12.06.2018

ROBYG: kolejne 68 lokali w Osiedlu Życzliwa Praga w sprzedaży

Mieszkania na bliskim Tarchominie już od 5799 zł/m2


W związku z bardzo dobrą sprzedażą oraz wysoką popularnością pierwszego etapu inwestycji, Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży kolejną fazę projektu Osiedle Życzliwa Praga. 68 mieszkań w metrażach od 28 m2 do 76 m2 wyposażonych w standardzie w nowoczesną technologię Smart House dostępne są już od 5799 zł za metr. Osiedle Życzliwa Praga powstaje w doskonale rozwiniętej infrastrukturalnie części Warszawy – na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej. Rozpoczęcie budowy nowego etapu zaplanowane jest na koniec tego roku.

Osiedle Życzliwa Praga to ostoja spokoju dla tych, którzy cenią miejsca zaprojektowane kompleksowo. Niska zabudowa – zaledwie pięć kondygnacji oraz jasne elewacje powodują, że osiedle jest kameralne. W lokalach na parterze przewidziano ogródki dla mieszkańców, a zieleń na osiedlu i mała architektura wraz z placem zabaw sprawiają, że będzie można tu wypocząć. Dodatkowo szkoły, przedszkola i szlaki komunikacyjne w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji podnoszą komfort życia.

Grupa ROBYG wybiera miejsca na inwestycje bardzo skrupulatnie. Interesują nas przede wszystkim duże tereny, gdzie możemy stworzyć projekty, które staną się integralną częścią miasta z pełną infrastrukturą. Takie właśnie jest Osiedle Życzliwa Praga. W ramach inwestycji powstanie ponad 700 mieszkań w nowoczesnym układzie przestrzennym. Projekt wzbogaci tarchomińską zabudowę i przyczyni się do nadania prestiżu tej dzielnicy, jako miejsca, gdzie żyje się dobrze – życzliwie. Inwestycja posiada świetny stosunek jakości do ceny. Ogromnym atutem osiedla jest jego usytuowanie. Trasa Mostu Północnego pozwala na błyskawiczny dojazd do centrum Warszawy i wyjazd z miasta. Dogodne jest też połączenie z lotniskiem w Modlinie. Szybkim tramwajem do stacji metra Młociny dojeżdża się w 5 minut. Ponadto w okolicy znajduje się bogata infrastruktura usługowo-rekreacyjna. Przyszli mieszkańcy Osiedla Życzliwa Praga z pewnością docenią bliskość Galerii Północnej” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA.

Najważniejsze zalety Osiedla Życzliwa Praga:
• na bliskim Tarchominie – jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Warszawy
• w dzielnicy: Galeria Północna, liczne sklepy oraz bazarki, kameralne plaże nad Wisłą oraz Most Północny
• zaledwie 10 minut jazdy tramwajem do metra
• ciekawa forma architektoniczna
• ekologiczne rozwiązania – każdy budynek wyposażony będzie w panele fotowoltaiczne i w pełną instalację światłowodową
• kameralna zabudowa
• atrakcyjnie zaaranżowana zieleń
• czujniki detekcji, CO i LPG w garażach i stały nadzór ochrony i system monitoringu

Bliski Tarchomin to jedna z najszybciej rozwijających się części Warszawy. Łączy w sobie kameralność i dostęp do zieleni z możliwością szybkiego dotarcia do centrum, jak i wyjazdu ze stolicy. Okolica rozwija się nie tylko pod względem mieszkaniowym, ale także infrastrukturalnym. W tej części miasta powstaje coraz więcej placówek publicznych, dróg dojazdowych i sklepów oraz lokali usługowych. Także sieć komunikacji miejskiej jest tu coraz sprawniejsza. To wszystko sprawia, że życie tu jest wygodne i atrakcyjne dla nieustannie powiększającego się grona Warszawiaków. My dostrzegliśmy ten potencjał i podążając za potrzebami mieszkaniowymi Polaków oferujemy nowoczesne lokale z systemem Smart House w cenie w tej młodej i rozwijającej się dzielnicy. Dzięki systemowi Smart House można zarządzać pracą urządzeń elektrycznych, co pozwala wygenerować oszczędności w rachunkach sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Wszystko to sprawia, że osiedle Życzliwa Praga to miejsce wprost idealne do zamieszkania, przyjazne zarówno ludziom, jak i środowisku. Wyrazem naszej życzliwości wobec natury również jest specjalnie zaprojektowana mikroarchitektura – karmniki i domki dla ptaków przy alejkach” – mówi Joanna Chojecka.

Wszystkie mieszkania ROBYG wyposażane są w technologię Smart House. Grupa zapewnia to rozwiązanie za darmo, bez dodatkowych opłat. System Smart House pozwala na zdalne sterowanie sprzętami znajdującymi się w mieszkaniu. Za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej można kierować pracą m.in. żaluzji, gniazdek elektrycznych czy klimatyzacji. Ta innowacyjna technologia gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wyjątkową wygodę mieszkania.