14.04.2016

ROBYG przedstawi ofertę podczas Targów Nowy DOM Nowe Mieszkanie

Mieszkanie to nie tylko miejsce, w którym odpoczywamy i szukamy spokoju po pracowitym dniu, ale także sposób bezpiecznego ulokowania oszczędności.


Traktowane jako inwestycja, może bowiem przynieść zysk, jakiego nie da żadna lokata bankowa. Okazją do zapoznania się z tego rodzaju rozwiązaniem może być już najbliższy weekend – 16 i 17 kwietnia 2016 roku – podczas którego odbędą się na warszawskim Torwarze 55. Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie. Odwiedź stoisko ROBYG i zapoznaj się z bieżącą ofertą mieszkaniową dewelopera. Przyjdź i zapytaj konsultantów o dostępne możliwości finansowania zakupu własnego M.

„Zakup mieszkania często kojarzony jest z decyzją o założeniu rodziny lub szczególnie w przypadku osób młodych – potrzebie usamodzielnienia się. Co ciekawe, coraz więcej osób wybiera takie rozwiązanie ze względów inwestycyjnych. Wysoki standard wykończenia, dogodna i perspektywiczna lokalizacja nieruchomości to najważniejsze czynniki, które decydują o jej wartości. Przemyślany wybór w tym zakresie jest więc gwarantem bezpieczeństwa lokowanych oszczędności, a w przypadku chęci wynajmu takiego lokalu może zapewnić zysk, jakiego nie da żadna lokata bankowa. Zachęcamy wszystkich gości zbliżających się targów do odwiedzania stoiska ROBYG. Nasi konsultanci nie tylko pomogą w wyborze mieszkania, ale także dostępnych form finansowania jego zakupu. Mamy nadzieję, że wydarzenie spotka się z dużym zainteresowaniem wśród osób rozważających zakup własnego M – tym bardziej, że jest to ostatni moment żeby skorzystać z przyszłorocznego budżetu programu Mieszkanie dla Młodych” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA. Zbliżające się 55. Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie są wydarzeniem, podczas którego odwiedzający będą mogli zapoznać się ze stołeczną ofertą nieruchomości. Wydarzenie rozpocznie się już w najbliższy weekend i potrwa od 16 do 17 kwietnia 2016 roku. Wszyscy zainteresowani, którzy chcą w tych dniach odwiedzić warszawski Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6a i zapoznać się z ofertą mieszkaniową na Wilanowie, Mokotowie, Woli, Bemowie lub Ursusie, powinni zarezerwować sobie czas w godz. 10:00 – 17:00. Swoją propozycję przedstawi Grupa ROBYG, oferująca m.in. lokale kwalifikujące się do rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart House i to w standardzie, bez dodatkowych opłat. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Wykorzystanie tak zaawansowanej i nowoczesnej technologii gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.

Warszawska oferta Grupy ROBYG obecnie obejmuje m.in osiedla:

Osiedle Young City to inwestycja, która łączy w sobie funkcjonalność, dbałość o jakość wykończenia, a także dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. Ten usytuowany na warszawskim Bemowie nowoczesny kompleks mieszkaniowy jest idealnym miejscem zarówno dla młodych i dynamicznych osób, jak i rodzin z dziećmi. W ramach oferty dostępne są lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM. Docelowo w ramach kompleksu mieszkaniowego ma powstać łącznie 3000 mieszkań.

Park Wola Residence dzięki doskonałej komunikacji i bogatej infrastrukturze osiedle łączy dynamikę metropolii ze spokojnym charakterem najbliższego sąsiedztwa. Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają z kolei sąsiadujące z inwestycją liczne tereny rekreacyjne – m.in. Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy. Jednocześnie znajduje się blisko centrów handlowych, sklepów, restauracji, pubów czy instytucji kulturalnych. Projekt przewiduje wybudowanie 307 lokali mieszkaniowych.

Królewski Park to 549 lokali o szerokiej ofercie metrażowej zaprojektowanych według najnowszych trendów architektonicznych. Osiedle tworzy kompleks niskich, kameralnych budynków wyposażonych w balkony i tarasy. Inwestycja zapewnia mieszkańcom bardzo łatwy dostęp zarówno do Centrum Warszawy, jak i okolicznych terenów zielonych oraz rekreacyjnych.

Osiedle Kameralne stanowi część Bemowa i jest usytuowane na warszawskich Jelonkach. Dzięki bliskiej odległości do linii autobusowych oraz tramwajowych, dojazd do Centrum stolicy zajmuje zaledwie 20 minut. Tym samym jest to doskonała propozycja zarówno dla zapracowanych i szukających odpoczynku singli, jak i rodzin z dziećmi. W ramach projektu powstanie w sumie 900 lokali o różnorodnych metrażach. Osiedle zdobyło także prestiżową nagrodę Złote VILLE 2016.

Stacja Nowy Ursus łączy w sobie ciszę, spokój przy jednoczesnym łatwym dojeździe do Centrum miasta – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Inwestycję charakteryzuje funkcjonalność, szeroki wybór metraży oraz dostęp do terenów zielonych. Osiedle powstaje przy ul. Posagu 7 Panien, gdzie I etap liczy 136 lokali i oferuje eleganckie oraz przestronne mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM.

Młody Wilanów to połączenie bogactwa metraży z estetyką i dbałością o wykończenie. Inwestycja obejmuje 255 lokali mieszkaniowych, które w połączeniu z bliskością terenów rekreacyjnych, a także pełną infrastrukturą usługową, idealnie odpowiadają charakterowi młodych mieszkańców Wilanowa, ceniących sobie nowoczesność w otoczeniu przyjaznej zielonej przestrzeni.

Green Mokotów to wygoda, spokój i komfort podane w nowoczesny i elegancki sposób. Dzięki sąsiadującej z inwestycją linii metra, a także komunikacji naziemnej dotarcie do każdego miejsca w Warszawie jest szybkie i łatwe. Nowoczesny design, najwyższej jakości materiały wykończeniowe i bliskość terenów zielonych sprawiają, że swoje miejsce znajdzie tutaj każdy. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach na terenie inwestycji powstała także strefa aktywnego wypoczynku oraz place zabaw dla dzieci. W ramach siedmiu etapów powstanie tu około 900 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 123 m2.

Apartamenty Villa Nobile cechują nowoczesna architektura i szczegółowo zaaranżowana przestrzeń zielona. Elegancka zabudowa i dbałość o detal sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób o wysokim poczuciu estetyki i ceniących sobie komfort. Łatwy dostęp do placówek edukacyjnych, punktów usługowych oraz licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych to tylko niektóre z zalet inwestycji. W ramach osiedla powstanie łącznie około 650 lokali. Podczas najbliższych Targów Nowy DOM Nowe Mieszkanie zostanie zainaugurowany II etap inwestycji.