07.06.2019

Premiera sprzedażowa Apartamentów Królewskich i kolejnego etapu City Sfery

Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży kolejne etapy warszawskich inwestycji – pierwszy etap Apartamentów Królewskich w Wilanowie i kolejną fazę osiedla City Sfera we Włochach.


Premiera sprzedażowa będzie miała miejsce podczas Dnia Otwartego – 8 czerwca. W wilanowskim projekcie powstanie 78 lokali mieszkalnych o metrażach 29-120 m2, natomiast w kolejnym etapie we Włochach 79 mieszkań od 30 do 83 m2. Apartamenty Królewskie i City Sfera są zlokalizowane w bardzo lubianych przez warszawiaków dzielnicach z pełną infrastrukturą, a lokale dodatkowo zostaną wyposażone w standardzie – bez dodatkowych opłat – w system Smart House.

Obecnie w ofercie sprzedażowej Grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się łącznie około 2000 lokali, co daje klientom szeroki wachlarz możliwości. Grupa ROBYG działa w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. ROBYG to 15 lat doświadczenia, ponad 20 000 sprzedanych lokali i 60 000 zadowolonych klientów.

„Warszawa wciąż prężnie się rozwija, a mieszkańcy miasta nieustannie poszukują atrakcyjnych lokalizacji, by tam budować swoją przyszłość. Na szczycie popularności stołecznych dzielnic – już od wielu lat – znajduje się Wilanów, gdzie właśnie uruchomiliśmy kolejną inwestycję. Nowe etapy i projekty to element naszej strategii – w tym roku chcielibyśmy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu wprowadzić do oferty łącznie 2500-3000 lokali. Co istotne, osiedla charakteryzować będą się wieloma udogodnieniami dla mieszkańców – tak, jak w najnowszym wilanowskim koncepcie, czy też nowoczesnej inwestycji City Sfera. Bliskość parków i terenów rekreacyjnych, nowoczesna architektura, liczne lokale i punkty usługowe oraz bardzo dobre połączenie z centrum miasta sprawiają, że osiedla Grupy ROBYG cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dodatkowo tę wygodę zwiększa system Smart House montowany – w standardzie, bez dodatkowych kosztów – w każdym lokalu Grupy. Zwiększa on komfort mieszkania, bezpieczeństwo i pomaga ograniczyć wydatki eksploatacyjne – np. rachunki za prąd mogą być niższe nawet o 30%. Z naszą nową inwestycją oraz wszystkimi warszawskimi projektami Grupy ROBYG można zapoznać się w miejscu ich powstawania – biurach sprzedaży – podczas Dnia Otwartego 8 czerwca. Serdecznie zapraszamy do osobistego kontaktu z naszymi ekspertami” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

City Sfera jest doskonale zlokalizowana – niedaleko centrum, na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch. Jest to świetnie skomunikowana część miasta, z której łatwo przemieścić się do pracy – ale też do rozrywkowej części Warszawy – niezależnie od wybranego środka transportu. Sama okolica przypomina angielskie miasta-ogrody, charakteryzujące się architekturą w przyjaznych rozmiarach i dbałością o zielone otoczenie.

Apartamenty Królewskie zlokalizowane są w prestiżowym miejscu Wilanowa na zakończeniu Osi Królewskiej prowadzącej z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Do dyspozycji mieszkańców będą: eleganckie lobby, wózkownia oraz pomieszczenia fitness, znajdujące się na parterze. W otoczeniu budynku zaplanowane są liczne tereny wypoczynkowe: wewnętrzny, zielony dziedziniec z placem zabaw, plac miejski, a na terenie inwestycji znajdzie się także park z dużą ilością drzew oraz elementami małej architektury. Osiedle wpisuje się w charakter dzielnicy dzięki wysokiej jakości, naturalnym materiałom wykończeniowym w stonowanej kolorystyce i niskiej zabudowie.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat – jest to jedyna taka oferta na rynku. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa za pomocą aplikacji zainstalowanej na dowolnym urządzeniu mobilnym. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

Zapraszamy na Dzień Otwarty do następujących biur sprzedaży Grupy ROBYG:

 • Praga Południe – Praga Arte (22) 888-50-50

Warszawa

 1. Podskarbińska /obok bud. ZUS/

praga@robyg.com.pl

 • Białołęka - Tarchomin – Ośiedle Życzliwa Praga (22) 888-50-50

03-144 Warszawa

Ul. Modlińska 119

bialoleka@robyg.com.pl

 • Bemowo – Modern City,Young City (22) 888-50-50

01-307 Warszawa

 1. Batalionów Chłopskich 87

bemowo@robyg.com.pl

 • Ursus Mój Ursus, Stacja Nowy Ursus(22) 888-50-50

02-495 Warszawa

 1. Posag 7 Panien 12

ursus@robyg.com.pl

 • Wola Forum Wola(22) 888-50-50

01-262 Warszawa

 1. Sowińskiego 25

wola@robyg.com.pl

 • Mokotów/Wilanów – Green Mokotów, Ogrody Wilanów, Apartamenty Królewskie (22) 888-50-50

02-720 Warszawa

 1. Wilanowska/Lubaszki 4

mokotow@robyg.com.pl

wilanow@robyg.com.pl

 • Włochy – Wiktoryn (22) 888-50-50

05-077 Warszawa

 1. Wiktoryn 6

wlochy@robyg.com.pl

 

Więcej informacji www.robyg.pl