19.05.2017

ROBYG wchodzi na Białołękę – łącznie 800 lokali w 6 budynkach

Osiedle Życzliwe z bezpłatnym systemem Smart House


ROBYG uruchomił nową inwestycję na stołecznej Białołęce – Osiedle Życzliwe obejmie łącznie około 800 mieszkań i lokali usługowych w 6 budynkach. Rozpoczęcie prac konstrukcyjnych planowane jest na IV kwartał 2017 roku, a w pierwszym etapie powstanie około 100 lokali. Osiedle Życzliwe, podobnie jak wszystkie inwestycje ROBYG, będzie wyposażone w standardzie w nowoczesny system Smart House. Grupa jako jedyny deweloper udostępnia to rozwiązanie bez dodatkowych kosztów. Przedsprzedaż mieszkań wraz ze specjalnymi rabatami rozpoczyna się w połowie maja 2017.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Białołęka oraz Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.

Planowana na 2017 rok kontraktacja na poziomie 3300 lokali sprawia, że dynamicznie uruchamiamy nowe projekty i inwestycje, zarówno w Warszawie, jak i w Gdańsku. Nowa inwestycja Grupy ROBYG jest zlokalizowana w pobliżu ul. Życzliwej – w dobrze skomunikowanej i tętniącej życiem części Białołęki. Standardowo wszystkie lokale na Osiedlu Życzliwym będą wyposażone w bezpłatny system Smart House, a osiedle będzie zaprojektowane kompleksowo, z uwzględnieniem części usługowej, placu zabaw, ochrony i innych udogodnień dla mieszkańców” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Miejsce, w którym usytuowane będzie Osiedle Życzliwe (Tarchomin) może pochwalić się rozbudowaną siecią komunikacyjną – bliskość Trasy Mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej sprawia, że wygodnie można dotrzeć zarówno do centrum miasta, jak i wyjechać poza stolicę. Na przykład metro oddalone jest o zaledwie 10 minut jazdy tramwajem. Ponadto zakładane jest uruchomienie nowych połączeń – m. in powstać ma przedłużenie linii tramwajowej z Mostu Północnego do ul. Modlińskiej wraz z dalszą rozbudową tej nitki komunikacyjnej. Okolica projektu ROBYG jest atrakcyjna szczególnie dla aktywnych i energicznych osób, które chętnie włączają się w życie społeczne i kulturalne miasta. ROBYG – tak jak w innych dzielnicach – zamierza angażować się w życie lokalnej społeczności, uczestnicząc regularnie w projektach edukacyjnych czy rozrywkowych.

Inwestycja Osiedle Życzliwe to projekt stworzony z myślą o młodych ludziach. Minimalistyczne białe elewacje w połączeniu z kolorowymi akcentami nadają projektowi nowoczesny i dynamiczny charakter. Osiedle Życzliwe to nieduże, zarazem funkcjonalne i nowoczesne mieszkania. Ciekawa forma architektoniczna, kameralna zabudowa oraz atrakcyjnie zaaranżowana zieleń zadowoli każdego klienta

Białołęka to największa dzielnica Warszawy – jej rozmiar oraz intensywna rozbudowa w ostatnich latach sprawia, że skala potrzebnej infrastruktury jest duża, szczególnie w pewnych fragmentach dzielnicy. Z drugiej strony funkcjonują dobrze rozwinięte obszary – takie jak okolice nowej inwestycji ROBYG. Ta część Białołęki zyskuje coraz lepsze połączenia z centrum Warszawy. Poza nowymi mostami Grota-Roweckiego i Północnym, planowane jest przedłużenie linii tramwajowej z Mostu Północnego do ul. Modlińskiej i dalej do Trasy Toruńskiej, a nieopodal osiedla ROBYG powstanie największa w tej części miasta galeria handlowa. Wszystkie szczegóły dotyczące nowej inwestycji dostępne będą u specjalistów w biurze sprzedaży przy ul. Modlińskiej 119, którego otwarcie planowane jest 27 maja 2017 roku” – dodaje Joanna Chojecka.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat – jest to jedyna taka oferta na rynku. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa za pomocą aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

Kluczowe dane Grupy ROBYG:

  • Kontraktacja w 2016 roku: 2 957 lokali – wzrost o 27% wobec 2015
  • Szacowana kontraktacja w 2017: około 3 300 lokali – przy zachowaniu dotychczasowych
    tendencji rynkowych
  • Liczba lokali przekazanych w 2016 roku: około 2 800
  • Liczba przekazań planowana na 2017 rok: około 2 500 mieszkań

Więcej informacji www.robyg.pl oraz www.youtube.com/ROBYG