03.02.2017

ROBYG: Kolejny etap osiedla Young City 2 już w sprzedaży

Deweloper planuje łącznie około 580 mieszkań w ramach całego projektu na Bemowie


Ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji ROBYG w popularnej warszawskiej dzielnicy Bemowo. Young City 2 – nowoczesne osiedle przy ul. Batalionów Chłopskich 87 – zgodnie z nazwą jest trafnym wyborem dla młodych, dynamicznych osób szukających funkcjonalnych mieszkań w przystępnych cenach. Klienci mają do wyboru 54 lokale o powierzchni od 32 do 78 m2 – ich ceny zaczynają się już od 6300 zł za metr kwadratowy, wszystkie kwalifikują się do rządowego programu „MdM”. Mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w technologię Smart House, dzięki której można łatwo dopasować dom do indywidualnych potrzeb, a także oszczędzić, np. na rachunkach za prąd. Projekt Young City 2 – świetnie skomunikowany z różnymi rejonami Warszawy – docelowo będzie składać się z około 580 lokali w 3 etapach..

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji – w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz – w tym w przygotowaniu projekty na Białołęce i Pradze Południe.

Young City 2 to przebój na warszawskim rynku. Osiedle jest popularne szczególnie wśród młodych ludzi, poszukujących swojego pierwszego „M”. ROBYG rozumie ich potrzeby, dlatego nasze mieszkania na Bemowie wyróżniają się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Inwestycja jest zlokalizowana w bliskości szlaków komunikacyjnych, ale po sąsiedzku znajdują się też tereny zielone i rekreacyjne. Miejsca te doskonale nadają się na przejażdżki rowerowe – jednak, aby jednoślady nie zajmowały cennej powierzchni w lokalu ROBYG udostępnia na rowery specjalne pomieszczenia oraz stojaki. Niewątpliwym atutem Young City 2 jest również fakt, że projekt powstaje z wykorzystaniem nowoczesnych ekologicznych rozwiązań, które gwarantują komfort na najwyższym poziomie – za punkt honoru stawiamy zapewnienie wygody przyszłym mieszkańcom. Dodatkowo, ROBYG – jako jedyny deweloper na rynku – wyposaża wszystkie swoje inwestycje w nowoczesny System Smart House w standardzie – bez dodatkowych opłat. Ta innowacja sprawia, że mieszkanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne, a domownicy z pewnością odczują bezpieczeństwo, jakie zapewni technologia inteligentnego domu” – mówi Eyal Keltsh, Wiceprezes Zarządu ROBYG SA.

Osiedle Young City 2 za sprawą zróżnicowanych metraży lokali – od 32 do 78 m2 – to propozycja idealna zarówno dla osób ceniących sobie swobodę, idącą w parze z mieszkaniem samemu, jak i dla rodzin z dziećmi. Zaletą lokali ROBYG na Bemowie jest również ich wykończenie – posiadają antywłamaniowe drzwi, wideodomofon, balkony ze szklanymi balustradami czy dwuszybowe okna. Garaże w Young City 2 sterowane są pilotem, a bezpieczeństwo w nich gwarantują czujniki detekcji CO i LPG. Najmłodsi mieszkańcy z pewnością docenią nowoczesny plac zabaw, a ich rodzice znajdą chwilę relaksu w otoczeniu zieleni w częściach wspólnych. Ponadto w najbliższej okolicy inwestycji jest dostęp do licznych ścieżek rowerowych czy terenów sportowo-rekreacyjnych. Nowoczesny projekt Grupy ROBYG powstaje w miejscu, w którym jest doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna – w niedalekiej przyszłości rozbudowana o II linię warszawskiego metra.

ROBYG dba o to, aby klienci podczas kupna mieszkania zawsze otrzymywali dodatkowe korzyści. Nowoczesny system Smart House dostępny we wszystkich projektach Grupy w standardziebez dodatkowych opłat – jest tego doskonałym przykładem. Dzięki technologii można zdalnie zaprogramować i kontrolować domową elektronikę za pomocą urządzenia mobilnego. Dodatkowo, rozwiązanie pozwala na skorzystanie z gotowych konfiguracji ustawień. Smart House to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla mieszkańców – łatwo i szybko można sprawdzić i ustawić stopień ogrzewania czy oświetlenia – również za pomocą czujników: ruchu i zmierzchowych. Inteligentny system sterowania od ROBYG zapewnia wymierne korzyści finansowe i pozytywnie wpływa na wydajność energetyczną.