18.02.2016

ROBYG na Targach „Nowy Adres” w Warszawie!

Specjalne promocje tylko dla odwiedzających targi. Zastanawiasz się nad zakupem swoich wymarzonych czterech kątów? Mieszkanie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom jest na wyciągnięcie ręki.


Specjalne promocje tylko dla odwiedzających targi

Zastanawiasz się nad zakupem swoich wymarzonych czterech kątów? Mieszkanie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom jest na wyciągnięcie ręki! W najbliższy weekend – 20 i 21 lutego 2016 roku – będziesz miał możliwość zapoznać się z wszystkimi warszawskimi ofertami Grupy ROBYG w jednym miejscu. Weź udział w targach „Nowy Adres”, odwiedź stoisko dewelopera w centrum Expo XXI i skorzystaj z atrakcyjnych promocji cenowych na zakup mieszkania. Grupa ROBYG oferuje także lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM!

„Planując nasze przedsięwzięcia, zawsze stawiamy sobie za cel spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Bardzo ważna jest dla nas także dbałość o tworzenie nie tylko osiedli, ale także całych społeczności lokalnych. Jestem przekonany, że to właśnie dzięki wysokiemu standardowi wykonania, atrakcyjnej relacji ceny do jakości oraz rozbudowanej infrastrukturze osiedlowej nasze inwestycje cieszą się niesłabnącą popularnością. Wszystkich zainteresowanych zakupem własnego mieszkania serdecznie zapraszam do odwiedzenia stoiska Grupy ROBYG podczas warszawskich Targów „Nowy Adres”. Jestem przekonany, że atrakcyjne rabaty przygotowane specjalnie z tej okazji spotkają się z szerokim zainteresowaniem odwiedzających. Ponadto do dyspozycji osób odwiedzających stoisko będą także doradcy finansowi, gotowi pomóc w wyborze najkorzystniejszego kredytu oraz odpowiedzą na pytania dotyczące uzyskania dofinansowania z rządowego programu MdM” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA. Targi „Nowy Adres” to duże i ważne wydarzenie w branży nieruchomości. W trakcie trwania wystawy wszyscy odwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z pełną ofertą mieszkaniową Warszawy. Wydarzenie będzie miało miejsce w warszawskim centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w dniach 20 – 21 lutego 2016 w godzinach 10:00-17:00. Poznaj wszystkie warszawskie inwestycje ROBYG i wykorzystaj szansę na tańszy zakup mieszkania dzięki atrakcyjnym promocjom przygotowanym specjalnie z myślą o Targach „Nowy Adres”. Wszystkie inwestycje Grupy ROBYG budowane są w technologii Smart House – wyposażone w gamę produktów firmy Keemple. Poszczególne moduły pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom Dodatkowe informacje: GENESIS PR: Eliza Misiecka, Łukasz Borkowski tel. 601-367-771, (22) 327-16-90, e-mail: robyg@genesispr.pl 2 bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.