12.12.2016

ROBYG: Gwiazdka na Odolanach – zapraszamy mieszkańców

Świąteczna zabawa w rodzinnej atmosferze już 11 grudnia


Wejdź w świąteczny klimat razem z ROBYG! Deweloper oraz burmistrz dzielnicy Wola m.st. Warszawy zapraszają wszystkich mieszkańców na „Gwiazdkę na Odolanach” – wspólną zabawę podczas kolędowania i dekorowania choinki. W niedzielę 11 grudnia, od godziny 12.00 obok biura sprzedaży ROBYG przy ul. Sowińskiego 25 na gości czekają niesamowite atrakcje – m.in. ozdabianie trzymetrowego magicznego drzewka własnoręcznie stworzonymi ozdobami oraz wspólne śpiewanie kolęd. Dodatkowo, w biurze sprzedaży będzie można zapoznać się z nową – wprowadzoną do sprzedaży na początku grudnia – inwestycją Forum Wola. Daj się ponieść świątecznemu szaleństwu i przyłącz się do zabawy z ROBYG.

11 grudnia obok wolskiego biura sprzedaży ROBYG rozstawione będą podgrzewane namioty, w których na zmarzniętych gości będzie czekać kawa, herbata, gorąca czekolada oraz słodkości. Zadbaliśmy również o to, aby nad wszystkim – podobnie jak przy budowie inwestycji – czuwali specjaliści. W tworzeniu wyjątkowych ozdób choinkowych pomagać będą profesjonalni animatorzy, a wspólne kolędowanie poprowadzi chór. Zadbaliśmy także o najmłodszych – czeka na nich cały szereg gier i zabaw. Spotkanie organizowane wraz z władzami dzielnicy pozwoli na chwilę wytchnienia od świątecznych przygotowań i poznanie nowych sąsiadów” – mówi Joanna Chojecka, Dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

ROBYG to społecznie odpowiedzialna firma, która od lat angażuje się w akcje i projekty skierowane do mieszkańców Warszawy. Tego typu działaniami Grupa stara się budować więzi we wspólnotach sąsiedzkich, a nie jedynie osiedla mieszkaniowe. Deweloper zaprojektował i wybudował fontanny w Wilanowie oraz siłownie plenerowe w Wilanowie, na Bemowie i Mokotowie. ROBYG jest także w trakcie realizacji Parku Odolany na Woli.

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji – w dzielnicach: Białołęka, Bemowo, Mokotów, Praga Południe, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz.

ROBYG od kilku lat uczestniczy w życiu warszawskiej Woli. Grupa prowadzi tutaj 2 inwestycje – Park Wola Residence i Forum Wola. Jako lider w swojej branży budujemy kompleksowe inwestycje kształtujące otoczenie w przyjazny dla mieszkańców sposób. Dla naszej firmy potrzeby klienta mają najwyższy priorytet, dlatego chcemy także tworzyć osiedla w wymiarze społecznym. ROBYG dzięki wieloletniemu doświadczeniu wie, jak ważne jest zadowolenie mieszkańców. Dokładamy również wszelkich starań, aby tworzyć wspólnoty sąsiedzkie i włączać się w działania lokalnych władz, dlatego m.in. budujemy na Odolanach ogólnodostępny park” – dodaje Joanna Chojecka.

Forum Wola to na najnowszy projekt Grupy ROBYG, w ramach którego powstanie 920 mieszkań w 4 budynkach. Nowoczesna inwestycja, której uroczysta inauguracja miała miejsce 3 i 4 grudnia w trakcie Dni Otwartych, powstanie w otoczeniu cenionych przez mieszkańców Warszawy licznych skwerów, terenów zieleni oraz parków. Równie ważnym atutem tej części miasta jest doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna – dojazd do centrum stolicy zajmuje zaledwie kilka minut. Ponadto ta część stolicy w przyszłości będzie jeszcze lepiej skomunikowana dzięki planowanej budowie II linii metra.

Park Wola Residence to pierwsza inwestycja ROBYG na Woli, która sprzedała się w rekordowym tempie. To wyjątkowe osiedle dzięki doskonałej komunikacji i bogatej infrastrukturze od razu przypadło do gustu mieszkańcom Warszawy. Nieopodal projektu znajdują się liczne tereny rekreacyjne – m.in. Park Sowińskiego oraz Powstańców Warszawy. Jednocześnie Park Wola Residence to bliskość centrów handlowych, sklepów, restauracji, pubów czy instytucji kulturalnych.