05.04.2019

ROBYG mecenasem Dolnośląskich Targów Nieruchomości & Budowy Domu

ROBYG Jagodno promuje się na rynku wrocławskim


Grupa ROBYG coraz mocniej zaznacza swoją obecność na runku wrocławskim. W dniach 6 i 7 kwietnia będzie można zapoznać się z nową z inwestycją – Jagodno na Dolnośląskich Targach Nieruchomości & Budowy Domu, których ROBYG jest mecenasem. Podczas targów premierę będą miały domy szeregowe i atrialne, z których planami będzie można zapoznać się na stoisku F1. Specjaliści ROBYG zaprezentują zalety inwestycji, która docelowo liczyć będzie ponad 900 lokali w innowacyjnej i zróżnicowanej zabudowie wielorodzinnej, szeregowej oraz atrialnej. Cena lokali zaczyna się już od 6528 zł za m2, jednak odwiedzający stoisko Grupy na targach mogą liczyć na specjalne oferty cenowe.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Grupa ROBYG jako jedyna we Wrocławiu oferuje ten system w każdym mieszkaniu, bez dodatkowych opłat!

„Wraz z coraz większym zainteresowaniem naszą inwestycją we Wrocławiu intensyfikujemy działania sprzedażowe na tym rynku. Chcemy dać możliwość szerokiemu gronu odbiorców do zapoznania się z wyjątkową inwestycja, jaką jest ROBYG Jagodno. Przede wszystkim jesteśmy pierwszym deweloperem na wrocławskim rynku, który daje klientom system Smart House w standardzie mieszkania, bez dodatkowych kosztów. Nasze kompleksowe myślenie o inwestycjach powoduje, że lokale są wygodne, mają doskonały rozkład. Dodatkowo montujemy energooszczędne oświetlenie LED i panele fotowoltaiczne dzięki którym eksploatacja części wspólnych, dla mieszkańców jest znacząco tańsza. Nie zapominamy też o otoczeniu – tereny zielone, zewnętrzny fitness, lokale usługowe oraz budynki użyteczności publicznej m.in. przedszkole oraz dobra komunikacja z innymi częściami miasta powodują, że Jagodno jest bardzo wygodnym wyborem zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i niezależnych singli. Zapraszamy na Dolnośląskie Targi w dniach 6 i 7 kwietnia do osobistego zapoznania się z zaletami inwestycji i systemu Smart House oraz skorzystania z atrakcyjnych ofert cenowych”– mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Inwestycja w dzielnicy Jagodno została zaprojektowana w duchu nowoczesnej, dynamicznej architektury o zróżnicowanej zabudowie: kameralne szeregowce, domy atrialne i nowoczesny budynki wielorodzinne. Dodatkowym atutem inwestycji będzie ogólnodostępny dla mieszkańców park, który zrealizuje spółka. ROBYG daje więcej, dlatego na terenie osiedla znajdą się wszystkie udogodnienia potrzebne w lokalnej społeczności – przedszkole, zewnętrzny fitness, estetycznie zaprojektowane tereny zielone z małą architekturą oraz lokale usługowe. Dla większego komfortu rodzin w ramach inwestycji powstanie całoroczny klub malucha, z którego mieszkańcy będą mogli korzystać do zabaw z dziećmi i spotkań z innymi rodzicami. Ponadto zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań zmniejszających rachunki mieszkańców jak panele fotowoltaiczne, czy energooszczędne lampy LED.

Grupa ROBYG we Wrocławiu oferuje mieszkania w ramach inwestycji Jagodno:

 

•       nowoczesny design

•       najwyższej jakości materiały wykończeniowe

•       bliskość terenów zielonych idealna lokalizacja – szybki dojazd do centrum zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską

•       w pobliżu: sklepy, restauracje, przychodnia i nowe przedszkole oraz klub fitness

•       15 budynków wielorodzinnych. Łącznie 618 mieszkań

•       11 budynków w zabudowie szeregowej

•       93 domy atrialne z mieszkaniami jedno- lub dwupoziomowymi

Więcej informacji najagodnie.pl