24.06.2019

ROBYG Partnerem Regat o Puchar Dzielnicy Wisła

Grupa ROBYG wspiera lokalne społeczności


Grupa ROBYG została Partnerem odbywających się w dniach 21-23 czerwca na wysokości Bulwarów Wiślanych Regat o Puchar Dzielnicy Wisła łodzi klasy Omega. To już druga edycja wydarzania, którego celem jest powrót do tradycji regat na Stołecznym odcinku Wisły. Warto podkreślić, że w ostatnich latach Wisła jest coraz bardziej doceniana przez mieszkańców jako miejsce spotkań i wypoczynku. Wsparcie inicjatywy przez ROBYG wynika z zaangażowania Grupy w życie dzielnic – celem jest tworzenie integralnej tkanki miejskiej oraz przestrzeni przyjaznych budowaniu lokalnych społeczności.

Pierwsze Omegi powstały w Warszawie na Powiślu w 1942 roku, a ich konstruktorem był Juliusz Sieradzki. Mistrzostwa Polski odbywają się od 1951 roku. W regatach startują załogi 3-4 osobowe. W trakcie regat, na Bulwarach Wiślanych wyeksponowane zostaną zabytkowe jednostki reprezentujące różne technologie budowy jachtów.

„Wisła to królowa polskich rzek, która w ostatnich latach odzyskuje należny blask i miejsce w życiu Stolicy. Regaty o Puchar Dzielnicy Wisła łodzi klasy Omega to powrót powojennej tradycji zawodów tej klasy na warszawski odcinek Wisły. W drugiej edycji tego wydarzenia będzie można nie tylko odkryć Wisłę na nowo, ale także podziwiać zabytkowe łodzie w pełnej krasie podczas regat. Grupa ROBYG została partnerem wydarzenia ponieważ jest wielkim orędownikiem podtrzymywania tradycji miejskich oraz tworzenia przestrzeni do integracji społecznej na terenie miasta. Ta sama idea przyświeca nam podczas planowania inwestycji, które oferują więcej niż miejsce do mieszkania. Osiedla ROBYG to także tereny wspólne z zielenią i małą architekturą, klubiki i place zabaw dla dzieci, lokale usługowe i przestrzenie wspólne, które służą sąsiedzkiej integracji. Dlatego serdecznie zapraszamy w dniach 21-23 czerwca na Bulwary Wiślane – poznajmy lepiej Wisłę i poznajmy lepiej naszych współmieszkańców!” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

Obecnie w ofercie sprzedażowej Grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się łącznie około 2000 lokali, co daje klientom szeroki wachlarz możliwości. Grupa ROBYG działa w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. ROBYG to ponad 20 000 sprzedanych lokali i 60 000 zadowolonych klientów.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat – jest to jedyna taka oferta na rynku. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa za pomocą aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.