, jak i komunikacji miejskiej sprawia, że dzielnica jest dynamiczna i bardzo młoda zarówno duchem, jak i wiekiem mieszkańców. To tu rodzi się najwięcej warszawiaków – nic dziwnego, bo oprócz dobrego klimatu są tu też liczne placówki oświatowe od żłobków po szkoły. Wszystko, czym jest Miasteczko Wilanów, staraliśmy się oddać w charakterze Ogrodów Wilanów dodając mu elegancji wśród zieleni, w połączeniu z nowoczesną technologią i usługami w inwestycji” – dodaje Joanna Chojecka

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat – jest to jedyna taka oferta na rynku. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa za pomocą aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

Kluczowe dane Grupy ROBYG:

  • Kontraktacja w 2016 roku: 2 957 lokali – wzrost o 27% wobec 2015
  • Szacowana kontraktacja w 2017: około 3 300 lokali – przy zachowaniu dotychczasowych tendencji rynkowych
  • Liczba lokali przekazanych w 2016 roku: około 2 800
  • Liczba przekazań planowana na 2017 rok: około 2 500 mieszkań

Więcej informacji www.robyg.pl oraz www.youtube.com/ROBYG