11.10.2016

ROBYG sprzedał ponad 90% lokali w 8. etapie Osiedla Kameralnego

Zawrotne tempo sprzedaży na Bemowie


Grupa ROBYG odniosła kolejny sukces w Warszawie – w ramach zlokalizowanego na Bemowie 8. etapu Osiedla Kameralnego sprzedano już ponad 90% lokali, dostępnych w sprzedaży zostało jeszcze 18 lokali.

ROBYG od wielu lat prężnie działa na warszawskim rynku nieruchomości, dlatego spółka doskonale potrafi dopasować ofertę do potrzeb klientów. Bemowo to nowoczesna dzielnica, która znajduje się blisko Centrum, a jednocześnie ma zaciszny charakter. Motywacją Grupy ROBYG jest zadowolenie mieszkańców, dlatego słuchamy naszych klientów, aby poznać ich oczekiwania. Dzięki rozmowom i kontaktom z klientami wiemy jakie lokalizacje wybierać na kolejne inwestycje, tak aby były dla nich najlepszym miejscem do zamieszkania” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Osiedle Kameralne to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój. Nowoczesne mieszkania ROBYG usytuowane są na warszawskich Jelonkach – przyjaznej części Bemowa. Inwestycja Grupy znajduje się bardzo blisko licznych linii autobusowych i tramwajowych, dzięki czemu dojazd do Centrum stolicy zajmuje zaledwie 20 minut. Dużą zaletą mieszkań w tej okolicy jest lokalizacja wśród rozległych terenów zielonych. Osiedle zdobyło także prestiżową nagrodę Złote VILLE 2016.

ROBYG oferuje w standardzie technologię, która zapewni bezpieczeństwo i znacznie obniży domowe rachunki, m.in. za prąd. Smart House to sterowanie za pomocą smartfona czy tabletu oświetleniem, systemami ochrony, ogrzewaniem i innymi urządzeniami w domu. ROBYG udostępnia to rozwiązanie bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. W ofercie Grupy znajduje się także program lojalnościowy ROBYG Club, który daje możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów i zniżek oraz pozwala wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami – dodaje Joanna Chojecka.