24.03.2017

ROBYG: Stacja Nowy Ursus – postaw na przyszłość

Lokale od 5899 zł za m2 w jednej z najbardziej perspektywicznych dzielnic Warszawy


Warszawski Ursus to jedna z najszybciej rozwijających się części stolicy. Jest ona idealnym przykładem udanej rewitalizacji fragmentu miasta, która sprawnie łączy industrialną przeszłość Ursusa z miejskim charakterem nowoczesnej dzielnicy mieszkaniowej. Dlatego właśnie ten rejon Warszawy cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i deweloperów. Grupa ROBYG szybko dostrzegła potencjał Ursusa – spółka prowadzi tu swój kompleksowy projekt – Stacja Nowy Ursus. Inwestycja docelowo zakłada realizację ponad 1 000 mieszkań oraz lokali usługowych – obecnie do nabycia jest około 290 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29 – 91 m2. Każde z nich będzie wyposażone w nowoczesną technologię Smart House za darmo.

Ursus to przyszłość. Dzielnica, za sprawą bardzo dobrej lokalizacji, ma w sobie ogromny potencjał – Ursus leży u zbiegu dwóch istotnych arterii Warszawy: tras S2 i S8, co pozwala szybko i sprawnie wyjechać poza miasto. Również dotarcie do centrum nie stanowi problemu – dzięki rozwiniętej sieci komunikacyjnej dojazd zajmuje tylko 12 min. Ursus to popularny rejon stolicy także za sprawą znajdujących się tutaj terenów rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych, które świetnie nadają się do aktywnego spędzania wolnego czasu. Wszystko to sprawia, że projekty deweloperskie w dzielnicy cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących, a realizowana tutaj inwestycja ROBYG – Stacja Nowy Ursus – jest tego idealnym przykładem. W projekcie zaplanowano miejsce na infrastrukturę usługową, np. sklepy czy apteki. W inwestycji do nabycia jest jeszcze około 290 nowoczesnych mieszkań – każde wyposażone w system Smart House. ROBYG, jako jedyny deweloper w Polsce, oferuje to nowoczesne rozwiązanie za darmo” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Stacja Nowy Ursus to nowoczesny projekt Grupy ROBYG znajdujący się w szybko rozwijającej się, młodej dzielnicy Warszawy. Inwestycja łączy w sobie zaciszny charakter oraz możliwość szybkiego dojazdu do każdej części stolicy – sieć połączeń komunikacyjnych oraz bliskość stacji kolejki SKM zapewniają dotarcie do centrum Warszawy zaledwie w 12 minut. Lokale Stacji Nowy Ursus dostępne są dla każdegoceny mieszkań w tym projekcie są niezwykle korzystne w stosunku do ich jakości i zaczynają się już od 5899 zł za metr kwadratowy.

„Plan rozwoju Ursusa zakłada realizację wielu projektów, wśród których warto wymienić eko park – powstaną tu polany piknikowe, place zabaw czy siłownie na świeżym powietrzu. W Ursusie planowane są także oraz już realizowane liczne inwestycje infrastrukturalne, w tym przedszkola i szkoły, np. w Parku Archera, przy ul. Dzieci Warszawy, Konińskiej, Balbinki, Hennela czy Wojciechowskiego. Równie ważne dla mieszkańców są istniejące tu i dopiero powstające obiekty sportowe i kulturalne oraz parki, m.in. Park Czechowicki czy Staw Koziorożca” – dodaje Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Smart House – technologia inteligentnego domu – zyskuje w Polsce coraz większą popularność. ROBYG oferuje to rozwiązanie w standardzie – bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki tej innowacji mieszkańcy zyskują bezpieczeństwo, a dodatkowo mogą zaoszczędzić na rachunkach za sprawą zdalnego sterowania pracą urządzeń elektronicznych, np. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. W ten sposób można obniżyć domowe opłaty nawet o 30%.

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – na Pradze Południe, Białołęce, Ursynowie oraz we Włochach.

Zachęcamy do odwiedzenia biura sprzedaży ROBYG w Ursusie, gdzie można zapoznać się z korzyściami płynącymi ze skorzystania z oferty Grupy:

  • BIURO SPRZEDAŻY URSUS:

02-495 Warszawa ul. Posag 7 Panien 10

Tel. +48 22 185 59 95

E-mail: ursus@robyg.com.pl