03.07.2019

ROBYG: nowy etap w warszawskim Ursusie

Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży kolejny etapy warszawskiej inwestycji – Mój Ursus. Premiera będzie miała miejsce podczas Dnia Otwartego 6 lipca – do sprzedaży zostanie wprowadzonych 165 lokali mieszkalnych o metrażach 26-65 m2 oraz lokale usługowe.


Budowa rozpocznie się jeszcze w Q4 2019 roku, a zakończenie planowane jest na Q1 2021. Ceny mieszkań w nowej fazie inwestycji zaczynają się już od 6850 zł/m2. Wszystkie lokale na osiedlu będą – w standardzie, bez dodatkowych kosztów – wyposażone w system Smart House. Podczas Dnia Otwartego 6 lipca można zapoznać się także z pełną warszawską ofertą dewelopera.

Obecnie Grupa ROBYG prowadzi inwestycje w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. W sumie w ofercie znajduje się łącznie około 2000 lokali, co daje klientom szeroki wachlarz możliwości. ROBYG to ponad 20 000 sprzedanych lokali i 60 000 zadowolonych klientów.

„ROBYG konsekwentnie realizuje przyjętą na 2019 rok strategię rozszerzenia portfolio o 2500-3000 lokali. W tym roku wprowadziliśmy do sprzedaży już m.in. nową inwestycję w Wilanowie – Apartamenty Królewskie oraz kolejny etap City Sfera we Włochach. Teraz premierę ma następna faza projektu w Ursusie, który uzupełnia ofertę o lokale z segmentu popularnego o średnich metrażach. To kolejna nasza inwestycja realizowana zgodnie z myślą o tworzeniu integralnych fragmentów miast – z dobrą komunikacją z centrum, terenami zielonymi, infrastrukturą komunikacyjno-usługową i systemem Smart House w cenie – bez dodatkowych kosztów. Docelowo projekt ten będzie stanowił niejako miasto w mieście – stworzy dzielnicę z potencjałem około 3000 lokali – z wszystkimi udogodnieniami i przestrzeniami sprzyjającymi budowaniu lokalnej społeczności. Takie podejście do budowania sprawia, że na naszych osiedlach żyje się wygodnie, a szerokie portfolio umożliwia znalezienie najlepszego lokum dla siebie, czy jest to pierwsze mieszkanie dla singla, czy lokal dla powiększającej się rodziny albo też apartament dla wymagających. Zachęcamy zawsze do osobistego kontaktu z naszymi doradcami – zwłaszcza podczas Dni Otwartych. Na miejscu można zapoznać się z pełną oferta i bezpośrednim otoczeniem inwestycji, a także skorzystać ze specjalnych promocji jak np. obecnie komórka lokatorska za 1 zł[1] w pierwszym etapie Życzliwa Praga” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

Mój Ursus to inwestycja w dobrze skomunikowanej okolicy zaledwie 6 kilometrów od Centrum miasta, w pobliżu stacji kolejki SKM i z dobrym połączeniem z obwodnicą Warszawy. Mieszkańcy będą mogli korzystać w otaczających terenów rekreacyjnych, m.in.: Parku Czechowickiego, Stawu Koziorożca, ścieżek rowerowych, centrum sportu i pierwszego w Warszawie EKO parku. Projekt został tak przemyślany, żeby być jak najbardziej oszczędny – sprzyja temu wysoka wydajność energetyczna budynków, system Smart House oraz panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

Mieszkania ROBYG w standardzie – bez dodatkowych opłat – wyposażone są w system Smart House. Klienci nie muszą ponosić za to żadnych dodatkowych opłat – jest to jedyna taka oferta na rynku. Smart House pozwala na zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa za pomocą aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. Technologia ta zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

[1] Regulamin promocji: https://robyg.pl/wp-content/uploads/2019/06/Regulamin-Promocji-kom%C3%B3rka-za-z%C5%82ot%C3%B3wk%C4%99-%C5%BByczliwa-Praga-2019.pdf

Zapraszamy na Dzień Otwarty do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

 • Praga Południe – Praga Arte (22) 888-50-50
  Warszawa
  Podskarbińska /obok bud. ZUS/
  praga@robyg.com.pl
 • Białołęka - Tarchomin – Ośiedle Życzliwa Praga (22) 888-50-50
  03-144 Warszawa
  ul. Modlińska 119
  bialoleka@robyg.com.pl
 • Bemowo – Modern City,Young City (22) 888-50-50
  01-307 Warszawa
  Batalionów Chłopskich 87
  bemowo@robyg.com.pl
 • Ursus Mój Ursus, Stacja Nowy Ursus(22) 888-50-50
  02-495 Warszawa
  Posag 7 Panien 12
  ursus@robyg.com.pl