21.12.2016

ROBYG: Dziękujemy za zaufanie


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się nowego roku Grupa ROBYG pragnie złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia szczęścia, pomyślności oraz wielu życiowych sukcesów. Niech nadchodzący czas będzie wypełniony radością oraz spotkaniami z bliskimi w magicznej, świątecznej atmosferze. Grupa dziękuje również za zaufanie, którym klienci obdarzyli firmę. ROBYG jest liderem wśród deweloperów giełdowych – w okresie Q1-Q3 2016 sprzedał najwięcej mieszkań w Polsce, i może pochwalić się liczbą 5 000 zadowolonych klientów w ciągu ostatnich 2 lat. Spółka jest także jedynym deweloperem, który wyposaża wszystkie mieszkania w technologię SMART HOUSE – czyli coraz popularniejsze na świecie rozwiązanie zamieniające zwykłe mieszkanie w inteligentny dom.

Grupa ROBYG w 2016 roku po raz kolejny pobiła własny rekord sprzedażowy i finansowy. Ten sukces to ciężka praca Zarządu i całego zespołu. Nie byłby on jednak możliwy gdyby nie wszyscy ludzie, którzy z Grupą współpracują, a przede wszystkim nie byłby możliwy bez Klientów Grupy. W związku z tym ROBYG dziękuje wszystkim inwestorom, bankom, firmom oraz partnerom, którzy tworzą wartość spółki. Grupa dziękuje także wszystkim Klientom, którzy zaufali ROBYG i dołączyli do ponad 12 500 nabywców lokali w inwestycjach Grupy w Warszawie i Gdańsku. Okazane spółce zaufanie ROBYG przekuł na sukces – po 3 kwartałach 2016 roku przychody Grupy wyniosły 302 mln zł (455 mln zł wliczając proporcjonalny udział z projektów joint venture), a zysk netto osiągnął poziom 54 mln zł. Spółka chciałaby zamknąć ten rok z kontraktacją ok. 2 600 mieszkań” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – na Pradze Południe, Białołęce i Ursynowie. W Gdańsku spółka posiada 7 inwestycji – w dzielnicach: Jasień, Letnica, Piecki-Migowo, Wrzeszcz oraz Zaspa.

W związku ze zbliżającymi się Świętami i Nowym Rokiem Grupa ROBYG składa najserdeczniejsze życzenia partnerom biznesowym oraz klientom – zarówno obecnym, jak i przyszłym. Grupa ma nadzieję, że nadchodzący rok będzie dla wszystkich równie udany jak mijający. Spółka dziękuje za wspólnie spędzone 12 miesięcy i życzy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku – dodał Oscar Kazanelson.

Grupa ROBYG to deweloper, któremu bliskie są idee odpowiedzialnego budownictwa. Firma tworzy kompleksowe osiedla wraz z ich otoczeniem, jak też całe lokalne społeczności. Spółka – przy okazji realizacji inwestycji mieszkaniowych – wzbogaca dodatkowo dzielnice, w których one powstają. ROBYG własnymi siłami buduje, a następnie nieodpłatnie przekazuje na rzecz miasta różne projekty infrastrukturalne: m.in. parkingi, siłownie plenerowe na Mokotowie i w Wilanowie, zespół fontann w Wilanowie, drogi dojazdowe, ścieżki rowerowe, chodniki oraz małą architekturę, czyli np.: ławeczki czy stojaki rowerowe. Doskonałym przykładem społecznej działalności ROBYG jest budowa całego parku na Odolanach. Deweloper troszczy się również o poprawę komfortu i bezpieczeństwa – wybudował np. oświetlenie miejskie i sygnalizację świetlną w Wilanowie.

 

Robyg